Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120761 - 120780 Napsat příspěvek

Aldebaran

Moje řeč...:D:+
447371
Moje řeč...*:D**:+*
Aldebaran
0 0
reagovat

Smetík

A nebo ta závěrečná skladba ze Smrti panen. Ta, co hraje během titulků - učiněná depka!!!
447370
A nebo ta závěrečná skladba ze Smrti panen. Ta, co hraje během titulků - učiněná depka!!!
Smetík
0 0
reagovat
Tak skladbu, která by se mi líbila sama o sobě si asi nevybavim...ale co se týče scén doplněných o hudbu...tak u mně jasně vede ta ze Smrti panen, kde si mládež pouští gramofonové desky po telefonu, míto toho aby mluvily...nesmírně atmosferické...:D:+
447369
Tak skladbu, která by se mi líbila sama o sobě si asi nevybavim...ale co se týče scén doplněných o hudbu...tak u mně jasně vede ta ze Smrti panen, kde si mládež pouští gramofonové desky po telefonu, míto toho aby mluvily...nesmírně atmosferické...*:D**:+*
0 0
reagovat
Pro mě je naprosto nejlepší skladba Beethovenova Měsíční sonáta. Vždycky z ní chytnu depku. No a pak ještě Love song from a Vampire od Annie Lennox (soundtrack Bram Stokers Dracula)
447368
Pro mě je naprosto nejlepší skladba Beethovenova Měsíční sonáta. Vždycky z ní chytnu depku. No a pak ještě Love song from a Vampire od Annie Lennox (soundtrack Bram Stokers Dracula)
0 0
reagovat

MB

Tak to je suverénní vypalovačka, stejně jako celá Skála:D
447367
Tak to je suverénní vypalovačka, stejně jako celá Skála*:D*
MB
0 0
reagovat
Jo a z Crash skladby Itš a really good cloak, Flames a In the deep. 8) Kdo dál?
447366
Jo a z Crash skladby Itš a really good cloak, Flames a In the deep. *8)* Kdo dál?
0 0
reagovat
Teď poslouchám skladbu "HUMMELL GETS THE ROCKETS" ze Skály. Hukot!!!
447365
Teď poslouchám skladbu "HUMMELL GETS THE ROCKETS" ze Skály. Hukot!!!
0 0
reagovat
Závěrečná skladba z titulků Cesty do fantazie, závěrečná z Hotelu Rwanda, Across the Stars ze Star Wars, Isengard Unleashed ze Dvou věží, Scientist od Coldplay z Miluj mě, prosím a Come what may z Moulin Rouge.
447364
Závěrečná skladba z titulků Cesty do fantazie, závěrečná z Hotelu Rwanda, Across the Stars ze Star Wars, Isengard Unleashed ze Dvou věží, Scientist od Coldplay z Miluj mě, prosím a Come what may z Moulin Rouge.
0 0
reagovat

KarelR

Air je od Bacha a je uplne jedno kdo ho hraje (Teda krome sboru - to je silenost) ... tohle vyjmenovavani asi nikdy neskonci
447363
Air je od Bacha a je uplne jedno kdo ho hraje (Teda krome sboru - to je silenost) ... tohle vyjmenovavani asi nikdy neskonci
KarelR
0 0
reagovat
Já mám radši ten styl Jarheada nebo Black Hawk Down:)
447362
Já mám radši ten styl Jarheada nebo Black Hawk Down*:)*
0 0
reagovat
Čokoľvek z Barbara Conana je lepšie ako všetko, čo ste tu vymenovali ;). A ešte Poledourisov hlavný "buldozérový" motív z RoboCopa.
447361
Čokoľvek z Barbara Conana je lepšie ako všetko, čo ste tu vymenovali *;)*. A ešte Poledourisov hlavný "buldozérový" motív z RoboCopa.
0 0
reagovat
Dure diky to by me nenapadlo.
Pride FC - opening theme (spatne se stahuje ale stoji to za to)
447360
Dure diky to by me nenapadlo. Pride FC - opening theme (spatne se stahuje ale stoji to za to)
0 0
reagovat
Full Chemical Gear od Thomase Newmana z Jarheada:+
447359
Full Chemical Gear od Thomase Newmana z Jarheada*:+*
0 0
reagovat
LOTR - Into the west.... ale the best je u mě ze School of rock song "Its a long way to the top" !!:D
447358
LOTR - Into the west.... ale the best je u mě ze School of rock song "Its a long way to the top" !!*:D*
0 0
reagovat
John Williams - Duel of the Fates. Star Wars Epizoda 1.
447357
John Williams - Duel of the Fates. Star Wars Epizoda 1.
0 0
reagovat
Mě co teď napadá, tak Last waltz, co hraje v poslední scéně v Oldboyovi a vydrží přes titulky. Viděl jsem to napoprvé v kině a padla mi čelist. Takový pocit jsem u písničky dlouho neměl...
447356
Mě co teď napadá, tak Last waltz, co hraje v poslední scéně v Oldboyovi a vydrží přes titulky. Viděl jsem to napoprvé v kině a padla mi čelist. Takový pocit jsem u písničky dlouho neměl...
0 0
reagovat
Suite No.3 in D, BWV 1068: Air - Stuttgarter Kamme Rochester/Karl Munchinger (Se7en), teda byla prvni co me napadla ;)
447355
Suite No.3 in D, BWV 1068: Air - Stuttgarter Kamme Rochester/Karl Munchinger (Se7en), teda byla prvni co me napadla *;)*
0 0
reagovat
Suite from X2 - John Ottman
447354
Suite from X2 - John Ottman
0 0
reagovat
Jo a jeste Peer Presure - Eternal Sunshine a Death in Vegas - Lost in Translation, kruci nejak se to mnozi:))
447353
Jo a jeste Peer Presure - Eternal Sunshine a Death in Vegas - Lost in Translation, kruci nejak se to mnozi*:))*
0 0
reagovat
Gary Jules - Mad World (Donnie Darko) ... a nebo taky skladby od Mobyho
447352
Gary Jules - Mad World (Donnie Darko) ... a nebo taky skladby od Mobyho
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se