Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 125181 - 125200 Napsat příspěvek
MB...to ja jsem to citila uplne opacne...
442727
MB...to ja jsem to citila uplne opacne...
0 0
reagovat

st39.6

Když jsem tak viděl, že nahlížíš do mého profilu, nedalo mi to, abych ho neaktualizoval. So, enjoy. :-)
442726
Když jsem tak viděl, že nahlížíš do mého profilu, nedalo mi to, abych ho neaktualizoval. So, enjoy. :-)
st39.6
0 0
reagovat

Azazel

Mě se Keira líbila sakra hodně v tom filmu. Před filmem jsem si myslel že jí role drsňačky nepůjde a že bude trapná, ale přesvědčila mě o naprosté opaku. Nehorázně drsná, nehorázně sexy! To je Keira v Dominu! A hraje to sakra dobře. :+
442725
Mě se Keira líbila sakra hodně v tom filmu. Před filmem jsem si myslel že jí role drsňačky nepůjde a že bude trapná, ale přesvědčila mě o naprosté opaku. Nehorázně drsná, nehorázně sexy! To je Keira v Dominu! A hraje to sakra dobře. *:+*
Azazel
0 0
reagovat
Chaoticky převyprávěné, špatně vyprávěné? Já jsem se z Domino posadil na zadek a byl na ni v kině hned dvakrát, už kvůli tomu, jak krásně podvratný snímek narušující zažitou diváckou recepci to je. Scott musel před natočením Domino snad nakoukat všechny filmy od Ejzenštejna a Kurosawy, jinak to není možné, jak dokonale zachází s filmovým jazykem: nespolehlivý vypravěč, u nějž to dochází až tak daleko, že posílá diváka přímo do h*jzlu, neskutečné zesměšňování americkeho způsobu života (na rozdíl od Baye, který tohle adoruje) a žánr akčních filmů čireality-show jako takového. Ten film je navíc po dramaturgické stránce geniálně zvládnutý, i ten výstup v show Jerryho Springera je opodstatněný kvůli tomu, že Scott přizpůsobuje filtry a vůbec "kamerovou ekvilibristiku" pocitům postav. Pro mě zatím druhý nejlepší film roku (po Mnichovu), a to žánr akce nemám rád. :-)
442724
Chaoticky převyprávěné, špatně vyprávěné? Já jsem se z Domino posadil na zadek a byl na ni v kině hned dvakrát, už kvůli tomu, jak krásně podvratný snímek narušující zažitou diváckou recepci to je. Scott musel před natočením Domino snad nakoukat všechny filmy od Ejzenštejna a Kurosawy, jinak to není možné, jak dokonale zachází s filmovým jazykem: nespolehlivý vypravěč, u nějž to dochází až tak daleko, že posílá diváka přímo do h*jzlu, neskutečné zesměšňování americkeho způsobu života (na rozdíl od Baye, který tohle adoruje) a žánr akčních filmů čireality-show jako takového. Ten film je navíc po dramaturgické stránce geniálně zvládnutý, i ten výstup v show Jerryho Springera je opodstatněný kvůli tomu, že Scott přizpůsobuje filtry a vůbec "kamerovou ekvilibristiku" pocitům postav. Pro mě zatím druhý nejlepší film roku (po Mnichovu), a to žánr akce nemám rád. :-)
0 0
reagovat
to nemeni nic na tom, jak byla sexy ;)
442723
to nemeni nic na tom, jak byla sexy ;)
0 0
reagovat
me prislo ze keyra mega prehravala...
442722
me prislo ze keyra mega prehravala...
0 0
reagovat

Azazel

Ne ne ne neposuzuji filmy podle titulků, ani podle tržeb ani podle počtu udělených oscarů. Prostě Domino se mi líbilo jako celek, prostě jsem se celé dvě hodiny neskutečně bavil a to myslím že musí stačit... :-))
442721
Ne ne ne neposuzuji filmy podle titulků, ani podle tržeb ani podle počtu udělených oscarů. Prostě Domino se mi líbilo jako celek, prostě jsem se celé dvě hodiny neskutečně bavil a to myslím že musí stačit... :-))
Azazel
0 0
reagovat
ty sis u michaela este nezvykla? :)
442720
ty sis u michaela este nezvykla? :)
0 0
reagovat
no no...posuzovat film podle uvodnich titulku...jezda...
442719
no no...posuzovat film podle uvodnich titulku...jezda...
0 0
reagovat

st39.6

To je možný. Ale zrovna Domino mezi nepatří! Už počáteční titulky (jestli si je pamatuješ) tak byly super bombový! Už u těch jsem věděl že je to na 10/10 a filmy samotný pak to je fakt HELL v němž satan je T. "MISTR" SCOTT!! :+
442718
To je možný. Ale zrovna Domino mezi nepatří! Už počáteční titulky (jestli si je pamatuješ) tak byly super bombový! Už u těch jsem věděl že je to na 10/10 a filmy samotný pak to je fakt HELL v němž satan je T. "MISTR" SCOTT!! *:+*
st39.6
0 0
reagovat
nic ve zlym, ale ty si sedas na prdel z kazdy koniny
442717
nic ve zlym, ale ty si sedas na prdel z kazdy koniny
0 0
reagovat

st39.6

Jo cirkus s obrazem to je, ale vynikající cirkus. Takový ze kterého sem si sednul na prdel a jen jsem bez mrknutí čuměl od začátku do konce s otevřenou hubou na plátno! :-)
442716
Jo cirkus s obrazem to je, ale vynikající cirkus. Takový ze kterého sem si sednul na prdel a jen jsem bez mrknutí čuměl od začátku do konce s otevřenou hubou na plátno! :-)
st39.6
0 0
reagovat
pride mi to spatne odvypraveny a nepomuzou tomu ani ty napisovy vysvetlivky. ten silenej strih je...no uz fakt silenej :) proste mi to prislo strasne brutalni, mel by vtom ubrat. nehlede na to, ze tim strihem se nejvic ztraci atmosfera filmu, ktera by byla mnohem vic "thrillerovejsi", kdyby z toho Scott nedelal takovej cirkus. Je to prehnany a nepomuze tomu ani deeeesne sexy keira ani deeesne coool mickey ani pekna hudba. u mne za 3/5 a to si myslim, ze ma scott na vic
442715
pride mi to spatne odvypraveny a nepomuzou tomu ani ty napisovy vysvetlivky. ten silenej strih je...no uz fakt silenej :) proste mi to prislo strasne brutalni, mel by vtom ubrat. nehlede na to, ze tim strihem se nejvic ztraci atmosfera filmu, ktera by byla mnohem vic "thrillerovejsi", kdyby z toho Scott nedelal takovej cirkus. Je to prehnany a nepomuze tomu ani deeeesne sexy keira ani deeesne coool mickey ani pekna hudba. u mne za 3/5 a to si myslim, ze ma scott na vic
0 0
reagovat
V čem? Já napodruhé výrazně lepší hodnocení.
442714
V čem? Já napodruhé výrazně lepší hodnocení.
0 0
reagovat
no muz v ohni je docela libovka, ale to domino mi uz prislo dooost slaby...
442713
no muz v ohni je docela libovka, ale to domino mi uz prislo dooost slaby...
0 0
reagovat

scroochy

To je dobře že je to jasný. Takhle už to snad každý pozná co tam mám :-)
442712
To je dobře že je to jasný. Takhle už to snad každý pozná co tam mám :-)
scroochy
0 0
reagovat

mhsh

Uvidíme ;)
442711
Uvidíme ;)
mhsh
0 0
reagovat
Tak si ho okamžitě sežeň, nebude ti stačit stupnice:D
442710
Tak si ho okamžitě sežeň, nebude ti stačit stupnice*:D*
0 0
reagovat

mhsh

Neviděl. Už je to lepší? :)
442709
Neviděl. Už je to lepší? :)
mhsh
0 0
reagovat

Vincent

Viděl jsi Muže v ohni? Pokud jo tak se mi těch 8/10 nezdá?)
442708
Viděl jsi Muže v ohni? Pokud jo tak se mi těch 8/10 nezdá*?)*
Vincent
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se