Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120661 - 120680 Napsat příspěvek

Vincent

To ja si zase dal peknou mapku v Kantraci a muzu ti rict, to byla jizda...A kdyz uz si u stealth akce, co rikas na Sama Fishera???
447477
To ja si zase dal peknou mapku v Kantraci a muzu ti rict, to byla jizda...A kdyz uz si u stealth akce, co rikas na Sama Fishera???
Vincent
0 0
reagovat
Fluke: .. KONAMI ;) .. btw jsem včera úspěšně dohrál Metal Gear Solid 2: Substance :)):+
447476
Fluke: .. KONAMI ;) .. btw jsem včera úspěšně dohrál Metal Gear Solid 2: Substance *:))**:+*
0 0
reagovat

Fluke

Ten kdo mu ty prava prodal, jeste nevedel, jakej je to bridil, pac prava na hry skoupil davno a az po jejich zfilmovani se vytahnul na fusera. A s tim Vinem bych to nevidel tak dobre.I kdyz on sam ma hry velice rad a jiste zna Bolla a vi jak vse sere, tak mozne je vsechno. Jen si vem, jak si Boll polepsuje, co se hercu tyce od svych prvnich filmu(no spise shitu...)
447475
Ten kdo mu ty prava prodal, jeste nevedel, jakej je to bridil, pac prava na hry skoupil davno a az po jejich zfilmovani se vytahnul na fusera. A s tim Vinem bych to nevidel tak dobre.I kdyz on sam ma hry velice rad a jiste zna Bolla a vi jak vse sere, tak mozne je vsechno. Jen si vem, jak si Boll polepsuje, co se hercu tyce od svych prvnich filmu(no spise shitu...)
Fluke
0 0
reagovat
ja myslim, že nejlepší by ho bylo ignorovat. Jen se podívejte, kolik energie, času a prostoru je mu tady věnováno. A podle rčení: negativní reklama taky reklama se z něj i díky nám všem stává známej režiser....:o
447474
ja myslim, že nejlepší by ho bylo ignorovat. Jen se podívejte, kolik energie, času a prostoru je mu tady věnováno. A podle rčení: negativní reklama taky reklama se z něj i díky nám všem stává známej režiser....*:o*
0 0
reagovat

Terminator a Spidey

Hele kluci, ten MGS hype pro Bolla si nechte někam jinam, za prvé je kachna, že by někdo z Namca o něčem takovém uvažoval a vůbec poskytl Bollovy, když si to chce Hideo Kojima natočit sám nebo to chce udělat v CGI, tudíž Boll a MGS je něco totálně nereálnýho, kdy Boll může říkat leda já bych chtěl. Na Far Cry má už dávno práva, to nezměníte. Hitman, pokud ho má hrát doopravdy Diesel, tak se Boll pravděpodobně k tomu nedostane( ale možný je všechno). Jinak tu petici by jste měli posílat herním studiím ať neprodávaj licence takovým nulám, ne Bollovy. On ty filmy sice kurví, ale někdo mu to prodal a to je největší viník.
447473
Hele kluci, ten MGS hype pro Bolla si nechte někam jinam, za prvé je kachna, že by někdo z Namca o něčem takovém uvažoval a vůbec poskytl Bollovy, když si to chce Hideo Kojima natočit sám nebo to chce udělat v CGI, tudíž Boll a MGS je něco totálně nereálnýho, kdy Boll může říkat leda já bych chtěl. Na Far Cry má už dávno práva, to nezměníte. Hitman, pokud ho má hrát doopravdy Diesel, tak se Boll pravděpodobně k tomu nedostane( ale možný je všechno). Jinak tu petici by jste měli posílat herním studiím ať neprodávaj licence takovým nulám, ne Bollovy. On ty filmy sice kurví, ale někdo mu to prodal a to je největší viník.
Terminator a Spidey
0 0
reagovat
Cival: jj, ta pointa nějak unikla, ale Depp byl v tom převleku boží nebo ten harém:))
447472
Cival: jj, ta pointa nějak unikla, ale Depp byl v tom převleku boží nebo ten harém*:))*
0 0
reagovat

terminator007

temna a zla? to je slabe slovo :D pro to, co nas ceka......
447471
temna a zla? to je slabe slovo *:D* pro to, co nas ceka......
terminator007
0 0
reagovat

Boll

To snad neni mozne co si o sobe Boll mysli? Ze se filmy libi jeho hercum, chce delat Bloodrayne 2-3, Metal Gear Solid, chysta Seed, Postal a film o socialnim zabezpeceni! Paneboze! Jojo, doba bude zla a temna...
447470
To snad neni mozne co si o sobe Boll mysli? Ze se filmy libi jeho hercum, chce delat Bloodrayne 2-3, Metal Gear Solid, chysta Seed, Postal a film o socialnim zabezpeceni! Paneboze! Jojo, doba bude zla a temna...
Boll
0 0
reagovat

pomoc

zachrante filmovy svet a bojujte proti Bollovi....... tak spatny reziser a filmy muzou pochazet snad jen z jeho "dilny"(kdyz nepocitam prime videofilmy, ale i ty obcas byvaji lepsi)...... vzdyt ten clovek nic neumi, jen mrvit filmove zpracovani popularnich her!!!!! a to ma na musce MGS, Far Cry a taky chce ziskat Himana!!!! musime udelat nejakou petici :D a poslat mu ji, aby videl, ze nepatri do filmoveho prumyslu!!!! co myslite vy????
447469
zachrante filmovy svet a bojujte proti Bollovi....... tak spatny reziser a filmy muzou pochazet snad jen z jeho "dilny"(kdyz nepocitam prime videofilmy, ale i ty obcas byvaji lepsi)...... vzdyt ten clovek nic neumi, jen mrvit filmove zpracovani popularnich her!!!!! a to ma na musce MGS, Far Cry a taky chce ziskat Himana!!!! musime udelat nejakou petici *:D* a poslat mu ji, aby videl, ze nepatri do filmoveho prumyslu!!!! co myslite vy????
pomoc
0 0
reagovat
Hlavně Brando, budiž mu země lehká, byl tak vypasenej.:D
447468
Hlavně Brando, budiž mu země lehká, byl tak vypasenej.*:D*
0 0
reagovat
Jen mu chybela pointa. Takovy romanticky placani na miste, ale imho bez vyznamu.;)
447467
Jen mu chybela pointa. Takovy romanticky placani na miste, ale imho bez vyznamu.*;)*
0 0
reagovat
No ten filmeček s Deppem a Brandem, co byl teď na ČT1 byl fakt pěknej, asi si vytvořím taky nějaký alter ego:D
447466
No ten filmeček s Deppem a Brandem, co byl teď na ČT1 byl fakt pěknej, asi si vytvořím taky nějaký alter ego*:D*
0 0
reagovat
Tak jsem zpátky:) Víc jak dva týdny odříznutý od všeho dění. Musím říct, že se za tu dobu hodně změnilo. Třeba tyto stránky prodělaly pár změn. Ještě jsem neměl čas je všechny prozkoumat, ale vypadá to dobře:+ Ovšem ne všude mě čekala jen příjemná překvapení. Doela mě šokoval výpadek Miami Vice. Tomu filmu jsem věřil tak na 150 milionů a ono nic. To jsou věci:o
447465
Tak jsem zpátky*:)* Víc jak dva týdny odříznutý od všeho dění. Musím říct, že se za tu dobu hodně změnilo. Třeba tyto stránky prodělaly pár změn. Ještě jsem neměl čas je všechny prozkoumat, ale vypadá to dobře*:+* Ovšem ne všude mě čekala jen příjemná překvapení. Doela mě šokoval výpadek Miami Vice. Tomu filmu jsem věřil tak na 150 milionů a ono nic. To jsou věci*:o*
0 0
reagovat
hlavne nektery ty ksichty jsou docela zabavny... takova multietnicka smeska vseho moznyho:D
447464
hlavne nektery ty ksichty jsou docela zabavny... takova multietnicka smeska vseho moznyho*:D*
0 0
reagovat
Reakce">link fanousku na Spidey 3 teaser... docela zabavne, samozrejme oficialni material od Sony, takze tam nikdo nerekne "faaaakt se mi to nelibilo". :)))
447463
Reakce fanousku na Spidey 3 teaser... docela zabavne, samozrejme oficialni material od Sony, takze tam nikdo nerekne "faaaakt se mi to nelibilo". :)))
0 0
reagovat
no co na to říct. je to prostě Uwe :D:D
447462
no co na to říct. je to prostě Uwe *:D**:D*
0 0
reagovat
tak alespoň že byl výřečnej... možná až ukecanej8)
447461
tak alespoň že byl výřečnej... možná až ukecanej*8)*
0 0
reagovat

Scott

Todle tu jiz drive bylo, ale i tak se jedna o...zajimave cteni...
447460
Todle tu jiz drive bylo, ale i tak se jedna o...zajimave cteni...
Scott
0 0
reagovat
Ježiší on chce Al Pacina do filmu?!
447459
Ježiší on chce Al Pacina do filmu?!
0 0
reagovat
"Mají rádi mé filmy..." Joohohoho
447458
"Mají rádi mé filmy..." Joohohoho
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se