Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119781 - 119800 Napsat příspěvek

shushika

treba vincent ;)
446615
treba vincent ;)
shushika
0 0
reagovat
Dick: Mne sa zase zdalo ze Bad Santa vedie a jak na to kukam tak je docela nizko...
446614
Dick: Mne sa zase zdalo ze Bad Santa vedie a jak na to kukam tak je docela nizko...
0 0
reagovat
Chtěl bych popřát k svátku všem Čeňkům... jistě jich tu je a my o tom ani nevíme:-)
446613
Chtěl bych popřát k svátku všem Čeňkům... jistě jich tu je a my o tom ani nevíme:-)
0 0
reagovat
Struktura bez trestu pro Sarumana neni idealni strukturou :D
446612
Struktura bez trestu pro Sarumana neni idealni strukturou *:D*
0 0
reagovat

imf

rofl tak ted nevim jesli naprvnim miste v jakym filmu je nejvic fuck je Big lebowski nebo boondock saints ja byl dycky presvedcenej ze boondock saints ale tolik tech fucku sem si v tom jeffovi nevsim :D
446611
rofl tak ted nevim jesli naprvnim miste v jakym filmu je nejvic fuck je Big lebowski nebo boondock saints ja byl dycky presvedcenej ze boondock saints ale tolik tech fucku sem si v tom jeffovi nevsim :D
imf
0 0
reagovat

Prodloužené verze

Já to ohledně prodloužených verzí vidím trochu jinak... prodloužená verze se imho nesnaží opravit původní film, který je vystavěný tak, aby sednul co nejširší mase, měl spád... prostě kinoverze je "ten film". Prodloužené verze (pokud nejde přímo o režisérský střih opravující producentské zásahy) jsou jednoduše pro fanoušky, kteří chtějí vidět víc, to, co se do originální verze nevešlo právě zejména kvůli dynamice, lehkému narušení linie a podobně. Už je to prostě něco navíc. To se řeší vystřiženými scénami v bonusových materiálech... a pokud je toho víc a fanoušek to chce, tak proč neudělat speciální verzi, která není dělaná pro masy, takže si dovolí narušit tu ideální strukturu.
446610
Já to ohledně prodloužených verzí vidím trochu jinak... prodloužená verze se imho nesnaží opravit původní film, který je vystavěný tak, aby sednul co nejširší mase, měl spád... prostě kinoverze je "ten film". Prodloužené verze (pokud nejde přímo o režisérský střih opravující producentské zásahy) jsou jednoduše pro fanoušky, kteří chtějí vidět víc, to, co se do originální verze nevešlo právě zejména kvůli dynamice, lehkému narušení linie a podobně. Už je to prostě něco navíc. To se řeší vystřiženými scénami v bonusových materiálech... a pokud je toho víc a fanoušek to chce, tak proč neudělat speciální verzi, která není dělaná pro masy, takže si dovolí narušit tu ideální strukturu.
Prodloužené verze
0 0
reagovat

scroochy

ty lenochu :D staci dve minutky skakati :+
446609
ty lenochu :D staci dve minutky skakati *:+*
scroochy
0 0
reagovat

world jump day

ja asi budu spat, chrocht :D
446608
ja asi budu spat, chrocht *:D*
world jump day
0 0
reagovat
Ten scenar budes smolit na Marsu? :)
446607
Ten scenar budes smolit na Marsu? :)
0 0
reagovat

KARLOS

hura a je o jednoho cloveka vic :D
446606
hura a je o jednoho cloveka vic :D
KARLOS
0 0
reagovat

Snipsley

No nevím, jak na promocích (jsem jenom přihlížející, ale i tak;)) budu moct skákat, ale taky se pokusím...
446605
No nevím, jak na promocích (jsem jenom přihlížející, ale i tak;)) budu moct skákat, ale taky se pokusím...
Snipsley
0 0
reagovat
noo treba :D a ehm... pak sesmolime scenar na film s nazvem "Jak imf nesmazal prispevek a doslo to ke zniceni Zeme"
446604
noo treba :D a ehm... pak sesmolime scenar na film s nazvem "Jak imf nesmazal prispevek a doslo to ke zniceni Zeme"
0 0
reagovat
Super napad. A kdyz ji vychylime, tak vsichni chcipneme, co. Faakt dobre napad... :D
446603
Super napad. A kdyz ji vychylime, tak vsichni chcipneme, co. Faakt dobre napad... *:D*
0 0
reagovat
Uz tu mam povest despotickeho krutovladce. Jenom dobre... osobne teda poskocim, esli si vzpomenu... akorat nevim k cemu je takovy vychyleni dobry. :)
446602
Uz tu mam povest despotickeho krutovladce. Jenom dobre... osobne teda poskocim, esli si vzpomenu... akorat nevim k cemu je takovy vychyleni dobry. :)
0 0
reagovat

trochu mimo ale nemazat, imfe :]

nezapomente si zitra na World Jump Day presne ve 12:39 13 zaskakat... treba se nam povede Zemi vychylit ze sve osy :D vice info na www.worldjumpday.org
446601
nezapomente si zitra na World Jump Day presne ve 12:39 13 zaskakat... treba se nam povede Zemi vychylit ze sve osy *:D* vice info na www.worldjumpday.org
trochu mimo ale nemazat, imfe :]
0 0
reagovat
st39.6: Neberu ti tvuj nazor, ale podle me to proste je trapny a vychcany - protoze tim sdira jen svoje uberverny fanousky. Kazdej beznej konzument mu na to samozrejme neskoci, ale prave jeho nejvernejsi by si mohli uvedomit, ze tenhle kulihrasek "zije na jejich ucet". Nevidim 1) duvod proc vytvaret hned prodlouzeny verze (znamena to totiz, ze zkracena je nedokonala, tzn. ze nedokaze na urcity stopazi vytvorit film podle svych predstav, coz poukazuje na jeho neschopnost v jistym slova smyslu, anebo ze ta delsi verze je nafouknuta o nepodstatny veci, ktery nas maj jen donutit tasit dalsi peniz - ne tohle neni pripad edici typu T2 nebo Land of the Dead), 2) prod prodavat neco vicekrat. A chytrosti bych to rozhodne nenazyval. Stejnou chytrost ma i pekar, kterej zacne pict rohliky z mensi porce testa a upece jich vic... a obcas proda i nejaky den stary :D Vim, ze jsem tomhle asi moc radikalni, ale tak to proste vidim 8)
446600
st39.6: Neberu ti tvuj nazor, ale podle me to proste je trapny a vychcany - protoze tim sdira jen svoje uberverny fanousky. Kazdej beznej konzument mu na to samozrejme neskoci, ale prave jeho nejvernejsi by si mohli uvedomit, ze tenhle kulihrasek "zije na jejich ucet". Nevidim 1) duvod proc vytvaret hned prodlouzeny verze (znamena to totiz, ze zkracena je nedokonala, tzn. ze nedokaze na urcity stopazi vytvorit film podle svych predstav, coz poukazuje na jeho neschopnost v jistym slova smyslu, anebo ze ta delsi verze je nafouknuta o nepodstatny veci, ktery nas maj jen donutit tasit dalsi peniz - ne tohle neni pripad edici typu T2 nebo Land of the Dead), 2) prod prodavat neco vicekrat. A chytrosti bych to rozhodne nenazyval. Stejnou chytrost ma i pekar, kterej zacne pict rohliky z mensi porce testa a upece jich vic... a obcas proda i nejaky den stary *:D* Vim, ze jsem tomhle asi moc radikalni, ale tak to proste vidim *8)*
0 0
reagovat
ale připadá mi divný, že je Lebowski níž než Jarhead..prostě
446599
ale připadá mi divný, že je Lebowski níž než Jarhead..prostě
0 0
reagovat
jarhed právě jo, ale domino, že je tak dole
446598
jarhed právě jo, ale domino, že je tak dole
0 0
reagovat
FPM:D
446597
FPM*:D*
0 0
reagovat
thx...jarhead se mi taky moc nezdá
446596
thx...jarhead se mi taky moc nezdá
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se