Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121181 - 121200 Napsat příspěvek
Moc děkuji za speciály! To jsem si myslel, že se dnes dít nebude... A to než přelouskám... ;):D:+
446932
Moc děkuji za speciály! To jsem si myslel, že se dnes dít nebude... A to než přelouskám... *;)**:D**:+*
0 0
reagovat
vystavni ster Vinci...
446931
vystavni ster Vinci...
0 0
reagovat
Jak kdo, Azazel, jak kdo. :)
446930
Jak kdo, Azazel, jak kdo. :)
0 0
reagovat
special naprosto dokonalej...opravdu jsme si to zaslouzili?...
446929
special naprosto dokonalej...opravdu jsme si to zaslouzili?...
0 0
reagovat

k0C0UR

Jen by chtělo upravit odkazy "zpět k novince" v diskuzích u speciálu - př. www.moviezone.cz/news/hans-zimmer-a-spol za www.moviezone.cz/special/hans-zimmer-a-spol
446928
Jen by chtělo upravit odkazy "zpět k novince" v diskuzích u speciálu - př. www.moviezone.cz/news/hans-zimmer-a-spol za www.moviezone.cz/special/hans-zimmer-a-spol
k0C0UR
0 0
reagovat
skvělý nápad se speciálem.:+ musím podotkout,že ta černá vám sluší...
446927
skvělý nápad se speciálem.*:+* musím podotkout,že ta černá vám sluší...
0 0
reagovat

kocka

jo, to bylo tim, diky :)
446926
jo, to bylo tim, diky :)
kocka
0 0
reagovat
Za ten speciál k Pirátům musím redakci strašně pochválit. Jen tak dál. :+
446925
Za ten speciál k Pirátům musím redakci strašně pochválit. Jen tak dál. *:+*
0 0
reagovat
Možná si blokuješ bannery... zkus to tudy">link :).
446924
Možná si blokuješ bannery... zkus to tudy :).
0 0
reagovat
Protoze si zlobil...hodne...
446923
Protoze si zlobil...hodne...
0 0
reagovat
proc ja tu ten special nemam? :)
446922
proc ja tu ten special nemam? :)
0 0
reagovat
Souhlas se souhlasem...parada:+:+:+
446921
Souhlas se souhlasem...parada*:+**:+**:+*
0 0
reagovat

presne

Souhlas, vsechny clanky jsou super a toho mamerialu! Hosi, dekujeme! :+ :+ :+
446920
Souhlas, vsechny clanky jsou super a toho mamerialu! Hosi, dekujeme! *:+* *:+* *:+*
presne
0 0
reagovat
sakra , kluci se teda se speciálem vytáhli , takovýho materiálu , všechna čest :+
446919
sakra , kluci se teda se speciálem vytáhli , takovýho materiálu , všechna čest *:+*
0 0
reagovat

Snipsley

Jasný. Moje ,,zlost" nemíří také přímo na film, ale ne některé fanoušky a jejich fanatismus. Jinak na samotný transformery jsem se rozhodně netěšil, protože si myslím, že to bude pitomost - z toho vytlouct nějakej kloudnej příběh půjde těžko( a to teda fakt nejsem nějak moc náročnej) - a na to jsem právě byl zvědavej, co z toho vzejde.
446918
Jasný. Moje ,,zlost" nemíří také přímo na film, ale ne některé fanoušky a jejich fanatismus. Jinak na samotný transformery jsem se rozhodně netěšil, protože si myslím, že to bude pitomost - z toho vytlouct nějakej kloudnej příběh půjde těžko( a to teda fakt nejsem nějak moc náročnej) - a na to jsem právě byl zvědavej, co z toho vzejde.
Snipsley
0 0
reagovat

Strike

diky :) noo mozna ze se teda prece jen zactu.. :)
ty teasery nejsou oficialni, ne? jenom fan... podival jsem se na to a pripada mi to moc pekne udelany, ale samozrejme tam chybi jakykoli zaber ze samotneho filmu. kde by ho fans vzali? nemuzu ten film odsuzovat za neco, co z neho v podstate vubec nevychazi. takze ja se tesim dal.
446917
diky :) noo mozna ze se teda prece jen zactu.. :) ty teasery nejsou oficialni, ne? jenom fan... podival jsem se na to a pripada mi to moc pekne udelany, ale samozrejme tam chybi jakykoli zaber ze samotneho filmu. kde by ho fans vzali? nemuzu ten film odsuzovat za neco, co z neho v podstate vubec nevychazi. takze ja se tesim dal.
Strike
0 0
reagovat
Snipsley:v klidu, já tam žádný nenašel
446916
Snipsley:v klidu, já tam žádný nenašel
0 0
reagovat
Teasery na tramsformers bych se nebál překřtít na průsery.To je fakt hrozný. Každopádně se MB podařilo, svým fanatickým nadšením a dáváním sem každé sebemenší pitomosti, znechutit mi film na, který jsem byl dost zvědavý. Takže se právě nacházím ve stavu, že přeju Transformerům malé výdělky a hrozný propad.Možná, že až příjdou později nějaké ukázky, tak tento sva opadne, ale zatím Fuck you very much , Michael.:-
446915
Teasery na tramsformers bych se nebál překřtít na průsery.To je fakt hrozný. Každopádně se MB podařilo, svým fanatickým nadšením a dáváním sem každé sebemenší pitomosti, znechutit mi film na, který jsem byl dost zvědavý. Takže se právě nacházím ve stavu, že přeju Transformerům malé výdělky a hrozný propad.Možná, že až příjdou později nějaké ukázky, tak tento sva opadne, ale zatím Fuck you very much , Michael.*:-*
0 0
reagovat

Pirates special

cool :+:+:D ale cist to nebudu :D.. :( kdovi jakep spoilery to na me hodi...
446914
cool *:+**:+**:D* ale cist to nebudu :D.. :( kdovi jakep spoilery to na me hodi...
Pirates special
0 0
reagovat

to MB

Ty jo, koukam ze nejsi fakt vubec soudnej! Chapu, ze se na to tesis, ale kdyz si stahnu 2 teasery, ktere jsou stejne a jeste vlastne totalne o nicem, no fuj!!! Takze se nemusis az tak nad tim modlit, jak je to bozske! FUJ :-
446913
Ty jo, koukam ze nejsi fakt vubec soudnej! Chapu, ze se na to tesis, ale kdyz si stahnu 2 teasery, ktere jsou stejne a jeste vlastne totalne o nicem, no fuj!!! Takze se nemusis az tak nad tim modlit, jak je to bozske! FUJ *:-*
to MB
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se