Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124061 - 124080 Napsat příspěvek
Vysvětlil bych ti to, kdybys viděl třeba jen první 2 řady Aliasu :)
443734
Vysvětlil bych ti to, kdybys viděl třeba jen první 2 řady Aliasu :)
0 0
reagovat

Alias


V poslední době jsem videl par dilu Aliasu, tak jsem si snad udelal trochu obrazek, abych mohl zasahnou do diskuze. Tech par dilu co jsem videl ve me akorat tak vzbudilo obavy o budoucnost M:I:III (nebo jak se to pise:-). Alias me zkratka prijde silne dementni a místy i remeslne nezvladnutej. Mozna jsem nemel stesti na dobry epizody, nebo tam je nejaka dlouhodobejsi a kvalitni dejova linie, ale vůbec nevidim duvod proc je Alias takhle (zda se mi ze i u redakce) oblibenej. Herci jsou podle me min nez prumerni. Treba otec hlavni hrdinky je naprosto tragickej... Mam rad hi-tech thrillery apod. Spy game me kdysi vylozene nadchla. Ale musi to byt do jiste miry ukotveny v realite!!! Ve vcerejsim dilu se snazili pomoci jadernejch hlavic vyzkouzet jakejsi elixir zivota …wtf? At se teda tvurci priznaj ze to ma byt sci-fi a nehrajou si na „realnost“ jednotlivejch epizod. Tohle balancovani mezi me silne vytaci. A akcni sceny?? Uz zacinám rozumet tomu prapodivnymu Huntovu odletu po vybuchu rakety na moste. Musim se priznat ze serialy skoro nesleduju, tak mam mozna jenom vysoko polozenou latku na akci a herce a proste se na to neumim divat s dostatecne utlumenym mozkem. Ale lepsi nez Alias uz mi rozhodne prijde treba Kriminalka Las Vegas nebo Kobra 11 (rozhodne kvalitni remeslo). A nejlepší seriál všech dob jsou Profesionalove. Zkuste mi to někdo vyvratit ;-) A zkuste me vysvětlit co se vam na Aliasu tak libi.

443733

Alias

V poslední době jsem videl par dilu Aliasu, tak jsem si snad udelal trochu obrazek, abych mohl zasahnou do diskuze. Tech par dilu co jsem videl ve me akorat tak vzbudilo obavy o budoucnost M:I:III (nebo jak se to pise:-). Alias me zkratka prijde silne dementni a místy i remeslne nezvladnutej. Mozna jsem nemel stesti na dobry epizody, nebo tam je nejaka dlouhodobejsi a kvalitni dejova linie, ale vůbec nevidim duvod proc je Alias takhle (zda se mi ze i u redakce) oblibenej. Herci jsou podle me min nez prumerni. Treba otec hlavni hrdinky je naprosto tragickej... Mam rad hi-tech thrillery apod. Spy game me kdysi vylozene nadchla. Ale musi to byt do jiste miry ukotveny v realite!!! Ve vcerejsim dilu se snazili pomoci jadernejch hlavic vyzkouzet jakejsi elixir zivota …wtf? At se teda tvurci priznaj ze to ma byt sci-fi a nehrajou si na „realnost“ jednotlivejch epizod. Tohle balancovani mezi me silne vytaci. A akcni sceny?? Uz zacinám rozumet tomu prapodivnymu Huntovu odletu po vybuchu rakety na moste. Musim se priznat ze serialy skoro nesleduju, tak mam mozna jenom vysoko polozenou latku na akci a herce a proste se na to neumim divat s dostatecne utlumenym mozkem. Ale lepsi nez Alias uz mi rozhodne prijde treba Kriminalka Las Vegas nebo Kobra 11 (rozhodne kvalitni remeslo). A nejlepší seriál všech dob jsou Profesionalove. Zkuste mi to někdo vyvratit ;-) A zkuste me vysvětlit co se vam na Aliasu tak libi.

0 0
reagovat
Hodně v klidu teaser... tenkrát jsem ho viděl v kině :o)
443732
Hodně v klidu teaser... tenkrát jsem ho viděl v kině :o)
0 0
reagovat
nojo...to by nasel kazdej:-D
443731
nojo...to by nasel kazdej:-D
0 0
reagovat

Spiderman trailer TWINS

link - teaser - twins.mov">ehm, cekam pochvalu :))) (link bude funkcni az v 17:25) a tady">link je higher Q z ML, ale je tam jejich logo, pac to puvodne bylo pro exclusives
443730
ehm, cekam pochvalu :))) (link bude funkcni az v 17:25) a tady je higher Q z ML, ale je tam jejich logo, pac to puvodne bylo pro exclusives
Spiderman trailer TWINS
0 0
reagovat
kazzper: standard, ne? Každej druhej den jeden film. Třeba Obzor a Novinky měníme častěji:-)
443729
kazzper: standard, ne? Každej druhej den jeden film. Třeba Obzor a Novinky měníme častěji:-)
0 0
reagovat
na movie-listu tusim... jestli tam jeste je...
443728
na movie-listu tusim... jestli tam jeste je...
0 0
reagovat

SPIDERMAN TRAILER

kde sa da najst ten trailer spidermana s dvojickami?
443727
kde sa da najst ten trailer spidermana s dvojickami?
SPIDERMAN TRAILER
0 0
reagovat

VIM

tyvoe vy ten zlatej fond kinematografie nalejvate slusnym tempem
443726
tyvoe vy ten zlatej fond kinematografie nalejvate slusnym tempem
VIM
0 0
reagovat
Alias je nejvic cool action serial na svete...a Sydne Bristow je supr macho, kocka, nejbobastictejsi marena a extra sex bomba...ou...uz chytam MichaelBayovsky dialekt...
443725
Alias je nejvic cool action serial na svete...a Sydne Bristow je supr macho, kocka, nejbobastictejsi marena a extra sex bomba...ou...uz chytam MichaelBayovsky dialekt...
0 0
reagovat
No tak já celou dobu žil v omylu, že to byl normální závěr, a že byl v rámci těch dost hysterických reakcí přetočen. Nebo tak si alespoň pamatuju, že to tak nějak psali. Každopádně dík za objasnění.
443724
No tak já celou dobu žil v omylu, že to byl normální závěr, a že byl v rámci těch dost hysterických reakcí přetočen. Nebo tak si alespoň pamatuju, že to tak nějak psali. Každopádně dík za objasnění.
0 0
reagovat
Ten trailer (spis teaser) koncil hezky natazenou pavucinou mezi Dvojcaty. Jeste ho snad nekde mam zalohovan.
443723
Ten trailer (spis teaser) koncil hezky natazenou pavucinou mezi Dvojcaty. Jeste ho snad nekde mam zalohovan.
0 0
reagovat

Strike

To nebol koniec filmu ale prvy trailer
443722
To nebol koniec filmu ale prvy trailer
Strike
0 0
reagovat
Ještě bych měl takovej dotázek. Nevíte někdo jestli byl, bude někdy vydán konec filmu Spiderman. Myslim ten, co byl přetoček kvůli 11.září.
443721
Ještě bych měl takovej dotázek. Nevíte někdo jestli byl, bude někdy vydán konec filmu Spiderman. Myslim ten, co byl přetoček kvůli 11.září.
0 0
reagovat
Jinak, páč se tady novej, bych tady chtěl všechny pozdravit a pochválit tenhle web - trocha řitního alpinismu nikdy neuškodí.
443720
Jinak, páč se tady novej, bych tady chtěl všechny pozdravit a pochválit tenhle web - trocha řitního alpinismu nikdy neuškodí.
0 0
reagovat

Vincent

JJ musim souhlasit, že ten klip je dost Aliasovskej (ještě by chtělo, aby tam vykouk Marshall:))
No jinak já od MI3 v podstatě dost čekám filmovou verzi Aliasu, jen s lépe udělanou akcí. Klidně takovou jako je ve dvojce.
443719
JJ musim souhlasit, že ten klip je dost Aliasovskej (ještě by chtělo, aby tam vykouk Marshall*:)*) No jinak já od MI3 v podstatě dost čekám filmovou verzi Aliasu, jen s lépe udělanou akcí. Klidně takovou jako je ve dvojce.
Vincent
0 0
reagovat
Okay. To tady snad nikdo nekouká na Alias? Právě běží na Nově nejlepší řada seriálu a nikdo se nevyjadřuje. ?)
443718
Okay. To tady snad nikdo nekouká na Alias? Právě běží na Nově nejlepší řada seriálu a nikdo se nevyjadřuje. *?)*
0 0
reagovat
Nemohli... v tomhle je treba udelat jasno verejne.
443717
Nemohli... v tomhle je treba udelat jasno verejne.
0 0
reagovat
A teď se hezky zase vraťme k původní dnešní diskuzi a to sice diskuze o M:i:III, JJ Abramsovi a seriálu Alias. Děkuji za pozornost! ;)
ps// Mohli jste to řešit ve vzkazníku. :))
443716
A teď se hezky zase vraťme k původní dnešní diskuzi a to sice diskuze o M:i:III, JJ Abramsovi a seriálu Alias. Děkuji za pozornost! ;)
ps// Mohli jste to řešit ve vzkazníku. *:))*
0 0
reagovat
Já bych jen dodal, že ten příspěvek od MB bych sám od sebe nesmazal (přestože byl vyhrocený nadstandardně) kdyby na něj nepřišla reakce, která byla hodně vulgárním osobním útokem (dotyčného chápu, probíhalo mi hlavou to samé). Aby to někoho nesvádělo k tomutéž nebo se diskuze neodebrala směrem ke snůšce dalších osobních urážek na MB, důkazy byly zlikvidovány. Stojím si za tím, že to bylo adekvátní ;)

Gorecki: Ač občas příspěvky MB považuji za... no víme... ;), je všeobecně známo, že na ně raději nějakým způsobem zaregauji než bych je mazal. To jen tak na pokličku téhle debaty. A jsem rád, že si rozumíme ;)
443715
Já bych jen dodal, že ten příspěvek od MB bych sám od sebe nesmazal (přestože byl vyhrocený nadstandardně) kdyby na něj nepřišla reakce, která byla hodně vulgárním osobním útokem (dotyčného chápu, probíhalo mi hlavou to samé). Aby to někoho nesvádělo k tomutéž nebo se diskuze neodebrala směrem ke snůšce dalších osobních urážek na MB, důkazy byly zlikvidovány. Stojím si za tím, že to bylo adekvátní ;)

Gorecki: Ač občas příspěvky MB považuji za... no víme... ;), je všeobecně známo, že na ně raději nějakým způsobem zaregauji než bych je mazal. To jen tak na pokličku téhle debaty. A jsem rád, že si rozumíme ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se