Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 120021 - 120040 Napsat příspěvek
hele vole ;) kdyz neco reknu, tak to plati. meli tam celou trilogii. kupoval sem tam spesl edici ost sw eI, meli ji tam posledni, tak sem nakonec vzal ji misto lotra. takze vim, o cem mluvim, to ty si slepej :)):D
448092
hele vole ;) kdyz neco reknu, tak to plati. meli tam celou trilogii. kupoval sem tam spesl edici ost sw eI, meli ji tam posledni, tak sem nakonec vzal ji misto lotra. takze vim, o cem mluvim, to ty si slepej *:))**:D*
0 0
reagovat
ST: Kecáš:o...sem tam byl několikrát, na OST nejubožejší obchod, a že tam měli tohle? spíš Návrat krále, pochybuju společenstvo.....aldebaran: tak to není na častý používání, prostě do vitrínky, já si ty CD vypálil a ty používám na přehrávání, v kompu to mám rovnou převedený na MP3.
448091
ST: Kecáš*:o*...sem tam byl několikrát, na OST nejubožejší obchod, a že tam měli tohle? spíš Návrat krále, pochybuju společenstvo.....aldebaran: tak to není na častý používání, prostě do vitrínky, já si ty CD vypálil a ty používám na přehrávání, v kompu to mám rovnou převedený na MP3.
0 0
reagovat

Fluke

Možná kožený obal vypadá luxusně, ale je dost nepraktický. Já jsem dostal kdysi koženou verzi Dvou věží na Vánoce a po měsíci jsem CD raději přemístil do plastového obalu.
448090
Možná kožený obal vypadá luxusně, ale je dost nepraktický. Já jsem dostal kdysi koženou verzi Dvou věží na Vánoce a po měsíci jsem CD raději přemístil do plastového obalu.
Fluke
0 0
reagovat
ja to ten OST taky drzel v ruce, este nedavno to meli v Music42 na Cernaku, coz by btw Fluke imho mel vedet
448089
ja to ten OST taky drzel v ruce, este nedavno to meli v Music42 na Cernaku, coz by btw Fluke imho mel vedet
0 0
reagovat

Shushika

No já to téma začal a právě sem ho tam v té době také neviděl..ale je možný, že tam mohli mít tak jeden kus. Dvě Věže se tam taky váleli jen ve dvou kusech v té době. jinak si prohloupil, ty s imitací kůže vypadají luxusně zevnitř i navenek:D
448088
No já to téma začal a právě sem ho tam v té době také neviděl..ale je možný, že tam mohli mít tak jeden kus. Dvě Věže se tam taky váleli jen ve dvou kusech v té době. jinak si prohloupil, ty s imitací kůže vypadají luxusně zevnitř i navenek*:D*
Shushika
0 0
reagovat

qualkalim

A už tak více než rok a půl zpět... Držel jsem to v ruce (povrch je taková ta umělá kůže), ale nakonec nekoupil, protože mi stačí ta klasická edice.
448087
A už tak více než rok a půl zpět... Držel jsem to v ruce (povrch je taková ta umělá kůže), ale nakonec nekoupil, protože mi stačí ta klasická edice.
qualkalim
0 0
reagovat

Shushika

Fakto? Já bych teda zase skoro na sto pro řek, že nebyl... Do Bontonlandu chodím často i chodíval, ale fakt jsem ho neviděl... Tak to mě teda pěkně štve:-;) ... Viděl jsem ho teď v Anglii, ale nebyly money...
448086
Fakto? Já bych teda zase skoro na sto pro řek, že nebyl... Do Bontonlandu chodím často i chodíval, ale fakt jsem ho neviděl... Tak to mě teda pěkně štve*:-**;)* ... Viděl jsem ho teď v Anglii, ale nebyly money...
Shushika
0 0
reagovat
mhsh: tak tenhle ultimativní soundtrack byl u nás v pohodě k dostání. V Bontonlandu.
448085
mhsh: tak tenhle ultimativní soundtrack byl u nás v pohodě k dostání. V Bontonlandu.
0 0
reagovat

The Superman Ultimate Collector's Edition

Zdravím, nevíte někdo, zda u nás vyjde nějaká z níže uvedených edicí?
The Superman Ultimate Collector's Edition
Christopher Reeve Superman Collection
Superman II: the Richard Donner Cut

Odkaz zde:
link
448084
Zdravím, nevíte někdo, zda u nás vyjde nějaká z níže uvedených edicí? The Superman Ultimate Collector's Edition Christopher Reeve Superman Collection Superman II: the Richard Donner Cut Odkaz zde: http://www.capedwonder.com/newwebsite/pages/DVD.htm
The Superman Ultimate Collector's Edition
0 0
reagovat
to mhsh: Jo máš recht, nevyšlo..fňuk?):)..škoda, že sem tehdy nebyl třeba v Holandsku, tam by to měli..takhle sem tam koupil dvě věže z týhle série, když už v Bontonlandu nebyly......to Jardo67: aktuálně Heroes5 je dobrá hra;)...to imf: Heroes5 jsou rozumný a vyšly nedávno..no vlastně už je to pár měsíců, jinak Casey Ryback ruloval vždycky:D
448083
to mhsh: Jo máš recht, nevyšlo..fňuk*?)**:)*..škoda, že sem tehdy nebyl třeba v Holandsku, tam by to měli..takhle sem tam koupil dvě věže z týhle série, když už v Bontonlandu nebyly......to Jardo67: aktuálně Heroes5 je dobrá hra*;)*...to imf: Heroes5 jsou rozumný a vyšly nedávno..no vlastně už je to pár měsíců, jinak Casey Ryback ruloval vždycky*:D*
0 0
reagovat
Další zářez v rubrice link hm? ;)
448082
Další zářez v rubrice seriály, hm? ;)
0 0
reagovat
Jinak jak do Seagala porad vsude siju, tak prede vsema klidne priznam, ze Prepadeni 2 je ultimatni guilty pleasure. MIluju ten film. :) Skoda toho predelanyho dabingu... ten puvodni byl podstatne zabavnejsi.
448081
Jinak jak do Seagala porad vsude siju, tak prede vsema klidne priznam, ze Prepadeni 2 je ultimatni guilty pleasure. MIluju ten film. :) Skoda toho predelanyho dabingu... ten puvodni byl podstatne zabavnejsi.
0 0
reagovat
Hele bezte si to resit na chat, jestli chcete mluvit o starejch hrach, ktery provozuje uz jen par silencu. Je to tezce OT. :)
448080
Hele bezte si to resit na chat, jestli chcete mluvit o starejch hrach, ktery provozuje uz jen par silencu. Je to tezce OT. :)
0 0
reagovat
Zas tak zmršený to nebylo, akorát je k hraní potřeba gamepad ;)
Dobře jardo67, další jasná volba je Kingpin!
448079
Zas tak zmršený to nebylo, akorát je k hraní potřeba gamepad ;)
Dobře jardo67, další jasná volba je Kingpin!
0 0
reagovat
Fis Fillets 2:)) teprve vyjde...:+
448078
Fis Fillets 2*:))* teprve vyjde...*:+*
0 0
reagovat
On nemysli starenky a uz vubec ne extrazmrseny PC porty. :) (posledni dobou btw nic rozumnyho nevyslo...)
448077
On nemysli starenky a uz vubec ne extrazmrseny PC porty. :) (posledni dobou btw nic rozumnyho nevyslo...)
0 0
reagovat
jardo67: Metal Gear Solid 2: Substance!
448076
jardo67: Metal Gear Solid 2: Substance!
0 0
reagovat
poradte nejaku dobru pc hru
448075
poradte nejaku dobru pc hru
0 0
reagovat
Celkem to jde, když nemluví Vašut:-)
448074
Celkem to jde, když nemluví Vašut:-)
0 0
reagovat
Asi ne, ale přecejen už tam mají za sebou několik řad a vychytané nedostatky a dovedeno na hranu snesitelnosti pro soutěžící:). Tohle bude jenom odvar. Koukal jem na první myslím 3? řady, i když je dávali někdy v 8 ráno o prázdninách.
448073
Asi ne, ale přecejen už tam mají za sebou několik řad a vychytané nedostatky a dovedeno na hranu snesitelnosti pro soutěžící*:)*. Tohle bude jenom odvar. Koukal jem na první myslím 3? řady, i když je dávali někdy v 8 ráno o prázdninách.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se