Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120741 - 120760 Napsat příspěvek
A co takovy Damien Rice - The Blowers Daughter z Closer a nebo Inner Circle - Bad Boys a take Kenny Rogers - Just Dropped In z The Big Lebowski.....je jich mnoho:D
447391
A co takovy Damien Rice - The Blowers Daughter z Closer a nebo Inner Circle - Bad Boys a take Kenny Rogers - Just Dropped In z The Big Lebowski.....je jich mnoho*:D*
0 0
reagovat
Once upon a time, I was... jj, Audioslave i hands of time rulluji... Je toho dost, ale mam rad Williamse ( z novejsich treba Anakin vs. Obi wan:+) a ted me docela dostava John Powell a X-meni "3" (Dark Phoenixs tragedy je bozi)... And more...
447390
Once upon a time, I was... jj, Audioslave i hands of time rulluji... Je toho dost, ale mam rad Williamse ( z novejsich treba Anakin vs. Obi wan*:+*) a ted me docela dostava John Powell a X-meni "3" (Dark Phoenixs tragedy je bozi)... And more...
0 0
reagovat
pripojuju se k sigur ros, navras i hands of time a zaroven se vzdycky rozplyvam nad Gabrielle - Sometimes z love actually...mnam
447389
pripojuju se k sigur ros, navras i hands of time a zaroven se vzdycky rozplyvam nad Gabrielle - Sometimes z love actually...mnam
0 0
reagovat
V poslední době bezpochyby při asi 10tém sledování Collateral v tomto roce skladba od Audioslave - Shadow On The Sun.. je to scéna v korejský čtvrti, když přes cestu z ničeho nic přeběhnou kojoti a taxík zpomaluje.. husina i na 20té shlédnutí.. To kouká zamyšleně i Vincent.. ehm sakra je to venku! :D
447388
V poslední době bezpochyby při asi 10tém sledování Collateral v tomto roce skladba od Audioslave - Shadow On The Sun.. je to scéna v korejský čtvrti, když přes cestu z ničeho nic přeběhnou kojoti a taxík zpomaluje.. husina i na 20té shlédnutí.. To kouká zamyšleně i Vincent.. ehm sakra je to venku! *:D*
0 0
reagovat

Taky si přihodím

Opět Zimmer, tentokrát Journey To The Line (Tenká červená linie)... zdravím Shushiku :o)
447387
Opět Zimmer, tentokrát Journey To The Line (Tenká červená linie)... zdravím Shushiku :o)
Taky si přihodím
0 0
reagovat
Mám jich hodně např. Constellation Lyra (Edward Shearmur) z K-Paxu, The Bridge (Tomandandy) z Mothman Prophecies, Kissing You (Craig Armstrong) z Romeo+Juliet, Syriana (Alexandre Desplat) ze Syriany, Circle of Hell (Brian Tyler/Klaus Badelt) z Constantine, The Rave (Harry Gregsson-Williams) z Man on Fire a Fairy Dance (James Newton Howard) z Petera Pana
447386
Mám jich hodně např. Constellation Lyra (Edward Shearmur) z K-Paxu, The Bridge (Tomandandy) z Mothman Prophecies, Kissing You (Craig Armstrong) z Romeo+Juliet, Syriana (Alexandre Desplat) ze Syriany, Circle of Hell (Brian Tyler/Klaus Badelt) z Constantine, The Rave (Harry Gregsson-Williams) z Man on Fire a Fairy Dance (James Newton Howard) z Petera Pana
0 0
reagovat
Navras !!!
447385
Navras !!!
0 0
reagovat
Celej OST Collateral, speciálně Hands of time (Groove armada):+:+
447384
Celej OST Collateral, speciálně Hands of time (Groove armada)*:+**:+*
0 0
reagovat
Přihazuju: celej soundtrack The Mask ja laskominka + Memento... to mi neleze z hlavy...:)
447383
Přihazuju: celej soundtrack The Mask ja laskominka + Memento... to mi neleze z hlavy...*:)*
0 0
reagovat
Nejlepší je celej soundtrack k 21 gramů(hlavně "Can things be better?","When our wings are cut,..." , Střihorukýmu Edwardovi, Ztraceno v překladu,Requiem za sen (geniální ústřední skladba) a Noc v Roxbury (nostalgie jaxvině:) )
447382
Nejlepší je celej soundtrack k 21 gramů(hlavně "Can things be better?","When our wings are cut,..." , Střihorukýmu Edwardovi, Ztraceno v překladu,Requiem za sen (geniální ústřední skladba) a Noc v Roxbury (nostalgie jaxvině:) )
0 0
reagovat
Berlin Foot Chase - Bourne Supremacy (John Powell), ale je jich fakt moc než aby se s jistotou dala vybrat jenom jedna.
447381
Berlin Foot Chase - Bourne Supremacy (John Powell), ale je jich fakt moc než aby se s jistotou dala vybrat jenom jedna.
0 0
reagovat
Zostanem vo fantasy: skvele fungujú Shoreho motívy v Pánovi prsteňov, ale nechytajú na Orffovu Carminu Buranu - keď v závere Excaliburu Artuš a jeho rytieri cválajú do posledného boja, toto hrmí z reprákov a rozkvitajú sady, tak to teda môžem. A ešte sa mi strašne páči Williams z Chrámu skazy, nie hlavný Indyho motív, ale taká tá pochodová skladba, neviem, ako sa volá...
447380
Zostanem vo fantasy: skvele fungujú Shoreho motívy v Pánovi prsteňov, ale nechytajú na Orffovu Carminu Buranu - keď v závere Excaliburu Artuš a jeho rytieri cválajú do posledného boja, toto hrmí z reprákov a rozkvitajú sady, tak to teda môžem. A ešte sa mi strašne páči Williams z Chrámu skazy, nie hlavný Indyho motív, ale taká tá pochodová skladba, neviem, ako sa volá...
0 0
reagovat

Yuri

No to je nejspíš taky možný, ale hlavně od nich do budoucna nemůžu nic moc očekávat...?)
447379
No to je nejspíš taky možný, ale hlavně od nich do budoucna nemůžu nic moc očekávat...*?)*
Yuri
0 0
reagovat
Asi jo... nejsou tak cool.:))
447378
Asi jo... nejsou tak cool.*:))*
0 0
reagovat

Yuri

No jo no...ale Tobey je pro mě větší hvězda než Redford a Newman
447377
No jo no...ale Tobey je pro mě větší hvězda než Redford a Newman
Yuri
0 0
reagovat
Hmm, tak když už tak klasiku a New York, New York od Sinatry;)
447376
Hmm, tak když už tak klasiku a New York, New York od Sinatry;)
0 0
reagovat

Smeták

Raindrops keep falling on my head mám zafixovanou spíš s jedním nejmenovaným westernem!
:D
447375
Raindrops keep falling on my head mám zafixovanou spíš s jedním nejmenovaným westernem! *:D*
Smeták
0 0
reagovat

KARLOS

Sigur Ros jsou best!! Každá deska od nich je perla!! :+ I když pravda spíš pro náročnější a trpělivější posluchače.
447374
Sigur Ros jsou best!! Každá deska od nich je perla!! *:+* I když pravda spíš pro náročnější a trpělivější posluchače.
KARLOS
0 0
reagovat
Tak přece jenom jsem si vybavil...Hold on ze Spideyho 2 a taky Raindrops keep falling on my head...tu scénu, kde to použily taky můžu:+
447373
Tak přece jenom jsem si vybavil...Hold on ze Spideyho 2 a taky Raindrops keep falling on my head...tu scénu, kde to použily taky můžu*:+*
0 0
reagovat
Nebudu stavět mé nejoblíbenější proti sobě (Thomas Newman proti Dannymu Elfmanovi???) a tak zvolím závěřečnou skladbu z Moulin Rouge, nebo mnou teď hodně sjížděnou Hoppipolla od Sigura Rose z traileru na Children of men...
447372
Nebudu stavět mé nejoblíbenější proti sobě (Thomas Newman proti Dannymu Elfmanovi???) a tak zvolím závěřečnou skladbu z Moulin Rouge, nebo mnou teď hodně sjížděnou Hoppipolla od Sigura Rose z traileru na Children of men...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se