Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124081 - 124100 Napsat příspěvek

imf

dik za zduvodneni a beru:)
443714
dik za zduvodneni a beru:)
imf
0 0
reagovat
Co se tyce Michaela... on nezna miru... a musi byt mirne kontrolovan. Ale myslim, ze v pripade 24 a Pottera postupujeme vic nez benevolentne... vzdycky jsme ho nechali nejdriv vyradit, nez jsme mu ukazali varovny prst. Pod recenzi Pottera si muze blbnout do skonani sveta, ale treba tady v hlavni diskuzi lidi nemaji potrebu cist sto prispevku za jediny vecer, ktere spocivaji v tom, ze se bud nekdo s Mikem hada, nebo si z nej dela srandu... jak rikam... pokud uz popate prijde do diskuze, jen aby ostatnim sdelil bez jakekoliv argumentace, ze ten a ten film je sracka (nebudu zazdivat, ze v pripade exorcisty nehralo roli to, ze vseobecne je ten film povazovan za pravy opak sracky), zaslouzi si spravedlivy trest. Takze i kdyz souhlasim naprosto se vsim, co si rekl, musi tu byt jakasi rovnovaha a mira... a tu Michael nezna.
443713
Co se tyce Michaela... on nezna miru... a musi byt mirne kontrolovan. Ale myslim, ze v pripade 24 a Pottera postupujeme vic nez benevolentne... vzdycky jsme ho nechali nejdriv vyradit, nez jsme mu ukazali varovny prst. Pod recenzi Pottera si muze blbnout do skonani sveta, ale treba tady v hlavni diskuzi lidi nemaji potrebu cist sto prispevku za jediny vecer, ktere spocivaji v tom, ze se bud nekdo s Mikem hada, nebo si z nej dela srandu... jak rikam... pokud uz popate prijde do diskuze, jen aby ostatnim sdelil bez jakekoliv argumentace, ze ten a ten film je sracka (nebudu zazdivat, ze v pripade exorcisty nehralo roli to, ze vseobecne je ten film povazovan za pravy opak sracky), zaslouzi si spravedlivy trest. Takze i kdyz souhlasim naprosto se vsim, co si rekl, musi tu byt jakasi rovnovaha a mira... a tu Michael nezna.
0 0
reagovat

imf

OK, mozno to odomna fakt vyznelo trosku prehnane, ale aby ste pochopili moj point, nikto nenuti nikoho tie prispevky citat, ak ma nezaujima niekoho nazor (napr. Michael Bay a Potterove trzby), jednoducho ho preskocim. Ved prave to ze ho uz "pozname" je neskodny jak biceps Stevena Seagala. Myslim ze takato (samozrejme unosna) miera slobody slova prospeje karme tohto webu viac ako "cistota" jej diskusnych prispevkov:) A Kocour neber to osobne, bol si skratka na rane, tak sorry:)
443712
OK, mozno to odomna fakt vyznelo trosku prehnane, ale aby ste pochopili moj point, nikto nenuti nikoho tie prispevky citat, ak ma nezaujima niekoho nazor (napr. Michael Bay a Potterove trzby), jednoducho ho preskocim. Ved prave to ze ho uz "pozname" je neskodny jak biceps Stevena Seagala. Myslim ze takato (samozrejme unosna) miera slobody slova prospeje karme tohto webu viac ako "cistota" jej diskusnych prispevkov:) A Kocour neber to osobne, bol si skratka na rane, tak sorry:)
imf
0 0
reagovat
Mozna bylo trochu unahlene to mazat (oops... ted bych se mel postavit spis za Kocoura, ze? ;), ale u Michaela je to holt tezke... clovek ma u nej prst na spousti o neco neklidnejsi. Nejsme komunisti, abychom mazali prispevky jen tak hala bala, i kdyz pri nastaveni jakychsi pravidel o evidentni nesmyslnosti ci zbytecnosti prispevku by zmizely asi desitky, ba stovky Michaelovych komentaru... ze zasady mazeme jen prispevky, ktere nejak explicitne urazeji nase ctenare nebo nas samotne. Na ostatni komentare ma kazdy pravo, ale i ja si myslim, ze Michael to v tomhle pripade trochu prehnal. Nehlede na to, ze Kocour svuj cin odduvodnil. Michael se navazel do Exorcisty uz Xkrat predtim, kdyz tu byl jako oldie. Ze stejneho duvodu mu mazu komentare o 24 a trzbach Harryho Pottera... mozna ho mel Kocour vyzvat k tomu, at svuj prispevek preformuluje, nerikam, ze to bylo stastne vyreseno. Ale nedelal bych z toho treti svetovou, vsichni Michaela zname a myslim, ze ty pohnutky, ktere k tomu Kocoura vedly jsou jasne pruhledne...
443711
Mozna bylo trochu unahlene to mazat (oops... ted bych se mel postavit spis za Kocoura, ze? ;), ale u Michaela je to holt tezke... clovek ma u nej prst na spousti o neco neklidnejsi. Nejsme komunisti, abychom mazali prispevky jen tak hala bala, i kdyz pri nastaveni jakychsi pravidel o evidentni nesmyslnosti ci zbytecnosti prispevku by zmizely asi desitky, ba stovky Michaelovych komentaru... ze zasady mazeme jen prispevky, ktere nejak explicitne urazeji nase ctenare nebo nas samotne. Na ostatni komentare ma kazdy pravo, ale i ja si myslim, ze Michael to v tomhle pripade trochu prehnal. Nehlede na to, ze Kocour svuj cin odduvodnil. Michael se navazel do Exorcisty uz Xkrat predtim, kdyz tu byl jako oldie. Ze stejneho duvodu mu mazu komentare o 24 a trzbach Harryho Pottera... mozna ho mel Kocour vyzvat k tomu, at svuj prispevek preformuluje, nerikam, ze to bylo stastne vyreseno. Ale nedelal bych z toho treti svetovou, vsichni Michaela zname a myslim, ze ty pohnutky, ktere k tomu Kocoura vedly jsou jasne pruhledne...
0 0
reagovat

Kocour

Necetl, ale o to tu predsa nejde. Podla mna to moc hrotis ty. Myslim ze ani ten najextremnejsi nazor na nejaky film nestoji za to aby ho niekto mazal. Ak samozrejme neuraza ludsku dostojnost, nepropaguje nasilie ci ideologie sluziace na potlacanie ludskych prav a pod. Sak to poznas:) Samozrejme je to len moj nazor ale mam pravo vas pristup hodnotit ako chcem, pokial to myslim v dobrom. A to je jedna z veci ktora sa mi na vasom webe paci :):+
443710
Necetl, ale o to tu predsa nejde. Podla mna to moc hrotis ty. Myslim ze ani ten najextremnejsi nazor na nejaky film nestoji za to aby ho niekto mazal. Ak samozrejme neuraza ludsku dostojnost, nepropaguje nasilie ci ideologie sluziace na potlacanie ludskych prav a pod. Sak to poznas:) Samozrejme je to len moj nazor ale mam pravo vas pristup hodnotit ako chcem, pokial to myslim v dobrom. A to je jedna z veci ktora sa mi na vasom webe paci :)*:+*
Kocour
0 0
reagovat

Gorecki

Četl jsi ty příspěvky? Určitě ne, tak se to prosím nepokoušej hodnotit. Jinak pokud sis všiml, maže se tu extrémně málo... když jednou z dvaceti případů nějaké vyhrocenější diskuze odstraním dva příspěvky, nepovažuju to za nijak extrémní situaci a nutnost zamýšlet se nad vztahem náš/váš web. Imho to moc hrotíš ;)
443709
Četl jsi ty příspěvky? Určitě ne, tak se to prosím nepokoušej hodnotit. Jinak pokud sis všiml, maže se tu extrémně málo... když jednou z dvaceti případů nějaké vyhrocenější diskuze odstraním dva příspěvky, nepovažuju to za nijak extrémní situaci a nutnost zamýšlet se nad vztahem náš/váš web. Imho to moc hrotíš ;)
Gorecki
0 0
reagovat

Kocour

Akoze sorry, ale nestuplo vam uz nieco do hlavy?! Mazat niekoho nazor len preto lebo je "potencialne" nebezpecny a "politicky nekorektny" mi zavana komunizmom jak svina. Mate na to sice pravo (resp. tu MOC), je to "vas" web, ale uz len z principu by ste to nemali robit, aby sme nemali pocit ze je to LEN vas web. A vobec, to ze to vyvola nejaky flamewar vam len zvysi navstevnost, je to len jedna z mnohych diskusii a nikto nikomu nerobija hlavy, tak naco to priposratie??)
443708
Akoze sorry, ale nestuplo vam uz nieco do hlavy?! Mazat niekoho nazor len preto lebo je "potencialne" nebezpecny a "politicky nekorektny" mi zavana komunizmom jak svina. Mate na to sice pravo (resp. tu MOC), je to "vas" web, ale uz len z principu by ste to nemali robit, aby sme nemali pocit ze je to LEN vas web. A vobec, to ze to vyvola nejaky flamewar vam len zvysi navstevnost, je to len jedna z mnohych diskusii a nikto nikomu nerobija hlavy, tak naco to priposratie?*?)*
Kocour
0 0
reagovat
IMO je to dobře, protože se tomu (doufám) věnoval J.J. naplno a jestli to bude stejně luxusní jako první 2 řady (především 2.) Aliasu, vůbec se nebudu zlobit ;) A jen tak btw.. za pozvolna se snižující kvalitu 4. a 5. řady ALIAS může Tom Cruise, protože naverboval Jaye do svého projektu a on se nemohl naplno věnovat svému dítku. Zčásti za to může sám J.J., protože se začal patlat s nějakym hloupym ostrovem kdesi v oceánu.. na úkor špiónů! :)
443707
IMO je to dobře, protože se tomu (doufám) věnoval J.J. naplno a jestli to bude stejně luxusní jako první 2 řady (především 2.) Aliasu, vůbec se nebudu zlobit ;) A jen tak btw.. za pozvolna se snižující kvalitu 4. a 5. řady ALIAS může Tom Cruise, protože naverboval Jaye do svého projektu a on se nemohl naplno věnovat svému dítku. Zčásti za to může sám J.J., protože se začal patlat s nějakym hloupym ostrovem kdesi v oceánu.. na úkor špiónů! :)
0 0
reagovat
Skoro bych rekl, ze spatne... protoze Cruisovi ty "talking heads" lze je stezi verit. ;)))
443706
Skoro bych rekl, ze spatne... protoze Cruisovi ty "talking heads" lze je stezi verit. ;)))
0 0
reagovat
Vincent: Jeste nez ti odpovi nejaky zaprisahly Aliasovec... je to dobre nebo spatne? :-)
443705
Vincent: Jeste nez ti odpovi nejaky zaprisahly Aliasovec... je to dobre nebo spatne? :-)
0 0
reagovat
Nezlobte se na mě, ale klip z M:i:III mi3_hospital_roof_large.mov je ALIAS jak vyšitej? Kdo viděl - co na to říkáte? :)
443704
Nezlobte se na mě, ale klip z M:i:III mi3_hospital_roof_large.mov je ALIAS jak vyšitej? Kdo viděl - co na to říkáte? :)
0 0
reagovat
Az, promin.. na Brokeback bych nešel ani zadarmo :)
443703
Az, promin.. na Brokeback bych nešel ani zadarmo :)
0 0
reagovat

kOCOUR

Ok... Já jsem tu odpověď ani nepostřehl :) Ale je to škoda. Já se hádat s nikým nechci, ale bylo tu napsané že se můžeme ke každému tomu filmu vyjádřit a tak jsem tam napsal co si o tom myslím... No nic :D
443702
Ok... Já jsem tu odpověď ani nepostřehl *:)* Ale je to škoda. Já se hádat s nikým nechci, ale bylo tu napsané že se můžeme ke každému tomu filmu vyjádřit a tak jsem tam napsal co si o tom myslím... No nic *:D*
kOCOUR
0 0
reagovat

MB

Ten slušný příspěvek jsem smazal já, protože vyvolal stejně slušnou a agresivní odezvu na tvou osobu. Flamey tady nemáme zapotřebí, no ne? :) Ostatně, že považuješ Exorcistu za !@$#@$:-:-:- je stejně každému naprosto jasné... takže svět o nic nepřišel ;)
443701
Ten slušný příspěvek jsem smazal já, protože vyvolal stejně slušnou a agresivní odezvu na tvou osobu. Flamey tady nemáme zapotřebí, no ne? :) Ostatně, že považuješ Exorcistu za !@$#@$*:-**:-**:-* je stejně každému naprosto jasné... takže svět o nic nepřišel ;)
MB
0 0
reagovat
kolik muze mit diskuze pod clankem prispevku? chlapci neska lamou rekordy...
443700
kolik muze mit diskuze pod clankem prispevku? chlapci neska lamou rekordy...
0 0
reagovat
Zdá se mi to nebo někdo smazal můj příspěvek z "V.I.M. The Exorcist"?? :(
443699
Zdá se mi to nebo někdo smazal můj příspěvek z "V.I.M. The Exorcist"?? *:(*
0 0
reagovat
Sorry, ale nepromineme... nalinkuj to, pripadne to sem hod jako nahled...
443698
Sorry, ale nepromineme... nalinkuj to, pripadne to sem hod jako nahled...
0 0
reagovat
(ale Zkrocenka...sss, to bude asi potíž. Bohužel ne vždy tu platí, že hlas lidu je i hlasem čtyřlístku MZ...a tedy i hlasu Božího:-)
443697
(ale Zkrocenka...sss, to bude asi potíž. Bohužel ne vždy tu platí, že hlas lidu je i hlasem čtyřlístku MZ...a tedy i hlasu Božího:-)
0 0
reagovat
Azazel: návrhy samozřejmě dávat můžete...
443696
Azazel: návrhy samozřejmě dávat můžete...
0 0
reagovat
a muj neOT dotaz zase zanikne...to uz neni fer:-)
443695
a muj neOT dotaz zase zanikne...to uz neni fer:-)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se