Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119501 - 119520 Napsat příspěvek
The">link Butterfly Effect 2
0 0
reagovat

hughhh

wth? kdes k tomu prisel?
448488
wth? kdes k tomu prisel?
hughhh
0 0
reagovat
The Butterfly Effect 2?? wtf?
448487
The Butterfly Effect 2?? wtf?
0 0
reagovat
"Doctor Ross has open door for us...";)
448486
"Doctor Ross has open door for us..."*;)*
0 0
reagovat

Final Fantasy

Jane, do you mind we've stop talking? I'm trying to concentrate here...
448485
Jane, do you mind we've stop talking? I'm trying to concentrate here...
Final Fantasy
0 0
reagovat
Všimli jste si, že ještě nedávali Final Fantasy v televizi. Možná to časem budou dávat na ČT1, když se rozhodli do vysílání dát Cestu do fantasie a Princeznu Mononoke.
448484
Všimli jste si, že ještě nedávali Final Fantasy v televizi. Možná to časem budou dávat na ČT1, když se rozhodli do vysílání dát Cestu do fantasie a Princeznu Mononoke.
0 0
reagovat
jo FF mám taky doma na DVD a to scifi komando považuju za nejlepší chvíle ve filmu, možná se square měli vybodnout na film a udělat z toho seriál o několika dílech, protože tu jednotku Deep Eye bych si užil, pak víc. I celej ten svět mi připadá jako dobrý téma na seriál (Ne obecně svět FF, ale ten v Esenci života).
448483
jo FF mám taky doma na DVD a to scifi komando považuju za nejlepší chvíle ve filmu, možná se square měli vybodnout na film a udělat z toho seriál o několika dílech, protože tu jednotku Deep Eye bych si užil, pak víc. I celej ten svět mi připadá jako dobrý téma na seriál (Ne obecně svět FF, ale ten v Esenci života).
0 0
reagovat

ghostrider

diky ti! www.soundtrackcollector.com je supr
448482
diky ti! www.soundtrackcollector.com je supr
ghostrider
0 0
reagovat

FF military a O.S.T. listings

DURO> Souhlas presne militarismus ve FF muzu :+:D
To hughhh > Ja s tema songama pouzivam 1] na IMDB polzku soundtrack listing a tam vetsinou ten song je.
2] jsem registrovanej na www.soundtrackcollector.com kde vetsina soundtracku drtiva vetsina je a tracklist samo taky a z nej to jde vydedukovat kterej song to je... jde tam hledat i podle songu nebo interpreta Doufam ze Ti to helplo;)
448481
DURO> Souhlas presne militarismus ve FF muzu *:+**:D* To hughhh > Ja s tema songama pouzivam 1] na IMDB polzku soundtrack listing a tam vetsinou ten song je. 2] jsem registrovanej na www.soundtrackcollector.com kde vetsina soundtracku drtiva vetsina je a tracklist samo taky a z nej to jde vydedukovat kterej song to je... jde tam hledat i podle songu nebo interpreta Doufam ze Ti to helplo*;)*
FF military a O.S.T. listings
0 0
reagovat
nevite nekdo, jestli existuje nejaka stranka, kde by se dalo najit urcitej song, a k nemu v jakym filmu se objevil? nebo neco podobnyho..
448480
nevite nekdo, jestli existuje nejaka stranka, kde by se dalo najit urcitej song, a k nemu v jakym filmu se objevil? nebo neco podobnyho..
0 0
reagovat
Tiež to mám na DVD. Príbeh slabý, ale predsa len... sci-fi s komandom v štýle Votrelcov - to môžem.
448479
Tiež to mám na DVD. Príbeh slabý, ale predsa len... sci-fi s komandom v štýle Votrelcov - to môžem.
0 0
reagovat

ff

FF jsem videl uz docela davno, ale pamatuju si, ze se mi libilo na tu dobu graficke zpracovani, ale film nemel zadny pribeh, ani snahu o nej...
448478
FF jsem videl uz docela davno, ale pamatuju si, ze se mi libilo na tu dobu graficke zpracovani, ale film nemel zadny pribeh, ani snahu o nej...
ff
0 0
reagovat
FF ale nebyla spatna - Ja celkem beru mam i DVD
448477
FF ale nebyla spatna - Ja celkem beru mam i DVD
0 0
reagovat
Na svete je veľmi veľa ľudí, ktorí Final Fantasy nevideli. Práve preto je to v Guinessovke ako najväčší prepadák všetkých čias. Prekonalo to dokonca aj Ostrov hrdlorezov.
448476
Na svete je veľmi veľa ľudí, ktorí Final Fantasy nevideli. Práve preto je to v Guinessovke ako najväčší prepadák všetkých čias. Prekonalo to dokonca aj Ostrov hrdlorezov.
0 0
reagovat

scroochy

Jo, blbej příklad, ale některý kina to uváděly v programu jako EŽ a některý jako FF, snad nikde jsem to neviděl dohromady. Oficiální to bylo jak říkáš FF: EŽ. BTW. ještě jsem to od tý doby neviděl, byl to tehdy docela zmatek?)
448475
Jo, blbej příklad, ale některý kina to uváděly v programu jako EŽ a některý jako FF, snad nikde jsem to neviděl dohromady. Oficiální to bylo jak říkáš FF: EŽ. BTW. ještě jsem to od tý doby neviděl, byl to tehdy docela zmatek*?)*
scroochy
0 0
reagovat

mhsh

to neni to samy... Esence zivota je podtitul
448474
to neni to samy... Esence zivota je podtitul
mhsh
0 0
reagovat

dwarf

Šlo to jako R2P ale Cesta do pekel bylo v některých programech. Něco jako Final Fantasy/Esence života.
448473
Šlo to jako R2P ale Cesta do pekel bylo v některých programech. Něco jako Final Fantasy/Esence života.
dwarf
0 0
reagovat

re

Ani me nemluv, kdyz sem ten trailer nedavno videl, tak sem se ulekl, ze nas prekonaji:D.
448472
Ani me nemluv, kdyz sem ten trailer nedavno videl, tak sem se ulekl, ze nas prekonaji*:D*.
re
0 0
reagovat
dwarf: kam se na vás co do hvězd hrabe Bobby:)
448471
dwarf: kam se na vás co do hvězd hrabe Bobby:)
0 0
reagovat

dwarf

To už je tak dávno... Ale ten název je mi povědomý;)
448470
To už je tak dávno... Ale ten název je mi povědomý*;)*
dwarf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se