Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121141 - 121160 Napsat příspěvek

sobis87

filmpub? Coto je?:D:D:D
446973
filmpub? Coto je?*:D**:D**:D*
sobis87
0 0
reagovat
no to mě pos*r...koukali jste na speciál na filmpubu?
446972
no to mě pos*r...koukali jste na speciál na filmpubu?
0 0
reagovat
hele chlapi? KOntrolní otázka? Kdy bude novej kvíz? :)
446971
hele chlapi? KOntrolní otázka? Kdy bude novej kvíz? *:)*
0 0
reagovat
Invasion jsem na konci seriálové sezony měl raději než např. Prison Break, kterej vychvalovalo mnohem víc lidí. Jak říká screwchi, pomalu (ale jistě) se to rozjíždí a druhá půlka 1. řady je už jak jízda na horské dráze - maximálně doporučuju!
446970
Invasion jsem na konci seriálové sezony měl raději než např. Prison Break, kterej vychvalovalo mnohem víc lidí. Jak říká screwchi, pomalu (ale jistě) se to rozjíždí a druhá půlka 1. řady je už jak jízda na horské dráze - maximálně doporučuju!
0 0
reagovat

rick deckard

i pres pomalej rozjezd to pak ma super spad a krasne vygradovane finale, ktere vsak nechava tolik otazek nezodpovezenych...a na ty uz bohuzel nikdy neuvidime odpovedi :( serial po prvni sezone skoncil kvuli nizke sledovanosti
446969
i pres pomalej rozjezd to pak ma super spad a krasne vygradovane finale, ktere vsak nechava tolik otazek nezodpovezenych...a na ty uz bohuzel nikdy neuvidime odpovedi :( serial po prvni sezone skoncil kvuli nizke sledovanosti
rick deckard
0 0
reagovat
Chtel sem se zeptat.. Jakej mate nazor na serial Invaze?? Me to docela mile prekvapilo..:+
446968
Chtel sem se zeptat.. Jakej mate nazor na serial Invaze?? Me to docela mile prekvapilo..*:+*
0 0
reagovat

Loki

Snazime se. ;)
446967
Snazime se. ;)
Loki
0 0
reagovat
Redakce: Chcete mne zabit smradi???:D
446966
Redakce: Chcete mne zabit smradi???*:D*
0 0
reagovat
Filmweb - v pondělí co bude v televizi, čsfd udržování profilu, BOM kvůli bom, ve středu FFFilm kvůli Fukovi a vše ostatní na MZ:+:+
446965
Filmweb - v pondělí co bude v televizi, čsfd udržování profilu, BOM kvůli bom, ve středu FFFilm kvůli Fukovi a vše ostatní na MZ*:+**:+*
0 0
reagovat
Panejo, vy to rozjíždíte, klobouk dolů. Kocour si asi slušně máknul. Že jste the best, o tom jsem nepochyboval, ale vy to furt zlepšujete, jen tak dál. Děláte mi fakt radost chlapci.:D:D:+
446964
Panejo, vy to rozjíždíte, klobouk dolů. Kocour si asi slušně máknul. Že jste the best, o tom jsem nepochyboval, ale vy to furt zlepšujete, jen tak dál. Děláte mi fakt radost chlapci.*:D**:D**:+*
0 0
reagovat
Já ho tam nikdy neměl... Veškeré informace vztřebávám prostřednictvím MZ, Cinemy a Premiery, sem tam csfd.cz... MZ prostě hte best of...
446963
Já ho tam nikdy neměl... Veškeré informace vztřebávám prostřednictvím MZ, Cinemy a Premiery, sem tam csfd.cz... MZ prostě hte best of...
0 0
reagovat
přemýšlím, jestli si nemám Filmpub odstranit z lišty:D
446962
přemýšlím, jestli si nemám Filmpub odstranit z lišty*:D*
0 0
reagovat
lidi z filmpub.cz ted nejspis sbiraji zuby z podstolu...dostali dneska poradnou nakladacku...
446961
lidi z filmpub.cz ted nejspis sbiraji zuby z podstolu...dostali dneska poradnou nakladacku...
0 0
reagovat
A pak že letní tlení... MovieZone roste jak tak koukám!;)
446960
A pak že letní tlení... MovieZone roste jak tak koukám!*;)*
0 0
reagovat
na romantický normálně nejsem,ale asiati vážně točí ty nejlepší. Cival: neboj,budu vám dávat ty správné tipy8)
446959
na romantický normálně nejsem,ale asiati vážně točí ty nejlepší. Cival: neboj,budu vám dávat ty správné tipy*8)*
0 0
reagovat
a za nima hned romanťárny...asiati točej ty nejlepší
446958
a za nima hned romanťárny...asiati točej ty nejlepší
0 0
reagovat
Merlin: predpokladam, ze mlaticky budou dominovat :D
446957
Merlin: predpokladam, ze mlaticky budou dominovat *:D*
0 0
reagovat
:+:+supééééér!!:+:+!!!! Momentálně mě z filmového hlediska nejvíce zajímají asijské filmy a nové seriály!! MovieZone RulezZZ8)8):D Doufám, že pro mě máte pořádnou porci LOSTu,(dále mám oblíbený Carnivale, určitě dojde i na Band of Brothers,Řím,24,invazi,Prison break,všelijaké ty Stargatey a babylony,atd. atd). a doufám, že se asijská sekce nebude omezovat jen na mlátičky,viďte?.:):):)
446955
*:+**:+*supééééér!!*:+**:+*!!!! Momentálně mě z filmového hlediska nejvíce zajímají asijské filmy a nové seriály!! MovieZone RulezZZ*8)**8)**:D* Doufám, že pro mě máte pořádnou porci LOSTu,(dále mám oblíbený Carnivale, určitě dojde i na Band of Brothers,Řím,24,invazi,Prison break,všelijaké ty Stargatey a babylony,atd. atd). a doufám, že se asijská sekce nebude omezovat jen na mlátičky,viďte?.*:)**:)**:)*
0 0
reagovat
sakra vy to teda rozjíždíte..SUPER!:+
446956
sakra vy to teda rozjíždíte..SUPER!*:+*
0 0
reagovat
kdo je jeste bratrancem? jich je tady vic?
446954
kdo je jeste bratrancem? jich je tady vic?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se