Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119581 - 119600 Napsat příspěvek

Cival

No neviem, ale Raimi na mna posobi uplne inym dojmom ako niekto kto by podhodil fanusikom najocakavanejsieho filmu "nedodelanej" trailer :)
446761
No neviem, ale Raimi na mna posobi uplne inym dojmom ako niekto kto by podhodil fanusikom najocakavanejsieho filmu "nedodelanej" trailer :)
Cival
0 0
reagovat

imf

Ja viem ze by si sa hadal:), ale naco? Nechaj sa prekvapit;)
446760
Ja viem ze by si sa hadal:), ale naco? Nechaj sa prekvapit*;)*
imf
0 0
reagovat
imf: presne
446759
imf: presne
0 0
reagovat
JA to ted stahl a bud je ten SPidey nejakej moc barevnej nebo to je trikove nedodelany, ne? :-)
446758
JA to ted stahl a bud je ten SPidey nejakej moc barevnej nebo to je trikove nedodelany, ne? :-)
0 0
reagovat
O to "coskoro" bych se prave hadal... Raimi nevysype dva teasery za sebou... co by pak delal s tema nenazranejma fanouskama....
446757
O to "coskoro" bych se prave hadal... Raimi nevysype dva teasery za sebou... co by pak delal s tema nenazranejma fanouskama....
0 0
reagovat

Cival

Vyzeralo to na klasicky trailerovy zostrih, nie len zopar vybratych scen, takze ak si s tym niekto dal taku namahu, predpokladam ze to robili prave za tym ucelom a na tom Cone to len premierovali. Coskoro (mozno v trochu inej uprave) sa to urcite objavi..
446756
Vyzeralo to na klasicky trailerovy zostrih, nie len zopar vybratych scen, takze ak si s tym niekto dal taku namahu, predpokladam ze to robili prave za tym ucelom a na tom Cone to len premierovali. Coskoro (mozno v trochu inej uprave) sa to urcite objavi..
Cival
0 0
reagovat
A mate nekdo zpravy, ze by to melo jit v dohledny dobe i do eteru ve vyssi kvalite? Ja nikde na nic nenarazil...?)
446755
A mate nekdo zpravy, ze by to melo jit v dohledny dobe i do eteru ve vyssi kvalite? Ja nikde na nic nenarazil...*?)*
0 0
reagovat
supr ukázka i když nekvalitní a už se nemůžu dočkat a dávám 5*
446754
supr ukázka i když nekvalitní a už se nemůžu dočkat a dávám 5*
0 0
reagovat
no timbych si nebyl tak jistej ;)
446753
no timbych si nebyl tak jistej ;)
0 0
reagovat
"Good things come to those who wait" ;)
446752
"Good things come to those who wait" *;)*
0 0
reagovat
Asi tak, nepoznal jsem prakticky nic, jenom občasné "aha, asi Sandman"
446751
Asi tak, nepoznal jsem prakticky nic, jenom občasné "aha, asi Sandman"
0 0
reagovat
Hlavne nenavadejte ostatni, aby si to stahovali... je tam videt uplny houby... kdybych ten trailer neznal z popisu, tak bych se vubec nechytal.
446750
Hlavne nenavadejte ostatni, aby si to stahovali... je tam videt uplny houby... kdybych ten trailer neznal z popisu, tak bych se vubec nechytal.
0 0
reagovat

OMG na druhou

ja dávám 6* jde to vúbec? Asi ne. Škoda. Kdyby to tak vyšlo v HD kvalitě. To by bylo "pošušňáníčko".
446749
ja dávám 6* jde to vúbec? Asi ne. Škoda. Kdyby to tak vyšlo v HD kvalitě. To by bylo "pošušňáníčko".
OMG na druhou
0 0
reagovat
OMFG... další pětihvězdičková nádhera na cestě :)
446748
OMFG... další pětihvězdičková nádhera na cestě :)
0 0
reagovat
Tady">link je ke stáhnutí ten teaser na Spidermana 3 z ComicConu... Po obsahové stránce je to nabušené, ale kvalita videa je strašná. Je to točené asi mobilním telefonem...
446747
Tady je ke stáhnutí ten teaser na Spidermana 3 z ComicConu... Po obsahové stránce je to nabušené, ale kvalita videa je strašná. Je to točené asi mobilním telefonem...
0 0
reagovat
Prozradil - neprozradil, tahnete do pr... profilu :-)
446746
Prozradil - neprozradil, tahnete do pr... profilu :-)
0 0
reagovat

Spider-man 3

Největší záporák samozřejmě bude Gwen Stacy -- snad jsem tím toho tolik neprozdradil...
446745
Největší záporák samozřejmě bude Gwen Stacy -- snad jsem tím toho tolik neprozdradil...
Spider-man 3
0 0
reagovat
ctvrtej zaporak by mel mit ale jen maly cameo, aby nalakal na ctvrtej film...kerej vlastne nema vzniknout... ;)
446744
ctvrtej zaporak by mel mit ale jen maly cameo, aby nalakal na ctvrtej film...kerej vlastne nema vzniknout... ;)
0 0
reagovat

kocour

prisera s patrickem duffym misto nohy...MASAK! :))
446743
prisera s patrickem duffym misto nohy...MASAK! *:))*
kocour
0 0
reagovat

Pan Tumnus

Ale bude aj stvrty zaporak, hadaj hadaj, premyslaj. Mozes prist na to aj sam ak vies o co v trojke zhruba ide :)
446742
Ale bude aj stvrty zaporak, hadaj hadaj, premyslaj. Mozes prist na to aj sam ak vies o co v trojke zhruba ide :)
Pan Tumnus
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se