Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123901 - 123920 Napsat příspěvek
Nedalo by se dati k DVD hodnoceni???
443926
Nedalo by se dati k DVD hodnoceni???
0 0
reagovat
Je mu hodne podobnej, ale ve hre ma teda jinak strihany kotlety a imho i rozdil v barve vlasu je znacnej (i kdyz odhlednu od filtru a stinovani)... Muze bejt, nemusi bejt... chtelo by to nejakej presvedcivejsi dukaz. ;)
443925
Je mu hodne podobnej, ale ve hre ma teda jinak strihany kotlety a imho i rozdil v barve vlasu je znacnej (i kdyz odhlednu od filtru a stinovani)... Muze bejt, nemusi bejt... chtelo by to nejakej presvedcivejsi dukaz. ;)
0 0
reagovat

otazka na gamerov :)

Budem s tym krajne OT, ale raz za cas si to snad mozem dovolit :)

Totiz stiahol som na skusku pilot nenapadneho serialu">link o dcere Catwoman a Batmana a hned po prologu ma nieco zaujalo. Mam k tomu aj video">link a chcel by som, aby mi to niekto potvrdil alebo vyvratil.

Takze sutazna otazka znie: Je ten typ, ktory si k nej prisadne v buse, Razor z NEED FOR SPEED: MOST WANTED? Na IMDb ani v titulkoch jeho meno nefiguruje (preco by aj, ked ma 4-minutovu a pre dej uplne nepodstatnu rolu), ale IMHO je to on... ked povie to "I'm Jerry.", uplne pocujem, ako hovori "First I'm gonna take your ride, and then I'm gonna take your girl - get ready for that.";)
443924
Budem s tym krajne OT, ale raz za cas si to snad mozem dovolit *:)*
Totiz stiahol som na skusku pilot nenapadneho serialu o dcere Catwoman a Batmana a hned po prologu ma nieco zaujalo. Mam k tomu aj video a chcel by som, aby mi to niekto potvrdil alebo vyvratil.

Takze sutazna otazka znie: Je ten typ, ktory si k nej prisadne v buse, Razor z NEED FOR SPEED: MOST WANTED? Na IMDb ani v titulkoch jeho meno nefiguruje (preco by aj, ked ma 4-minutovu a pre dej uplne nepodstatnu rolu), ale IMHO je to on... ked povie to "I'm Jerry.", uplne pocujem, ako hovori "First I'm gonna take your ride, and then I'm gonna take your girl - get ready for that."*;)*
otazka na gamerov :)
0 0
reagovat

Cival

Aha ok :) I když já myslel že není nic důležitějšího než MovieZone...
443923
Aha ok *:)* I když já myslel že není nic důležitějšího než MovieZone...
Cival
0 0
reagovat
Pulka redakce ted nebyla vubec na netu, pulka mela hlavu v pejru i s plnenim jinych pracovnich povinnosti a updatem "dulezitejsich" clanku. Takze kvizarsky resty se splatej, az se znormalizuje situace. Zadnej strach, Mikei :-)
443922
Pulka redakce ted nebyla vubec na netu, pulka mela hlavu v pejru i s plnenim jinych pracovnich povinnosti a updatem "dulezitejsich" clanku. Takze kvizarsky resty se splatej, az se znormalizuje situace. Zadnej strach, Mikei :-)
0 0
reagovat

MZ

Kde to vázne s kvízem?? ;)
443921
Kde to vázne s kvízem?? *;)*
MZ
0 0
reagovat

otaku

a Trigun:)
443920
a Trigun:)
otaku
0 0
reagovat
alias je bomba, akorat pozde, tak prosvihavam docela, a pry cim novejsi serie, tim vice jak telenovela:)
a jeste miluju scrubs, se uplne chlamu u toho:)
443919
alias je bomba, akorat pozde, tak prosvihavam docela, a pry cim novejsi serie, tim vice jak telenovela:) a jeste miluju scrubs, se uplne chlamu u toho:)
0 0
reagovat

xMort

Skutočne desať rokov? Výsledok vyzerá, ako keby to "uplácali" za tri mesiace. Ale nemusíme sa o tom hádať. Dagona som si pozrel kvôli starej láske k Yuznovi a Gordonovi (séria Re-Animátor), ale nechalo ma to chladným a dnes už si len matne spomínam, o čom to vlastne bolo. Napokon, duo Yuzna a Gordon najlepšie predviedlo svoje kvality v Návrate Re-Animátora. Okrem scény so zombie-penisom je to zúfalstvo...
443918
Skutočne desať rokov? Výsledok vyzerá, ako keby to "uplácali" za tri mesiace. Ale nemusíme sa o tom hádať. Dagona som si pozrel kvôli starej láske k Yuznovi a Gordonovi (séria Re-Animátor), ale nechalo ma to chladným a dnes už si len matne spomínam, o čom to vlastne bolo. Napokon, duo Yuzna a Gordon najlepšie predviedlo svoje kvality v Návrate Re-Animátora. Okrem scény so zombie-penisom je to zúfalstvo...
xMort
0 0
reagovat

KevSpa na CSFD

Tak jsem si ji vyhledal také a našel tam že je zakladatelkou stránky MichaelBay.cz. Stránka je to hezká, ale trochu tam vázne aktualizace :-( Ta stránka je aktualizovaná naposledy 1.září 2005 když měl Ostrov u nás premiéru :-((
443917
Tak jsem si ji vyhledal také a našel tam že je zakladatelkou stránky MichaelBay.cz. Stránka je to hezká, ale trochu tam vázne aktualizace :-( Ta stránka je aktualizovaná naposledy 1.září 2005 když měl Ostrov u nás premiéru :-((
KevSpa na CSFD
0 0
reagovat

duro

Dagona ti lidé připravovali téměř deset let. A čajíček nevím. Má to solidní atmosféru. Klidně bych za to těch 150Kč dal. Já to viděl v klubovém kině a pochvaloval jsem si to nejen já..
443916
Dagona ti lidé připravovali téměř deset let. A čajíček nevím. Má to solidní atmosféru. Klidně bych za to těch 150Kč dal. Já to viděl v klubovém kině a pochvaloval jsem si to nejen já..
duro
0 0
reagovat

KarelR

Ne, je to náhoda... občas se některý věci sstávaj, aniž bys je ovlivnil ;)
443915
Ne, je to náhoda... občas se některý věci sstávaj, aniž bys je ovlivnil ;)
KarelR
0 0
reagovat

sobis

Ehm, ten Dagon je od tých istých tvorcov ako Beyond, ale dnes už sa mi zdajú poriadne vypáchnutí. T.j. Dagon je čajíček. Lacný film určený rovno na video. Na tvojom mieste by som za to nedal ani tých 150, skús niekde v požičovniach.
443914
Ehm, ten Dagon je od tých istých tvorcov ako Beyond, ale dnes už sa mi zdajú poriadne vypáchnutí. T.j. Dagon je čajíček. Lacný film určený rovno na video. Na tvojom mieste by som za to nedal ani tých 150, skús niekde v požičovniach.
sobis
0 0
reagovat
Michaelova lobistická snaha dospěla zdárného konce :)
443913
Michaelova lobistická snaha dospěla zdárného konce :)
0 0
reagovat
Tak přece jenom :)
443912
Tak přece jenom :)
0 0
reagovat
Á Cival už nereaguje, takže že by řece jenom??
443911
Á Cival už nereaguje, takže že by řece jenom??
0 0
reagovat

Redakce

Ta podobnost obrazku u V.I.M. a Blogu na hlavni strance je ucelovej zertik? :+
443910
Ta podobnost obrazku u V.I.M. a Blogu na hlavni strance je ucelovej zertik? *:+*
Redakce
0 0
reagovat
xMort: oki ,mrknu po tom...myslím že to vyšlo u Vapetu za 150,- Díky.
443909
xMort: oki ,mrknu po tom...myslím že to vyšlo u Vapetu za 150,- Díky.
0 0
reagovat

Cival

No vidíš KarelR také říká aby si ji nahodil. Takže nejsem sám a určitě by to chtěl každý, kdo tu je. :)
443908
No vidíš KarelR také říká aby si ji nahodil. Takže nejsem sám a určitě by to chtěl každý, kdo tu je. *:)*
Cival
0 0
reagovat
KarelR: rofl nejvetsi...;)
443907
KarelR: rofl nejvetsi...*;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se