Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120041 - 120060 Napsat příspěvek
Asi ne, ale přecejen už tam mají za sebou několik řad a vychytané nedostatky a dovedeno na hranu snesitelnosti pro soutěžící:). Tohle bude jenom odvar. Koukal jem na první myslím 3? řady, i když je dávali někdy v 8 ráno o prázdninách.
448073
Asi ne, ale přecejen už tam mají za sebou několik řad a vychytané nedostatky a dovedeno na hranu snesitelnosti pro soutěžící*:)*. Tohle bude jenom odvar. Koukal jem na první myslím 3? řady, i když je dávali někdy v 8 ráno o prázdninách.
0 0
reagovat
na to by se nikdo nedival...
448072
na to by se nikdo nedival...
0 0
reagovat
Kdyby radši koupili a vysílali americkou verzi :-(
448071
Kdyby radši koupili a vysílali americkou verzi :-(
0 0
reagovat
Jezisi ten Vasut to je komik...on prehrava i jako moderator :)
448070
Jezisi ten Vasut to je komik...on prehrava i jako moderator :)
0 0
reagovat
link />
U nás skoro jistě nebyl.
448069

U nás skoro jistě nebyl.
0 0
reagovat
Jo no, prvni trai a hodne spatna kvalitka, ale lepsi jak dratem do oka...
448068
Jo no, prvni trai a hodne spatna kvalitka, ale lepsi jak dratem do oka...
0 0
reagovat
Ta hra vypada hrozne btw. :)
448067
Ta hra vypada hrozne btw. :)
0 0
reagovat

Eragon

SIce trailer je v nedohlednu, ale pro ty z vas co se o to zajimaj, mate zde">link trailer na hru podle filmu. Takze vam to da mozna lepsi obrazek, jak to cele bude vypadat. Navic v traileru hraje paradni hudbicka, jez se vykytla jiz drive napr v Trailu na T3, takze to stoji za to...
448066
SIce trailer je v nedohlednu, ale pro ty z vas co se o to zajimaj, mate zde trailer na hru podle filmu. Takze vam to da mozna lepsi obrazek, jak to cele bude vypadat. Navic v traileru hraje paradni hudbicka, jez se vykytla jiz drive napr v Trailu na T3, takze to stoji za to...
Eragon
0 0
reagovat
Nějaké ohlasy na film Kisses And Caroms?
448065
Nějaké ohlasy na film Kisses And Caroms?
0 0
reagovat
Karlos: jo to balení tří OST co je u nás jsou klasik plast krabky a právě u jedničky se psalo, že vychází i to s imitací kůže, ale u nás zřejmě tedy nevyšlo..........Ravenhorn: sakra nevěděl jsem, že už to vyšlo...škoda, že ne náš..no, ale řeší to .......:D
448064
Karlos: jo to balení tří OST co je u nás jsou klasik plast krabky a právě u jedničky se psalo, že vychází i to s imitací kůže, ale u nás zřejmě tedy nevyšlo..........Ravenhorn: sakra nevěděl jsem, že už to vyšlo...škoda, že ne náš..no, ale řeší to .......*:D*
0 0
reagovat

Fluke

No nevím. Jen vím, že vyšlo specielní vydaní soundtracku Společenstva i s DVD 3cd + 1x dvd To je nářez. Jenže u nás jsem ho nikde neviděl. Tak víte jak jsem si ho pořídil. Z důvodu přísných adminů říkam ........ :D Ale je bomba. Kompletní hudba žádná očasaná. A to same v těchto edicích vyjde dvojka i trojka OST.
448063
No nevím. Jen vím, že vyšlo specielní vydaní soundtracku Společenstva i s DVD 3cd + 1x dvd To je nářez. Jenže u nás jsem ho nikde neviděl. Tak víte jak jsem si ho pořídil. Z důvodu přísných adminů říkam ........ *:D* Ale je bomba. Kompletní hudba žádná očasaná. A to same v těchto edicích vyjde dvojka i trojka OST.
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Pokud vím, tak jen v boxu všech tří OSTček... Jinak jednička samostatně vyšla jen jako klasic balení...
448062
Pokud vím, tak jen v boxu všech tří OSTček... Jinak jednička samostatně vyšla jen jako klasic balení...
Fluke
0 0
reagovat
Projížděl sem si kolekci a na chvíli sem se zamyslel, jde vůbec sehnat ještě vydání OST k prvnímu Lotrovy, co mělo krabičku v imitaci kůže? Jo a bylo vůbec někdy v čechách? Protože v té době sem procházel snad všechny obchody a nikde sem ho nezaregistroval, tehdy jsem si koupil klasickou verzi s hobitama uprostřed. Dvě Věže a Návrat krále jsem v těch exclusive krabkách sehnal a nádherně se hodí k 4DVD edicím;)
448061
Projížděl sem si kolekci a na chvíli sem se zamyslel, jde vůbec sehnat ještě vydání OST k prvnímu Lotrovy, co mělo krabičku v imitaci kůže? Jo a bylo vůbec někdy v čechách? Protože v té době sem procházel snad všechny obchody a nikde sem ho nezaregistroval, tehdy jsem si koupil klasickou verzi s hobitama uprostřed. Dvě Věže a Návrat krále jsem v těch exclusive krabkách sehnal a nádherně se hodí k 4DVD edicím*;)*
0 0
reagovat
dneska se u nas otevira kino po rekonstrukci, bude ruzovej panter, tak snad to preziju :D
448060
dneska se u nas otevira kino po rekonstrukci, bude ruzovej panter, tak snad to preziju :D
0 0
reagovat
scroochy: No, je fakt, že to asi hračka nebude ;)
448059
scroochy: No, je fakt, že to asi hračka nebude *;)*
0 0
reagovat

brennos

diky ;) jinak, 1st person me napadlo, ale nevedel jsem, jak to natocit, aby to pak za neco stalo...
448058
diky ;) jinak, 1st person me napadlo, ale nevedel jsem, jak to natocit, aby to pak za neco stalo...
brennos
0 0
reagovat
scroochy: pěkný ;):+ Jenom možná škoda, že tam nemáte taky pár "first person" záběrů :D, ale jak říkám rozhodně to pobavilo a i střihově a vůbec technicky je to dost v pohodě.
448057
scroochy: pěkný *;)**:+* Jenom možná škoda, že tam nemáte taky pár "first person" záběrů *:D*, ale jak říkám rozhodně to pobavilo a i střihově a vůbec technicky je to dost v pohodě.
0 0
reagovat

CALL OF CHLUMEC

Rád bych se vám pochlubil s mým novým filmečkem, co jsme natočili s našim klanem. Jedná se vlastně o zfilmované Call of Duty. Pokud jste tu hru hráli, určitě se vám to bude líbit, ostatním doufám taky :) Dokonce jsme používali skutečnou pyrotechniku a vlastnoručně vyrobené repliky historických zbraní.

link target="_blank">Download a informace.

Napišter pak, co na to říkáte :)
448056
Rád bych se vám pochlubil s mým novým filmečkem, co jsme natočili s našim klanem. Jedná se vlastně o zfilmované Call of Duty. Pokud jste tu hru hráli, určitě se vám to bude líbit, ostatním doufám taky :) Dokonce jsme používali skutečnou pyrotechniku a vlastnoručně vyrobené repliky historických zbraní.

Download a informace.

Napišter pak, co na to říkáte :)
CALL OF CHLUMEC
0 0
reagovat
ja se ptal vachlera, esli se nestydi pred svym psem , uz si nepamatuju co to bylo, ale nak sem si utahoval z toho, ze on je vegetarian a jeho pes neco takovyho, akorat horsiho...myslim, ze mi odpovedel jejich jidelnickem
448055
ja se ptal vachlera, esli se nestydi pred svym psem , uz si nepamatuju co to bylo, ale nak sem si utahoval z toho, ze on je vegetarian a jeho pes neco takovyho, akorat horsiho...myslim, ze mi odpovedel jejich jidelnickem
0 0
reagovat
Tak si říkám, že dřív než trailer na Eragona uvidíme upoutávku na Fénixův řád:o
448054
Tak si říkám, že dřív než trailer na Eragona uvidíme upoutávku na Fénixův řád*:o*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se