Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121101 - 121120 Napsat příspěvek
Teaser">link na 300 z Comic Conu, bohuzel v sileny kvalite a s chlapem stojicim pred platnem. Ale ten konec! Opravdu masakralni. Zacinam se tesit jak malej.
447015
Teaser na 300 z Comic Conu, bohuzel v sileny kvalite a s chlapem stojicim pred platnem. Ale ten konec! Opravdu masakralni. Zacinam se tesit jak malej.
0 0
reagovat
Nasel jsem nekolik pidipreklepu ve FAQ, snad se neurazite, kdyz je sem vypisu :-)




Kam zmizela TrailerZone? - "...projektu a hodláme jin věnovat..." spatne pismenko v jin




Co je tu nového? - "...rubrikami (Z Na obzoru se stávají filmová preview)..." velke zetko




Plus posledni dve otazky uplne nejvic dole obsahuji stary nazev TrailerZone :)




Mejte se fajn, brm ;)
447014
Nasel jsem nekolik pidipreklepu ve FAQ, snad se neurazite, kdyz je sem vypisu :-)

Kam zmizela TrailerZone? - "...projektu a hodláme jin věnovat..." spatne pismenko v jin

Co je tu nového? - "...rubrikami (Z Na obzoru se stávají filmová preview)..." velke zetko

Plus posledni dve otazky uplne nejvic dole obsahuji stary nazev TrailerZone :)

Mejte se fajn, brm ;)
0 0
reagovat
Ja som tam chvíľu stopercentne počul Gladiátora, niečo z tej úvodnej bojovej scény.
447013
Ja som tam chvíľu stopercentne počul Gladiátora, niečo z tej úvodnej bojovej scény.
0 0
reagovat

Rick Deckard

Hmm, i kdyz jsem se Xene vyhybal jako cert krize, tak pochybuju ( :D )
447012
Hmm, i kdyz jsem se Xene vyhybal jako cert krize, tak pochybuju ( *:D* )
Rick Deckard
0 0
reagovat
Zdalo se mi to nebo v tech novejch piratech sou temer podobny skladby jako v serialu xena??:D
447011
Zdalo se mi to nebo v tech novejch piratech sou temer podobny skladby jako v serialu xena??*:D*
0 0
reagovat
supr, dik :+
447010
supr, dik *:+*
0 0
reagovat
Tak prej by to mělo jet ;)
447009
Tak prej by to mělo jet ;)
0 0
reagovat
Mrknu na to.
447008
Mrknu na to.
0 0
reagovat
proc mi nejde psat do diskuze u 4400? po kliknuti me to hodi na homepage
447007
proc mi nejde psat do diskuze u 4400? po kliknuti me to hodi na homepage
0 0
reagovat
A ona je sexy az beda :-)
447006
A ona je sexy az beda :-)
0 0
reagovat
Colin je proste kanon...:+
447005
Colin je proste kanon...*:+*
0 0
reagovat
Colin ji asi sbalil,">link ne? :-)
447004
Colin ji asi sbalil, ne? :-)
0 0
reagovat
jako fór dobrý, ale radši bych zabíjel čas jinak no. Radši napíšu solidní recenzi než bych hvězdičkoval jen tak jak se mi zachce:D:D:D
447003
jako fór dobrý, ale radši bych zabíjel čas jinak no. Radši napíšu solidní recenzi než bych hvězdičkoval jen tak jak se mi zachce*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
To je fakt, buď je to vtip nebo pokuď to myslí vážně, tak bych jí něčím bacil. (žena nežena). Skvělé věci odpad a nic moc filmy 5* a mezi tím nic. Fakt to bude vtip.
447002
To je fakt, buď je to vtip nebo pokuď to myslí vážně, tak bych jí něčím bacil. (žena nežena). Skvělé věci odpad a nic moc filmy 5* a mezi tím nic. Fakt to bude vtip.
0 0
reagovat

Rick Deckard

Očividně má problém... Hold filmový průmysl ji absolutně irituje (alespoň podle jejích komentářů) A nejhorší je, že pokud nemá, tak kvůli této srandě sráží hodnocení dobrým filmům...
447001
Očividně má problém... Hold filmový průmysl ji absolutně irituje (alespoň podle jejích komentářů) A nejhorší je, že pokud nemá, tak kvůli této srandě sráží hodnocení dobrým filmům...
Rick Deckard
0 0
reagovat

Cival

Hele, za tu Noc trailerů se přimlouvám v říjnu... Nechcete počkat, až někteří budou na kolejích??? Na minulou jsem nejel jen z toho důvodu, že jsem byl ještě studujícím přes celou republiku.... ?);)
447000
Hele, za tu Noc trailerů se přimlouvám v říjnu... Nechcete počkat, až někteří budou na kolejích??? Na minulou jsem nejel jen z toho důvodu, že jsem byl ještě studujícím přes celou republiku.... *?)**;)*
Cival
0 0
reagovat
I když jak na to koukám, vše bylo hodnoceno nebo napsáno dnes, takže to, bych skoro řekl, že to bude vtípek.
446999
I když jak na to koukám, vše bylo hodnoceno nebo napsáno dnes, takže to, bych skoro řekl, že to bude vtípek.
0 0
reagovat
Je to peklo, kaorát nevím jestli to je vtipné nebo spíš k pláči:o. Není od věci se také kounout na její hodnocení - myslím že to je uživetel s nejvíce odpady;)
446998
Je to peklo, kaorát nevím jestli to je vtipné nebo spíš k pláči*:o*. Není od věci se také kounout na její hodnocení - myslím že to je uživetel s nejvíce odpady*;)*
0 0
reagovat
Ta holka má jasnou budoucnost:D:+
446997
Ta holka má jasnou budoucnost*:D**:+*
0 0
reagovat
no i vtipne to je:D
446996
no i vtipne to je*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se