Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120061 - 120080 Napsat příspěvek
jake je vase post coitum :)) odpoved: tajne :D
448053
jake je vase post coitum :)) odpoved: tajne :D
0 0
reagovat

hughhh

Na co si se ho ptal? :)

Premiere si už nekupuju..
448052
Na co si se ho ptal? :)
Premiere si už nekupuju..
hughhh
0 0
reagovat
jsem slavnej :D krajco mi odpovedel na otazku v premiere :D
448051
jsem slavnej *:D* krajco mi odpovedel na otazku v premiere :D
0 0
reagovat
No já jsem omylem viděl Sama doma, kde nějaká 50 letá babka s úsměvem ve tváři představovala novinky na ČT tý moderátorce...to byla síla, tahle ženská by udělala blockbuster jaký jsme ještě neviděli, a který se nám bude líbit, hlavně mladé generaci i z majora Zemana. Takže v ČT je hodně zvláštních smyslů.
448050
No já jsem omylem viděl Sama doma, kde nějaká 50 letá babka s úsměvem ve tváři představovala novinky na ČT tý moderátorce...to byla síla, tahle ženská by udělala blockbuster jaký jsme ještě neviděli, a který se nám bude líbit, hlavně mladé generaci i z majora Zemana. Takže v ČT je hodně zvláštních smyslů.
0 0
reagovat
Jak se tu hovořilo o Kinoboxu (příšernost), tak jsem teď chvíli koukal na dlaší pořad pro mládež, Musicbox(dříve asi Poprask) a musím říct, že ČT má v oddělení tvorby pro mládež pracovníky s prazvláštním smyslem pro humor, protože co se tam odehrávalo, to eda bylo něco. I když narozdíl od Kinoboxu si tento pořad uchoval alespoň trochu infirmačních hodnout.
To mě při mělo k tématu do FMka - občas se trochu pověnovat televizím, nejen co se týče filmů a seriálů, ale tak jako celkově. I když to bude mnohdy velmi OT.
448049
Jak se tu hovořilo o Kinoboxu (příšernost), tak jsem teď chvíli koukal na dlaší pořad pro mládež, Musicbox(dříve asi Poprask) a musím říct, že ČT má v oddělení tvorby pro mládež pracovníky s prazvláštním smyslem pro humor, protože co se tam odehrávalo, to eda bylo něco. I když narozdíl od Kinoboxu si tento pořad uchoval alespoň trochu infirmačních hodnout. To mě při mělo k tématu do FMka - občas se trochu pověnovat televizím, nejen co se týče filmů a seriálů, ale tak jako celkově. I když to bude mnohdy velmi OT.
0 0
reagovat
Mystic: jinak ctvrtleti bude kvuli vypadkum v kvizu prodlouzeno az do 14.9. Tj. secitat se bude po pristim kvizu... coz mi pripomina, ze bych mohl odeslat tech stopadesatž cen, co mam doma na sklade ;)
448048
Mystic: jinak ctvrtleti bude kvuli vypadkum v kvizu prodlouzeno az do 14.9. Tj. secitat se bude po pristim kvizu... coz mi pripomina, ze bych mohl odeslat tech stopadesatž cen, co mam doma na sklade *;)*
0 0
reagovat
Ravenhorn: Pokud opravdu budes vyhlizet jen trailery na nejvetsi blockbustery roku, budes nudu prozivat asi cely zivot ;)
448047
Ravenhorn: Pokud opravdu budes vyhlizet jen trailery na nejvetsi blockbustery roku, budes nudu prozivat asi cely zivot *;)*
0 0
reagovat
No já vyhlížím trailer a teasery na 300, Eragon, Spiderman 3, Transformers, Harry Potter 5 a Piráty z Karibiku. Už aby něco bylo. Poslední dobou je to nuda.
448046
No já vyhlížím trailer a teasery na 300, Eragon, Spiderman 3, Transformers, Harry Potter 5 a Piráty z Karibiku. Už aby něco bylo. Poslední dobou je to nuda.
0 0
reagovat
ano, nezapomenutelny zazitek.
448045
ano, nezapomenutelny zazitek.
0 0
reagovat
...a jak kvalitni byl :D:-
448044
...a jak kvalitni byl *:D**:-*
0 0
reagovat
si vzpomen jak brzo byl teaser na Vinciho ;)
448043
si vzpomen jak brzo byl teaser na Vinciho ;)
0 0
reagovat
Prej bude na DVD Šifri mistra Leonarda upoutávka na film Andělé a démoni. To už tak brzo:o
448042
Prej bude na DVD Šifri mistra Leonarda upoutávka na film Andělé a démoni. To už tak brzo*:o*
0 0
reagovat
Samozřejmě jsem tím nikoho nechtěl urazit:)
448041
Samozřejmě jsem tím nikoho nechtěl urazit*:)*
0 0
reagovat
Tož to všechno nejlepší;)
448040
Tož to všechno nejlepší*;)*
0 0
reagovat
dneska mam narozeniny :D
448039
dneska mam narozeniny *:D*
0 0
reagovat

sohaj

tak bacha na to ja mam 14 :( :D
448038
tak bacha na to ja mam 14 *:(* *:D*
sohaj
0 0
reagovat
Tak kolem 10 - 12 - 14 let?)
448037
Tak kolem 10 - 12 - 14 let*?)*
0 0
reagovat

sohaj

Jak moc mladé??)
448036
Jak moc mladé?*?)*
sohaj
0 0
reagovat
Tak nám z Kinoboxu udělalidruhou Medůzu. Asi aby nalákali mladé diváky?)
448035
Tak nám z Kinoboxu udělalidruhou Medůzu. Asi aby nalákali mladé diváky*?)*
0 0
reagovat
Snipsey: to já zase nedočkavě vyhlížim trailer na 300, Hot Fuzz a třetí Piráty...a furt nic:(
448034
Snipsey: to já zase nedočkavě vyhlížim trailer na 300, Hot Fuzz a třetí Piráty...a furt nic*:(*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se