Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 125201 - 125220 Napsat příspěvek

Grey's Anatomy

Viděl jste někdo seriál Grey's">link Anatomy? Od úterý běží na ProSieben, nevím jestli mám začít koukat??
442707
Viděl jste někdo seriál Grey's Anatomy? Od úterý běží na ProSieben, nevím jestli mám začít koukat??
Grey's Anatomy
0 0
reagovat
Hehe tak jsem koukal, o čem je těch 70 nových příspěvků a celkem jsem se zasmál.. Díky, zvedli jste mi náladu po dnešním ne zrovna povedeném dnu ;) Jo jedna z těch světlejších částí dnešního dne bylo zkouknutí filmu Domino, který se mi líbil na takových 7 - 8 z 10 :)
442706
Hehe tak jsem koukal, o čem je těch 70 nových příspěvků a celkem jsem se zasmál.. Díky, zvedli jste mi náladu po dnešním ne zrovna povedeném dnu ;) Jo jedna z těch světlejších částí dnešního dne bylo zkouknutí filmu Domino, který se mi líbil na takových 7 - 8 z 10 :)
0 0
reagovat

MB

hm, konecne ikonka, ktera sedi k tvymu nicku a kazdymu je jasny, co na ni je :D
442705
hm, konecne ikonka, ktera sedi k tvymu nicku a kazdymu je jasny, co na ni je :D
MB
0 0
reagovat

Death:

No, napríklad Selma Blair, hm?
442704
No, napríklad Selma Blair, hm?
Death:
0 0
reagovat

Gaiman

Krome toho ,ze zacina delat na scenari k jiz zminovane Black Hole, tak si asi uz vybral cely herecky soubor pro adaptaci sveho Death: High Cost of Living. Se tesim na samotnou Death. V blogu pise, jak porad potkava herecky, ktere se mu libi na tu roli. Uvidime. :)
442703
Krome toho ,ze zacina delat na scenari k jiz zminovane Black Hole, tak si asi uz vybral cely herecky soubor pro adaptaci sveho Death: High Cost of Living. Se tesim na samotnou Death. V blogu pise, jak porad potkava herecky, ktere se mu libi na tu roli. Uvidime. :)
Gaiman
0 0
reagovat

Duro

Me to docvaklo po uvodnich strankach, kdyz hodne naturalisticky popisoval souloz s elfkou. ;) Jak rikas, bere si z pohadek jejich rekvizity, pohadka to neni.
442702
Me to docvaklo po uvodnich strankach, kdyz hodne naturalisticky popisoval souloz s elfkou. ;) Jak rikas, bere si z pohadek jejich rekvizity, pohadka to neni.
Duro
0 0
reagovat
Súhlas, Stardust rozhodne nie je rozprávka - iba používa jej rekvizity. Stačí si to prečítať. Pri scéne obetovania jednorožca, kedy sa zlá čarodejná kráľovná mácha v jeho krvi, vám to docvakne :-)
442701
Súhlas, Stardust rozhodne nie je rozprávka - iba používa jej rekvizity. Stačí si to prečítať. Pri scéne obetovania jednorožca, kedy sa zlá čarodejná kráľovná mácha v jeho krvi, vám to docvakne :-)
0 0
reagovat

Merlin

Jeste k Hvezdnemu prachu od Gaimana - "obycejna pohadka?" Uaa tak bych to opravdu nenazval, sice tam je vsechno, co do pohadek patri (spousta krve, mrtvol, zla, morbidity, legrace), ale stejne bych to moc pohadkou nenazval, filmovyho zpracovani se ale docela dost bojim, zejmena kvuli postave Tristrana a Hvezdy... uvidime :)
442700
Jeste k Hvezdnemu prachu od Gaimana - "obycejna pohadka?" Uaa tak bych to opravdu nenazval, sice tam je vsechno, co do pohadek patri (spousta krve, mrtvol, zla, morbidity, legrace), ale stejne bych to moc pohadkou nenazval, filmovyho zpracovani se ale docela dost bojim, zejmena kvuli postave Tristrana a Hvezdy... uvidime :)
Merlin
0 0
reagovat
Niekolko krat za den- pisal som to na chate -ÚCHYLKA :)
442699
Niekolko krat za den- pisal som to na chate -ÚCHYLKA :)
0 0
reagovat
Harry Potter: Jak casto si menis ikonku? :-))
442698
Harry Potter: Jak casto si menis ikonku? :-))
0 0
reagovat

scroochy

Jo zklamalo! A docela nedávno a docela brutálně...
442697
Jo zklamalo! A docela nedávno a docela brutálně...
scroochy
0 0
reagovat

MB

jak si muzes bejt vsim tak jistej a vsechno tak napjate ocekavat? to te jeste nikdy nic nezklamalo? ja byc hse asi zvencul bejt jak ty. :))
442696
jak si muzes bejt vsim tak jistej a vsechno tak napjate ocekavat? to te jeste nikdy nic nezklamalo? ja byc hse asi zvencul bejt jak ty. *:))*
MB
0 0
reagovat

Azazel

No Ratner je sakra dobrej rejža. Točí filmy které mě baví. A jestli chceš důkaz že je dobrej rejža tak buď 25.5.2006 v kině! :)
442695
No Ratner je sakra dobrej rejža. Točí filmy které mě baví. A jestli chceš důkaz že je dobrej rejža tak buď 25.5.2006 v kině! *:)*
Azazel
0 0
reagovat
Mate pet minut na odchod na chat... jinak sem hodim atomovku... (mazaci)... lidi co sem zejtra prijdou a budem jim svitit "117 novych prispevku" z vas opravdu nebudou mit radost. Tak budte te dobroty.
442694
Mate pet minut na odchod na chat... jinak sem hodim atomovku... (mazaci)... lidi co sem zejtra prijdou a budem jim svitit "117 novych prispevku" z vas opravdu nebudou mit radost. Tak budte te dobroty.
0 0
reagovat
navic po te diskuzi kterou jsem ted rozjela jsem si zavinila to, ze imf uz mi v radiu nikdy nic nepusti na prani...
442693
navic po te diskuzi kterou jsem ted rozjela jsem si zavinila to, ze imf uz mi v radiu nikdy nic nepusti na prani...
0 0
reagovat
to si nezaslouzim...i kdyz nekdo kdo Povazuje Ratnera za dobr...no nic...jsem poctena...
442692
to si nezaslouzim...i kdyz nekdo kdo Povazuje Ratnera za dobr...no nic...jsem poctena...
0 0
reagovat

Azazel

:D :D :D To s tím Robinem bylo dobrý. :+ Ne ale teď fakt. Po téhle diskuzi jakou jsi tady nyní rozjela jsem spíš ten ROBIN já a ty ten BATMAN!!! :D
442691
*:D* *:D* *:D* To s tím Robinem bylo dobrý. *:+* Ne ale teď fakt. Po téhle diskuzi jakou jsi tady nyní rozjela jsem spíš ten ROBIN já a ty ten BATMAN!!! *:D*
Azazel
0 0
reagovat
Timto se omlouvam IMFovi, ze jsem narusil "diskuzni" embargo... a nenechal to na chatu. Snad mi to jendou odpusti... :-)
442690
Timto se omlouvam IMFovi, ze jsem narusil "diskuzni" embargo... a nenechal to na chatu. Snad mi to jendou odpusti... :-)
0 0
reagovat
MB...dobre, pokusim se vyrovnat tvemu stinu...boze citim se jak Robin...:D
442689
MB...dobre, pokusim se vyrovnat tvemu stinu...boze citim se jak Robin...*:D*
0 0
reagovat

Azazel

Je to hrozně těžké... Stojí to opravdu spoustu práce... Nedoporučuju to chtít... :-)
442688
Je to hrozně těžké... Stojí to opravdu spoustu práce... Nedoporučuju to chtít... :-)
Azazel
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se