Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119681 - 119700 Napsat příspěvek
Já si rýpnu imfe, s něčím tak inteligentním je občas potřeba se podělit se širším publikem;) stejně už někteří šli chrápat..já aspoň du.
446661
Já si rýpnu imfe, s něčím tak inteligentním je občas potřeba se podělit se širším publikem*;)* stejně už někteří šli chrápat..já aspoň du.
0 0
reagovat
CHAT... a hned.
446660
CHAT... a hned.
0 0
reagovat
ad české pařby: kdyby kromě kelímků a sáčků nenašli už ani Heineken, tak teprve potom už sou v kelu:))
446659
ad české pařby: kdyby kromě kelímků a sáčků nenašli už ani Heineken, tak teprve potom už sou v kelu*:))*
0 0
reagovat

st39.6

jj, koukám, proto sem si vzpoměl:+:)) jinak ten kluk mě taky dostal, já vidět v jezeru něco žlutě zářícího tak k tomu nelezu, naopak bych asi vzbudil tu holku a zavolal půlce města, vytáhl telefon s kamerkou a fotil o sto šest...prostě normální čech:D
446658
jj, koukám, proto sem si vzpoměl*:+**:))* jinak ten kluk mě taky dostal, já vidět v jezeru něco žlutě zářícího tak k tomu nelezu, naopak bych asi vzbudil tu holku a zavolal půlce města, vytáhl telefon s kamerkou a fotil o sto šest...prostě normální čech*:D*
st39.6
0 0
reagovat

KK

Ještě se vracím ke včerejšímu odkazu - specifikace">link disku + artwork + potvrzena soška KK
446657
Ještě se vracím ke včerejšímu odkazu - specifikace disku + artwork + potvrzena soška KK
KK
0 0
reagovat
ROFL
446656
ROFL
0 0
reagovat
dopadli by blbe, pac na nasich parbach mimo hospodu se chlasta jen z flasek...oni by to neprezili, pac by hledali kelimky a kdyby ty neobjevili, hledali by nepruhlednej sacek na flasky ;)
446655
dopadli by blbe, pac na nasich parbach mimo hospodu se chlasta jen z flasek...oni by to neprezili, pac by hledali kelimky a kdyby ty neobjevili, hledali by nepruhlednej sacek na flasky ;)
0 0
reagovat
Fluke: A sudok piva:D Tak by mna zaujimalo jak by asi dopadli amici na nasich pařbach...:D
446654
Fluke: A sudok piva*:D* Tak by mna zaujimalo jak by asi dopadli amici na nasich pařbach...*:D*
0 0
reagovat
nekoukas ty na invazi? :)
446653
nekoukas ty na invazi? :)
0 0
reagovat
JoWood Studios, zatrhli to proto, že podle nich to externí studio vytvořilo úplnou blbost. Takže možná buďmě rádi, že to nevyšlo. Mimochodem Ad "filmové zvyklosti" sem si vlastně uvědomil, že na každé Teenage párty jsou povinností velké červené kelímky:)
446652
JoWood Studios, zatrhli to proto, že podle nich to externí studio vytvořilo úplnou blbost. Takže možná buďmě rádi, že to nevyšlo. Mimochodem Ad "filmové zvyklosti" sem si vlastně uvědomil, že na každé Teenage párty jsou povinností velké červené kelímky*:)*
0 0
reagovat
jj taky sem to o tom MMORPG slysel, ale to se mi zda este vic nerealne nez 3D akce
446651
jj taky sem to o tom MMORPG slysel, ale to se mi zda este vic nerealne nez 3D akce
0 0
reagovat
No puvodně poslední dvě epizody ze sedmé řady měly být jako celovečerní film, ale pak to nechali jako seriál. Na SG hru jsem se moc těšil a JoWoo (nebo jak se to přesně píše) to zarazilo. To mě pěkně naštvali:-
446650
No puvodně poslední dvě epizody ze sedmé řady měly být jako celovečerní film, ale pak to nechali jako seriál. Na SG hru jsem se moc těšil a JoWoo (nebo jak se to přesně píše) to zarazilo. To mě pěkně naštvali*:-*
0 0
reagovat

SG

Prej chystaj MMORPG...ale bůhví estli to nepo**rou.
446649
Prej chystaj MMORPG...ale bůhví estli to nepo**rou.
SG
0 0
reagovat

SG

spis meli dokoncit tu hru a nedavat ji k ledu.
446648
spis meli dokoncit tu hru a nedavat ji k ledu.
SG
0 0
reagovat

sohaj

No on se další celovečerní Stargate chystá už od první Stargate. Skoro už ho udělali na téma Stargate Atlantis, ale nakonec se rozhodli z něho udělat episodu do SG-1 a pilot k SG:Atlantis. Nicméně pokud vím u MGM a tvůrci stále věří, že se do něj někdy pustí;)
446647
No on se další celovečerní Stargate chystá už od první Stargate. Skoro už ho udělali na téma Stargate Atlantis, ale nakonec se rozhodli z něho udělat episodu do SG-1 a pilot k SG:Atlantis. Nicméně pokud vím u MGM a tvůrci stále věří, že se do něj někdy pustí*;)*
sohaj
0 0
reagovat

sonoluca

eeeeeeeeeeeee...........
446646
eeeeeeeeeeeee...........
sonoluca
0 0
reagovat

OT

link target=_blank>Tohle taky
446645
OT
0 0
reagovat

Tohle vypadá zajímavě:

446644
http://www.sonypictures.com/movies/spiderman3/blog/
Tohle vypadá zajímavě:
0 0
reagovat

runner

lol :D
446643
lol *:D*
runner
0 0
reagovat
Asi se to vychýlení z osy povedlo... v práci je mi čím dál tím větší teplo. Raděj nevycházím ven... :(
446642
Asi se to vychýlení z osy povedlo... v práci je mi čím dál tím větší teplo. Raděj nevycházím ven... :(
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se