Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120781 - 120800 Napsat příspěvek
Ahoj potreboval bych poradit naposledy. Slo mi o to ze mam mp3prehravac ktery podporuje snad vsechny formaty krome mov. Stahl jsem si na preformatovani RAD Tools. Quick Time prehravac jsem uz mel nainstalovany davno, ale nektere trailery v nem nejdou prehrat, vetsina ano, ty ktery nejdou tak je videt bilo a pise to nejaky problem ze nemuze najit neco "compressor". Samozrejme tyto pak pri preformatovani se chovaj stejne ze neni videt obraz jen jde zvuk. Nevite v cem je chyba, co je spatne. Kodeky mam ALL IN ONE. Diky a omlouvam se za blby dotazy ale vazne si nevim rady.
447345
Ahoj potreboval bych poradit naposledy. Slo mi o to ze mam mp3prehravac ktery podporuje snad vsechny formaty krome mov. Stahl jsem si na preformatovani RAD Tools. Quick Time prehravac jsem uz mel nainstalovany davno, ale nektere trailery v nem nejdou prehrat, vetsina ano, ty ktery nejdou tak je videt bilo a pise to nejaky problem ze nemuze najit neco "compressor". Samozrejme tyto pak pri preformatovani se chovaj stejne ze neni videt obraz jen jde zvuk. Nevite v cem je chyba, co je spatne. Kodeky mam ALL IN ONE. Diky a omlouvam se za blby dotazy ale vazne si nevim rady.
0 0
reagovat
tak na tohle sem koukal celej 5min:))
447344
tak na tohle sem koukal celej 5min*:))*
0 0
reagovat
funny :)
447343
funny :)
0 0
reagovat
děs. to je mnohem lepší tahle">link blbůstka :) Sice OT, ale nevadí :)
447342
děs. to je mnohem lepší tahle blbůstka :) Sice OT, ale nevadí :)
0 0
reagovat
wtf? co to je za uchylnej sled fotek? ?)
447341
wtf? co to je za uchylnej sled fotek? *?)*
0 0
reagovat
a ja to ani nezapnul, tak co - who's laughing now??
447340
a ja to ani nezapnul, tak co - who's laughing now??
0 0
reagovat

bapi

26 vterin panove...pri "This place is a prison" sem to vypnul :-
447339
26 vterin panove...pri "This place is a prison" sem to vypnul *:-*
bapi
0 0
reagovat
Ha, ja necelou minutu...
447338
Ha, ja necelou minutu...
0 0
reagovat

bapi

wtf? Vydržel jsem to jen do půlky
447337
wtf? Vydržel jsem to jen do půlky
bapi
0 0
reagovat
Tak">link tohle je... ehm, divný. ;o)
0 0
reagovat
Ale není to nic velkýho, jenom pár milimetrů. .... Staci byt v puberte a cela veta ma uplne jinej vyznam
447335
Ale není to nic velkýho, jenom pár milimetrů. .... Staci byt v puberte a cela veta ma uplne jinej vyznam
0 0
reagovat
JJ. Dělá mi to Firefox. v IE to je normální. Ale není to nic velkýho, jenom pár milimetrů.
447334
JJ. Dělá mi to Firefox. v IE to je normální. Ale není to nic velkýho, jenom pár milimetrů.
0 0
reagovat
V Mozille je to taky v poho... ;)
447333
V Mozille je to taky v poho... *;)*
0 0
reagovat

P3n3k & qualkalim

Je to v tom, ze jeden z vas pouziva IE a druhy z vas nejaky jiny prohlizec, zrejme FF.
447332
Je to v tom, ze jeden z vas pouziva IE a druhy z vas nejaky jiny prohlizec, zrejme FF.
P3n3k & qualkalim
0 0
reagovat

qualkalim

Jo, to je možný, že je to mym PC. Pořát to tam mam.
447331
Jo, to je možný, že je to mym PC. Pořát to tam mam.
qualkalim
0 0
reagovat

P3n3k

Tak bud je kOCOUR mega rychlej anebo ja spatne vidim, ale myslim, ze to mam v poho:+
447330
Tak bud je kOCOUR mega rychlej anebo ja spatne vidim, ale myslim, ze to mam v poho*:+*
P3n3k
0 0
reagovat
Jenom takový malý postřeh. Dole na stránce jsou sloupky nejnavštěvovanější a seriály malinko posunuté (prostě nejsou v lajně). Vím že jsem teď musel hrozně potěšit Kocoura :D
447329
Jenom takový malý postřeh. Dole na stránce jsou sloupky nejnavštěvovanější a seriály malinko posunuté (prostě nejsou v lajně). Vím že jsem teď musel hrozně potěšit Kocoura *:D*
0 0
reagovat

imf

asi pred trema dnema sem ho sem daval :))
447328
asi pred trema dnema sem ho sem daval *:))*
imf
0 0
reagovat

Pan Tumnus

Bohužel ano, ale jelikož jsem optimista, tak věřím v zázrak, že to nezkoní...
447327
Bohužel ano, ale jelikož jsem optimista, tak věřím v zázrak, že to nezkoní...
Pan Tumnus
0 0
reagovat
Projíždím imbd a narazím na ikonku Clash of the Titans ( 2008 ), oni budou dělat remake Souboje titánů????:o
447326
Projíždím imbd a narazím na ikonku Clash of the Titans ( 2008 ), oni budou dělat remake Souboje titánů????*:o*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se