Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119801 - 119820 Napsat příspěvek
counter">link (otazka jak moc verohodnej... treba Jarhead mi zas tak moc sprostej nepripadal ;)
446595
counter (otazka jak moc verohodnej... treba Jarhead mi zas tak moc sprostej nepripadal ;)
0 0
reagovat
v jakým filmu je nejvíckrát slovo fuck? Jednu dobu ved Scarface ne?
446594
v jakým filmu je nejvíckrát slovo fuck? Jednu dobu ved Scarface ne?
0 0
reagovat
Ve filmu by to melo byt 281x
446593
Ve filmu by to melo byt 281x
0 0
reagovat
spocital to niekto ?
446592
spocital to niekto ?
0 0
reagovat
imf: nářez!
446591
imf: nářez!
0 0
reagovat
Obchodní trik to je určitě, ale na obranu Jacksona musím říct, že před vydáním dvd upozorňoval, že něco takového vyjde a vyzíval fanoušky, aby počkali... Stejně jako u LOTRu... Takže nedočkavci si koupi vše, těm co jim stačí 1dvd to budou mít hned a fanoušci se spořivým duchem si počkají (tak jako já)... Jinak s edicemi, kde je jen prodloužená verze to jinak nejde, je docela složité vystříhat prodloužené scény...
446590
Obchodní trik to je určitě, ale na obranu Jacksona musím říct, že před vydáním dvd upozorňoval, že něco takového vyjde a vyzíval fanoušky, aby počkali... Stejně jako u LOTRu... Takže nedočkavci si koupi vše, těm co jim stačí 1dvd to budou mít hned a fanoušci se spořivým duchem si počkají (tak jako já)... Jinak s edicemi, kde je jen prodloužená verze to jinak nejde, je docela složité vystříhat prodloužené scény...
0 0
reagovat
F*cking">link hilarious. ;)
446589
0 0
reagovat
Tak jsem si včera dal podruhý My Sassy Girl a dneska Ditto (Donggam) a to je taky paráda...ale My Sassy Girl je podle mě furt o chlup lepší. Teď mě ještě čeká Windstruck a Il Mare...korejský romanťárny fakt jedou:)
446588
Tak jsem si včera dal podruhý My Sassy Girl a dneska Ditto (Donggam) a to je taky paráda...ale My Sassy Girl je podle mě furt o chlup lepší. Teď mě ještě čeká Windstruck a Il Mare...korejský romanťárny fakt jedou:)
0 0
reagovat
Ale jak si sam napsal o te deluxe verzi se vědělo, takže kdo chtěl si počkal a tu std. si třeba půjčil. Zase poslední dobou se výrazně zmenšil počet filmů co vychází ve více než 1 verzi (myslím v USA). Obchodní trik to je, ale nikdo tě nenutí to kupovat:)
446587
Ale jak si sam napsal o te deluxe verzi se vědělo, takže kdo chtěl si počkal a tu std. si třeba půjčil. Zase poslední dobou se výrazně zmenšil počet filmů co vychází ve více než 1 verzi (myslím v USA). Obchodní trik to je, ale nikdo tě nenutí to kupovat*:)*
0 0
reagovat
Moznost vyberu si predstavuju trochu jinak... pokud mi prodejce dokaze nabidnout vsechny tri verze soucasne, tak je to moznost vyberu... ale o tehle situaci si muzete nechat jenom zdat. Vazne se hadate o tom, jestli jde nebo nejde o sprostej obchodni trik? ;)
446586
Moznost vyberu si predstavuju trochu jinak... pokud mi prodejce dokaze nabidnout vsechny tri verze soucasne, tak je to moznost vyberu... ale o tehle situaci si muzete nechat jenom zdat. Vazne se hadate o tom, jestli jde nebo nejde o sprostej obchodni trik? ;)
0 0
reagovat
*mi, sem to ale prase
446585
*mi, sem to ale prase
0 0
reagovat
jotoje pravda, to uz my chybelo i u LoTRa
446584
jotoje pravda, to uz my chybelo i u LoTRa
0 0
reagovat

st39.6

jo, ale mělo by u těch prodloužených verzí jít pustit i původní verzi, s DVD to není problém. takhle když chceš kinoverzi musíš si jí koupit zvlášť, jinak souhlasím
446583
jo, ale mělo by u těch prodloužených verzí jít pustit i původní verzi, s DVD to není problém. takhle když chceš kinoverzi musíš si jí koupit zvlášť, jinak souhlasím
st39.6
0 0
reagovat
ja bych to za prasarnu nebral, proste dava clovekovi na vyber. a odkdy TY si kupujes DVD prosimte? ;)
446582
ja bych to za prasarnu nebral, proste dava clovekovi na vyber. a odkdy TY si kupujes DVD prosimte? ;)
0 0
reagovat
Tak jako ja si to nekoupim, puvodne jsem chtel pockat na nejakou ultimatni edici, vedel jsem, ze prijde, protoze to Jackson troubil do sveta predem, ale ted uz si vazne radsi pockam na HD-DVD nebo BR edici (nazvete me snobem ;)... nicmene zanadavat si na vychcanost studia snad muzem, ne? Ostatne i Jacksona, protoze i on ma z prodeje DVDcek slusny procenta. Bez ohledu na jeho statut je proste podobny "kouskovani" prasarna...
446581
Tak jako ja si to nekoupim, puvodne jsem chtel pockat na nejakou ultimatni edici, vedel jsem, ze prijde, protoze to Jackson troubil do sveta predem, ale ted uz si vazne radsi pockam na HD-DVD nebo BR edici (nazvete me snobem ;)... nicmene zanadavat si na vychcanost studia snad muzem, ne? Ostatne i Jacksona, protoze i on ma z prodeje DVDcek slusny procenta. Bez ohledu na jeho statut je proste podobny "kouskovani" prasarna...
0 0
reagovat
mohl by k tomu pribalit nafukovaci Naomi Watts =D
446580
mohl by k tomu pribalit nafukovaci Naomi Watts =D
0 0
reagovat
v tý verzi za 79.90$ by mohla byt soška KK... . Mě ten film moc nenadchnul, dával jsem to jako info pro ty co to zajímá, je určitě spousta lidí co si koupila Prod. Diaries, 2DVD a koupí si i tohle
446579
v tý verzi za 79.90$ by mohla byt soška KK... . Mě ten film moc nenadchnul, dával jsem to jako info pro ty co to zajímá, je určitě spousta lidí co si koupila Prod. Diaries, 2DVD a koupí si i tohle
0 0
reagovat

st

Jak jde na ruku zakaznikovi tim, ze vyda tri ruzny verze? Hmm? ;)
446578
Jak jde na ruku zakaznikovi tim, ze vyda tri ruzny verze? Hmm? ;)
st
0 0
reagovat
otazkou je, jesli je to trapny, nebo chytry. Ja si to koupim, pokud se to k nam dostane, stejne jako hromada jinejch a rozhodne se trapne cejtit nebudu. To ze se to nekomu nelibilo este neznamena, ze na tom Jackson nemuze rejzovat. De na ruku jak distributorovi, tak zakaznikovi. Je to trapny, nebo chytry?
446577
otazkou je, jesli je to trapny, nebo chytry. Ja si to koupim, pokud se to k nam dostane, stejne jako hromada jinejch a rozhodne se trapne cejtit nebudu. To ze se to nekomu nelibilo este neznamena, ze na tom Jackson nemuze rejzovat. De na ruku jak distributorovi, tak zakaznikovi. Je to trapny, nebo chytry?
0 0
reagovat
no kdyby vydal zkrácenou verzi, tak bych si jí možná koupil, prodlouženou ne:)
446576
no kdyby vydal zkrácenou verzi, tak bych si jí možná koupil, prodlouženou ne*:)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se