Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120141 - 120160 Napsat příspěvek

Cival

Jak vidím je to v tom kontextu vícesmyslné ale mluvím o Německo - San Marino:)
447976
Jak vidím je to v tom kontextu vícesmyslné ale mluvím o Německo - San Marino*:)*
Cival
0 0
reagovat
Škoda, že nás nečítajú tí štyria Austrálčania, čo ich v Indonézii za 8 kilo heráku odsúdili na popravu. Tým by vaša debata určite prišla asi taká zábavná ako mne. ?)
447975
Škoda, že nás nečítajú tí štyria Austrálčania, čo ich v Indonézii za 8 kilo heráku odsúdili na popravu. Tým by vaša debata určite prišla asi taká zábavná ako mne. *?)*
0 0
reagovat

Karlos

Uz bud zticha ... I tato metoda, podobně jako věšení, bývala považována za rychlou a “humánní”. V mozku však zůstává okysličená krev, takže podle nových poznatků může mozek ještě řadu vteřin po setnutí hlavy zůstat v činnosti a registrovat bolest. Rychlost popravy záleží na přesnosti kata.
447974
Uz bud zticha ... I tato metoda, podobně jako věšení, bývala považována za rychlou a “humánní”. V mozku však zůstává okysličená krev, takže podle nových poznatků může mozek ještě řadu vteřin po setnutí hlavy zůstat v činnosti a registrovat bolest. Rychlost popravy záleží na přesnosti kata.
Karlos
0 0
reagovat
jééé, tak si to najděte na netu... Samozřejmě, že dochází k masivnímu krvácení, ale z hvavy ti hektolitry krve nevytečou... jde o to, že mozek je dostatečně okysličený/zásobovaný zbylou krví a je schopen vykonávat potřebné funkce... V mnoha případech se stávalo, že postižení ještě mrkali, vyluzovali zvuky atd... nesvádět na posmrtné křeče, fungovala dostatečně i mimika... Samozřejmě jsem uváděl cca protože záleží, v jaké míře dotyčný dýchá a podobně... Jestli mi nevěříte, tak nevěřte, říkám jen co vím já...
447973
jééé, tak si to najděte na netu... Samozřejmě, že dochází k masivnímu krvácení, ale z hvavy ti hektolitry krve nevytečou... jde o to, že mozek je dostatečně okysličený/zásobovaný zbylou krví a je schopen vykonávat potřebné funkce... V mnoha případech se stávalo, že postižení ještě mrkali, vyluzovali zvuky atd... nesvádět na posmrtné křeče, fungovala dostatečně i mimika... Samozřejmě jsem uváděl cca protože záleží, v jaké míře dotyčný dýchá a podobně... Jestli mi nevěříte, tak nevěřte, říkám jen co vím já...
0 0
reagovat

karlos

imho si pletes desetinou carku. taky sem cetl nekde 2 vteriny. uz minuta je moc. kdyz totiz nekomu setnes hlavu tak dochazi k masivnimu krvaceni, takze mozek uz pak nema jak prenaset informace...
447972
imho si pletes desetinou carku. taky sem cetl nekde 2 vteriny. uz minuta je moc. kdyz totiz nekomu setnes hlavu tak dochazi k masivnimu krvaceni, takze mozek uz pak nema jak prenaset informace...
karlos
0 0
reagovat
;)
447971
*;)*
0 0
reagovat
13:0:D
447970
13:0*:D*
0 0
reagovat
nee, opravdu dvě minuty... (jak dlouho vydržíš bez dýchání pod vodou :));):+)
447969
nee, opravdu dvě minuty... (jak dlouho vydržíš bez dýchání pod vodou *:))**;)**:+*)
0 0
reagovat
Jestli hercnou myslíš hlavu (říkám, že některé věci chápu jinak ;):D), tak opravdu záleží, jak ji propíchneš/poškodíš... Neviděl si Gynesovku s tím černochem, kde měl ustřeleno 40% hlavy a žije šťastně až do dnešních dnů???
447968
Jestli hercnou myslíš hlavu (říkám, že některé věci chápu jinak *;)**:D*), tak opravdu záleží, jak ji propíchneš/poškodíš... Neviděl si Gynesovku s tím černochem, kde měl ustřeleno 40% hlavy a žije šťastně až do dnešních dnů???
0 0
reagovat

Kocour

A budou se zas vyhravat DVDcka nebo budu slavnej jen pro ty co poslouchaj FM (ta rubrika mi trochu chybi)
447967
A budou se zas vyhravat DVDcka nebo budu slavnej jen pro ty co poslouchaj FM (ta rubrika mi trochu chybi)
Kocour
0 0
reagovat
Nebylo to 2 sekundy s tou gilotinou? :)
447966
Nebylo to 2 sekundy s tou gilotinou? :)
0 0
reagovat
nevim kdyz dostanes 20 centimetrovou jehlou do hercny tak to jenom pichne a adios.
447965
nevim kdyz dostanes 20 centimetrovou jehlou do hercny tak to jenom pichne a adios.
0 0
reagovat
Mě jednou kousl pes. (Jsem vítěz) :))
447964
Mě jednou kousl pes. (Jsem vítěz) *:))*
0 0
reagovat

kocour

Já jsem pro, jenom nevím, jak moc bych byl zastoupen :D;)8):+
447963
Já jsem pro, jenom nevím, jak moc bych byl zastoupen *:D**;)**8)**:+*
kocour
0 0
reagovat
Jenom dodatek k tomu setnutí - i když přerušíte přívod krve do mozku, mozek má ještě kyslíku dostatek, aby mohl vnímat...
447962
Jenom dodatek k tomu setnutí - i když přerušíte přívod krve do mozku, mozek má ještě kyslíku dostatek, aby mohl vnímat...
0 0
reagovat
st: Pokud studuje paleontologii zaměřenou na ryby, musí mít ponětí i o rybách žijících v dnešní době... a o takových případech slyšel už dřív (respektive o nich četl v jedné z těch jeho bychlí, ze kterých se učí)... A jenom tak mimochodem (bez informací od bratra), pokud se v dřívější době dělaly popravy setnutím, dotyčná setnutá osoba ještě cca dvě minuty normálně vnímala (a cítíla jooo velkou bolest)... Na to nemusíš mít vystudovanou medicínu, to stačí otevřít lepší encyklopedii... Z toho usuzuju, že určitě něco cítil...
447961
st: Pokud studuje paleontologii zaměřenou na ryby, musí mít ponětí i o rybách žijících v dnešní době... a o takových případech slyšel už dřív (respektive o nich četl v jedné z těch jeho bychlí, ze kterých se učí)... A jenom tak mimochodem (bez informací od bratra), pokud se v dřívější době dělaly popravy setnutím, dotyčná setnutá osoba ještě cca dvě minuty normálně vnímala (a cítíla jooo velkou bolest)... Na to nemusíš mít vystudovanou medicínu, to stačí otevřít lepší encyklopedii... Z toho usuzuju, že určitě něco cítil...
0 0
reagovat
Budeme soutěžit o nejtrapnější hlášku uživatelů MZ?
447960
Budeme soutěžit o nejtrapnější hlášku uživatelů MZ?
0 0
reagovat
a bratr na to snad nekdy umrel, ze o tom neco vi? je to vzacny ...
447959
a bratr na to snad nekdy umrel, ze o tom neco vi? je to vzacny ...
0 0
reagovat
Redakce: Tak se omlouvám ;)?), někdy věci chápu jinak, než jsou myšleny... Ale jinak se těším... Lazarus: Aby jsi nic necítil, to by tě musili bodnout do hlavy (a to ještě šikovně)... jinak jsem o tom slyšel dost zběžně, bratr popisoval tuhle smrt asi obecněji... ale stejně to nebylo příjemné...
447958
Redakce: Tak se omlouvám *;)**?)*, někdy věci chápu jinak, než jsou myšleny... Ale jinak se těším... Lazarus: Aby jsi nic necítil, to by tě musili bodnout do hlavy (a to ještě šikovně)... jinak jsem o tom slyšel dost zběžně, bratr popisoval tuhle smrt asi obecněji... ale stejně to nebylo příjemné...
0 0
reagovat

KARLOS

On ho tim pry bodl do srdce takze snad tak moc netrpel
447957
On ho tim pry bodl do srdce takze snad tak moc netrpel
KARLOS
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se