Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 125221 - 125240 Napsat příspěvek
Chat, ne chat, ja mel Azazael zafixovanou za nevinou teenagerku a ona tady v me nepritomnosti vytahuje tezky kalibr z kalhot sveho pritele. Ta anonymita a mateni internetu mi uz lezou krkem... 8)
442685
Chat, ne chat, ja mel Azazael zafixovanou za nevinou teenagerku a ona tady v me nepritomnosti vytahuje tezky kalibr z kalhot sveho pritele. Ta anonymita a mateni internetu mi uz lezou krkem... *8)*
0 0
reagovat

Azazel

Jo Harry Potter má pravdu vypracuješ se neboj, ale nejprve to chce roky odříkání... :D
442684
Jo Harry Potter má pravdu vypracuješ se neboj, ale nejprve to chce roky odříkání... *:D*
Azazel
0 0
reagovat
Hele... kluci a holky... mame tu chat. Zkuste se presunout tam...
442683
Hele... kluci a holky... mame tu chat. Zkuste se presunout tam...
0 0
reagovat
:D:D:D
442682
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
kdepak, ja myslel ten "fimy sou super"
442681
kdepak, ja myslel ten "fimy sou super"
0 0
reagovat
no to zas nebylo tak tezke...filmy jsou super...
442680
no to zas nebylo tak tezke...filmy jsou super...
0 0
reagovat
myslim ze tim prispevkem ses vypracovala na nejkontroverznejsi mistni zenu :+
442679
myslim ze tim prispevkem ses vypracovala na nejkontroverznejsi mistni zenu *:+*
0 0
reagovat
jsme OT...jo fimy jsou super...
442678
jsme OT...jo fimy jsou super...
0 0
reagovat
:D:D:D
442677
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Azazel :neboj sa aj ty sa vypracuješ ;)
442676
Azazel :neboj sa aj ty sa vypracuješ *;)*
0 0
reagovat
kontroverznich osobnosti je potreba...a ja mam jen toto...na MB nemam...
442675
kontroverznich osobnosti je potreba...a ja mam jen toto...na MB nemam...
0 0
reagovat
a to sem si myslel ze krome prispevku od MB (nic ve zlym) mi na tomhle webu nemuze nic vyrazit dech...
442674
a to sem si myslel ze krome prispevku od MB (nic ve zlym) mi na tomhle webu nemuze nic vyrazit dech...
0 0
reagovat
filmovy laik, neznaboh a pohan...tak nejak bych ho charakterizovala...zato musi ale nosit poradne velky trenky...asi ho dneska usmirim:D...ale diky...ja vim ze nemam mlatit lidi, ale oporu potrebuji...
442673
filmovy laik, neznaboh a pohan...tak nejak bych ho charakterizovala...zato musi ale nosit poradne velky trenky...asi ho dneska usmirim*:D*...ale diky...ja vim ze nemam mlatit lidi, ale oporu potrebuji...
0 0
reagovat

Azazel

A nase odpovede/rady/nazory nieco zmenia, napriklad na tvojom vztahu, alebo na tvojom postaveni voci tvojmu priatelovi? alebo to bola "basnicka otazka?

Inak to nepovazujem za hriech, ked nejaky filmovy laik, neznaboh a pohan, ktory nerozozna dokumentarny film od insenacie povie nejaku totalnu blbost. Vlastne nevie com hovori. Horsie je keby presne vedel o co ide, a rozpraval blbosti aj potom, aj ked zaroven nikomu nemozes upriet pravo na svoj nazor.

Mohla by si prist aj na Slovensko a prefackat polovicu politikov, lebo aj ti trepu casto take pi*oviny, ze je mi z toho az smutno.
442672
A nase odpovede/rady/nazory nieco zmenia, napriklad na tvojom vztahu, alebo na tvojom postaveni voci tvojmu priatelovi? alebo to bola "basnicka otazka?
Inak to nepovazujem za hriech, ked nejaky filmovy laik, neznaboh a pohan, ktory nerozozna dokumentarny film od insenacie povie nejaku totalnu blbost. Vlastne nevie com hovori. Horsie je keby presne vedel o co ide, a rozpraval blbosti aj potom, aj ked zaroven nikomu nemozes upriet pravo na svoj nazor.
Mohla by si prist aj na Slovensko a prefackat polovicu politikov, lebo aj ti trepu casto take pi*oviny, ze je mi z toho az smutno.
Azazel
0 0
reagovat
ja bych to nebral tak vazne, i kdyz neco to o nem vypovida...
442671
ja bych to nebral tak vazne, i kdyz neco to o nem vypovida...
0 0
reagovat
no to Zkurvena hora rekl asi po sedesati milionech pripominek "ze mel ten blbej teplous debilni kotlety"...
442670
no to Zkurvena hora rekl asi po sedesati milionech pripominek "ze mel ten blbej teplous debilni kotlety"...
0 0
reagovat
No, jestlize si na tom byla podruhy a on to vedel, muselo mu dojit ze se ti ten film asi libi. Takze z tohoto uhlu pohledu (tvuj uhel) si v pravu byla. Z druheho uhlu pohledu (jeho), to byla rekl bych mirne prehnana reakce na radobyvtipnou poznamku. Z pohledu cloveka co si kinematografie vazi ale facku schvaluju a celou situaci shledavam jako neskodny rozpor :D
442669
No, jestlize si na tom byla podruhy a on to vedel, muselo mu dojit ze se ti ten film asi libi. Takze z tohoto uhlu pohledu (tvuj uhel) si v pravu byla. Z druheho uhlu pohledu (jeho), to byla rekl bych mirne prehnana reakce na radobyvtipnou poznamku. Z pohledu cloveka co si kinematografie vazi ale facku schvaluju a celou situaci shledavam jako neskodny rozpor *:D*
0 0
reagovat
a ty ses blbej zid...
442668
a ty ses blbej zid...
0 0
reagovat

Azazel

Byl scénárista Post Coita v právu, když dal do držky jdnomu českému kritikovi na LFŠ? Ne, vypo´vídá to o vychování toho, kdo dává rány...
442667
Byl scénárista Post Coita v právu, když dal do držky jdnomu českému kritikovi na LFŠ? Ne, vypo´vídá to o vychování toho, kdo dává rány...
Azazel
0 0
reagovat
po nem...
442666
po nem...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se