Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120181 - 120200 Napsat příspěvek
Ono je to dost divne, som ho este pred par dnami videl na Discovery v nejakej jejich reklame, by mna zaujimalo ci uz tie reklamy kde bol on postahovali...
447940
Ono je to dost divne, som ho este pred par dnami videl na Discovery v nejakej jejich reklame, by mna zaujimalo ci uz tie reklamy kde bol on postahovali...
0 0
reagovat
nevíte někdo o pořádným internetovým obchodu s filmovejma figurkama(nejlíp bez zřizování nějakýho účtu)? Zrovna jsem se totiž vrátil z Paříže a našel jsem tam skvělý obchody s filmovejma blbůstkama a úplně mě to odrovnalo:D
447939
nevíte někdo o pořádným internetovým obchodu s filmovejma figurkama(nejlíp bez zřizování nějakýho účtu)? Zrovna jsem se totiž vrátil z Paříže a našel jsem tam skvělý obchody s filmovejma blbůstkama a úplně mě to odrovnalo*:D*
0 0
reagovat
A hlavne si pri ňom vždy spomeniem na tú epizódu South Parku, v ktorej mal za cieľ strčiť krokodílovi prst do zadku.
447938
A hlavne si pri ňom vždy spomeniem na tú epizódu South Parku, v ktorej mal za cieľ strčiť krokodílovi prst do zadku.
0 0
reagovat
Mne to príde náhodou ako pekná čiernohumorná irónia osudu. Ako sa to povie česky? Kdo čím zachází, tím taky schází?
447937
Mne to príde náhodou ako pekná čiernohumorná irónia osudu. Ako sa to povie česky? Kdo čím zachází, tím taky schází?
0 0
reagovat
To neni ani trochu směšné. Neuměj se chovat v salaších!
447936
To neni ani trochu směšné. Neuměj se chovat v salaších!
0 0
reagovat
Byl to fakt týpek. Parádní nadšenec. Je mi ho vážně líto.
447935
Byl to fakt týpek. Parádní nadšenec. Je mi ho vážně líto.
0 0
reagovat
jj viděl jsem pár dílů. Týpek co se pere s krokodýlama a sejmeho rejnok. fakt smůla. :(
447934
jj viděl jsem pár dílů. Týpek co se pere s krokodýlama a sejmeho rejnok. fakt smůla. :(
0 0
reagovat
to naozaj nie je smiesne dirko
447933
to naozaj nie je smiesne dirko
0 0
reagovat
Viem, že to nie je smiešne, ale aj tak hehe! Videli ste ho niekedy? "Steve Irwin, star of the television show The Crocodile Hunter, is killed by a stingray while filming an underwater documentary off the coast of Australia."
447932
Viem, že to nie je smiešne, ale aj tak hehe! Videli ste ho niekedy? "Steve Irwin, star of the television show The Crocodile Hunter, is killed by a stingray while filming an underwater documentary off the coast of Australia."
0 0
reagovat
Nevíte, jestli nemají na dvd vyjít Allenovy starší filmy?
447931
Nevíte, jestli nemají na dvd vyjít Allenovy starší filmy?
0 0
reagovat
jo a misto mensika bych dal do dr. mracka samera issu
447930
jo a misto mensika bych dal do dr. mracka samera issu
0 0
reagovat
Popelka v bullet timu zúčtuje se zlou macechou!!!:D
447929
Popelka v bullet timu zúčtuje se zlou macechou!!!*:D*
0 0
reagovat
efektní akční scéna v Popelce to by mohlo být zjímavé:D
447928
efektní akční scéna v Popelce to by mohlo být zjímavé*:D*
0 0
reagovat

nesahat na klasiku

Stará triologie se měla nechat tak jak byla. Klasika je klasika. Představte si, kdyby někdo udělal kolorované Homolkovy nebo přidal efektní akční scénu do Tří oříšků pro Popelku nebo nedej bože sáhnuly na skvosty jako Jak utopit dr. Mráčka nebo Dívku na koštěti.
447927
Stará triologie se měla nechat tak jak byla. Klasika je klasika. Představte si, kdyby někdo udělal kolorované Homolkovy nebo přidal efektní akční scénu do Tří oříšků pro Popelku nebo nedej bože sáhnuly na skvosty jako Jak utopit dr. Mráčka nebo Dívku na koštěti.
nesahat na klasiku
0 0
reagovat
jo to jsem si ani neuvědomil, ale je tam jenom chvilku:D když už přežiješ Ewoky, tak už tě Jar-Jar nevythrne :D
447926
jo to jsem si ani neuvědomil, ale je tam jenom chvilku*:D* když už přežiješ Ewoky, tak už tě Jar-Jar nevythrne *:D*
0 0
reagovat
fuj, este ze sem to prehlid
447925
fuj, este ze sem to prehlid
0 0
reagovat
To je ešte v pohode, ale ten Jar-Jar, ktorý na konci Návratu Jediho stojí na veži paláca na Naboo a máva vlajkou a kričí: "Svobodičkáááá!", tak to si mohol Lucas odpustiť... 8)
447924
To je ešte v pohode, ale ten Jar-Jar, ktorý na konci Návratu Jediho stojí na veži paláca na Naboo a máva vlajkou a kričí: "Svobodičkáááá!", tak to si mohol Lucas odpustiť... *8)*
0 0
reagovat
myslel jsem, to digitální naverbování Iana Mcdiarmida do scény Imperátor a Vader
447923
myslel jsem, to digitální naverbování Iana Mcdiarmida do scény Imperátor a Vader
0 0
reagovat
Psema: A on 5 byt nemel?
447922
Psema: A on 5 byt nemel?
0 0
reagovat
tak třeba imperátor mi v 5 nevadí, návaznost super, ale tenhle závěr působý jak pěst na oko
447921
tak třeba imperátor mi v 5 nevadí, návaznost super, ale tenhle závěr působý jak pěst na oko
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se