Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120461 - 120480 Napsat příspěvek
Muz na mesiaci......vysiel tento film na DVD? Zatial som ho nikde nenasiel a zacinam byt mierne zufaly. Nechce sa mi verit ,ze takyto film nevysiel na DVD. Teda ak existuje a viete kde by som ho mohol kupit tak prosim poradte.
447671
Muz na mesiaci......vysiel tento film na DVD? Zatial som ho nikde nenasiel a zacinam byt mierne zufaly. Nechce sa mi verit ,ze takyto film nevysiel na DVD. Teda ak existuje a viete kde by som ho mohol kupit tak prosim poradte.
0 0
reagovat
tak to je potom hodne tezky :))
447670
tak to je potom hodne tezky :))
0 0
reagovat

hughhh

Dobre, kdyz chces slovickarit, nikde neni receno, ze ten trailer musi byt na techto strankach.
447669
Dobre, kdyz chces slovickarit, nikde neni receno, ze ten trailer musi byt na techto strankach.
hughhh
0 0
reagovat
citace: ...Jedno políčko z traileru... :))
447668
citace: ...Jedno políčko z traileru... :))
0 0
reagovat

hughhh

Uz nekolikrat se resilo, ze obrazek nemusi byt z traileru, takze tvoje otazka je irelevantni. :)
447667
Uz nekolikrat se resilo, ze obrazek nemusi byt z traileru, takze tvoje otazka je irelevantni. :)
hughhh
0 0
reagovat
jde ke kvizove otazce ten trailer na vasich strankach spustit?? :P
447666
jde ke kvizove otazce ten trailer na vasich strankach spustit?? :P
0 0
reagovat

omluva

Omluvte ty dnesni castejsi vypadky... hosting uz prestava stacit nasim potrebam. Snazime se to resit... snad brzy dojde k naprave. Diky za shovivavost. (redakce :)
447665
Omluvte ty dnesni castejsi vypadky... hosting uz prestava stacit nasim potrebam. Snazime se to resit... snad brzy dojde k naprave. Diky za shovivavost. (redakce :)
omluva
0 0
reagovat

Davca69

je to jisty tak na 99% :D
447664
je to jisty tak na 99% *:D*
Davca69
0 0
reagovat
paradni reklama na SBS od MS -> link
447663
paradni reklama na SBS od MS -> http://xpstream.winisp.net/lisota
0 0
reagovat

Diary of the dead

Je jistý že bude dalsi film vod Georgeho o zombíkách? Diary of the Dead? 8)
447662
Je jistý že bude dalsi film vod Georgeho o zombíkách? Diary of the Dead? *8)*
Diary of the dead
0 0
reagovat
Nevite jestli se pripravuje treti dil Jeepers Creepers ???:D
447661
Nevite jestli se pripravuje treti dil Jeepers Creepers ???*:D*
0 0
reagovat
A získal už Kiefer sám nějakou předtim?
447660
A získal už Kiefer sám nějakou předtim?
0 0
reagovat
Kiefer a 24 to vyhráli v obou kategoriích! *happy* :)
447659
Kiefer a 24 to vyhráli v obou kategoriích! *happy* :)
0 0
reagovat
To, jak se ve škole dívají na fantasy mi radši ani nepřipomínej, to mi zvedá krevní tlak doteď. Kdykoli jsme se dostali na oblíbenou četbu v angličině nebo češtině a já znovu pox-té zkusil říct fantasy, x-krát se mi dostala odpověď "Takže myslíte sci-fi"
447658
To, jak se ve škole dívají na fantasy mi radši ani nepřipomínej, to mi zvedá krevní tlak doteď. Kdykoli jsme se dostali na oblíbenou četbu v angličině nebo češtině a já znovu pox-té zkusil říct fantasy, x-krát se mi dostala odpověď "Takže myslíte sci-fi"
0 0
reagovat

TrDLo

Do nás se ve škole češtinářka snažila natlouct, že fantasy je podžánr sci-fi, takže v tom případě je vlastně všechno jmenované sci-fi :) Nicméně já tenhle systém nikdy nepřekousal a raději to beru jako dvě rovnocenné větve. No to jen tak na okraj, nechci to nějak hlouběji rozebírat...
447657
Do nás se ve škole češtinářka snažila natlouct, že fantasy je podžánr sci-fi, takže v tom případě je vlastně všechno jmenované sci-fi :) Nicméně já tenhle systém nikdy nepřekousal a raději to beru jako dvě rovnocenné větve. No to jen tak na okraj, nechci to nějak hlouběji rozebírat...
TrDLo
0 0
reagovat
Na mě juklo 77... Ale rozhodně zajímavá diskuze. Možná až užitečná... Vy si nemyslíte, že SW je fantasy? Myslím, že Durovo rozčlenění je výstižné a trefné...
447656
Na mě juklo 77... Ale rozhodně zajímavá diskuze. Možná až užitečná... Vy si nemyslíte, že SW je fantasy? Myslím, že Durovo rozčlenění je výstižné a trefné...
0 0
reagovat
hej to mi uz nedelejte... zajdu to sem omrknut a vyhrne to na me 40 prispevku :-O
447655
hej to mi uz nedelejte... zajdu to sem omrknut a vyhrne to na me 40 prispevku :-O
0 0
reagovat
Pro me, za me... jdete si treba do.... :)
447654
Pro me, za me... jdete si treba do.... :)
0 0
reagovat
Tak jo konec. Všechno dobrý.
447653
Tak jo konec. Všechno dobrý.
0 0
reagovat
zrovna sem chtel rict, ze sem zvedavej, kdy pride imf a posle vas na chat :D
447652
zrovna sem chtel rict, ze sem zvedavej, kdy pride imf a posle vas na chat *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se