Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118481 - 118500 Napsat příspěvek
Hybaj do chatu, holoto. ;)
449665
Hybaj do chatu, holoto. ;)
0 0
reagovat

Gorecki

Já proti Bjork nic nemám, taky mám rád její klipy:)
449664
Já proti Bjork nic nemám, taky mám rád její klipy*:)*
Gorecki
0 0
reagovat
Kaslite na alkacov:)
Asi to tu zaniklo, takze pripominam ten klip od Bjork, fakt to stoji za to, trosku dusevnej katarzie nezaskodi (Fluke, pre teba to plati dvojnasobne!:)
449663
Kaslite na alkacov:)
Asi to tu zaniklo, takze pripominam ten klip od Bjork, fakt to stoji za to, trosku dusevnej katarzie nezaskodi (Fluke, pre teba to plati dvojnasobne!:)
0 0
reagovat

imf

njn:)
449662
njn*:)*
imf
0 0
reagovat

Fluke

;) Já do tebe rejpu stejně jenom kvůli tomu, že ti závidím těch pět Plzní... :D
449661
*;)* Já do tebe rejpu stejně jenom kvůli tomu, že ti závidím těch pět Plzní... *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Uz nemluv... radsi to bez resit poradnym hrncem kafe. A nebo to vybehej... kolikrat ti to mam radit? :)))
449660
Uz nemluv... radsi to bez resit poradnym hrncem kafe. A nebo to vybehej... kolikrat ti to mam radit? :)))
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Nejlepsi hlaska mesice... :D
449659
Nejlepsi hlaska mesice... *:D*
Fluke
0 0
reagovat
křysař: Albert je supermarket a myslím, že by měl být i v Brně, jak říkám také mě to překvapilo....Silence,imf: dobře, dobře, prostě mi vzhledem vážnosti tématu toho filmu, přišla ta hláška příliš triviální:)
449658
křysař: Albert je supermarket a myslím, že by měl být i v Brně, jak říkám také mě to překvapilo....Silence,imf: dobře, dobře, prostě mi vzhledem vážnosti tématu toho filmu, přišla ta hláška příliš triviální*:)*
0 0
reagovat

Fluke

Pobavil si ma :))
449657
Pobavil si ma :))
Fluke
0 0
reagovat
Šak netlačte toľko na jeho myseľ, vznášajúcu sa v etylových oparoch alkoholu ;)
449656
Šak netlačte toľko na jeho myseľ, vznášajúcu sa v etylových oparoch alkoholu *;)*
0 0
reagovat
Ježiš, Fluke, já myslel, že opravdu nevíš, o čem ten film je....:)
449655
Ježiš, Fluke, já myslel, že opravdu nevíš, o čem ten film je....:)
0 0
reagovat

Fluke

Ja to radsi nebudu komentovat, kazdy si o tvem duvtipu udela obrazek sam. :)
449654
Ja to radsi nebudu komentovat, kazdy si o tvem duvtipu udela obrazek sam. :)
Fluke
0 0
reagovat
Jaky Offtopic, to je životne dôležitá informácia. Mám len dve otázky: Čo je Albert? a Je to v Brne?
449653
Jaky Offtopic, to je životne dôležitá informácia. Mám len dve otázky: Čo je Albert? a Je to v Brne?
0 0
reagovat

imf

Jo, je to OT, ale jestli si měl někdy halušky, tak to pochopíš;). a ohledně té hlášky..no, stále mi připadá mírně divná. Sice v tom filmu lidstvo vymírá, ale že by řešily nevypnuté světlo..jde prostě o to, že něco takového by mi u vymírání lidstva bylo u prd, ale proti gustu žádný..:)
449652
Jo, je to OT, ale jestli si měl někdy halušky, tak to pochopíš*;)*. a ohledně té hlášky..no, stále mi připadá mírně divná. Sice v tom filmu lidstvo vymírá, ale že by řešily nevypnuté světlo..jde prostě o to, že něco takového by mi u vymírání lidstva bylo u prd, ale proti gustu žádný..*:)*
imf
0 0
reagovat

Fluke

Ty ses fakt mistr OT. Jinak film je o vymirani lidstva... pokud si to nedokazes spojit s tou hlaskou, tak si na necem stojis... :)
449651
Ty ses fakt mistr OT. Jinak film je o vymirani lidstva... pokud si to nedokazes spojit s tou hlaskou, tak si na necem stojis... :)
Fluke
0 0
reagovat
Mimochodem, každý kdo má ve své blízkosti Albert, tak v něm začali prodávat halušky s brinzou, teď je jím a opravdu srovnatelné s originálem. Jako náhrada to ujde.;) To je jen jídelní vložka:).
449650
Mimochodem, každý kdo má ve své blízkosti Albert, tak v něm začali prodávat halušky s brinzou, teď je jím a opravdu srovnatelné s originálem. Jako náhrada to ujde.*;)* To je jen jídelní vložka*:)*.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Dik
449649
Dik
Ravenhorn
0 0
reagovat
njn, tak snad až to při premiéře shlídnu, tak to pochopím:)
449648
njn, tak snad až to při premiéře shlídnu, tak to pochopím*:)*
0 0
reagovat

TeePee

No jasne, Jonathan Glazer, Chris Cunningham, Spike Jonze a Michel Gondry - najgenialnejsia stvorka sucasnej klipovej a reklamnej tvorby.
Moj favorit je Cunningham, jeho All">link Is Full Of Love od Bjork povazujem za jeden z najlepsich klipov (nieco podobne jak ten Johnie Walker, ale lepsie:)

Btw, nie som fetisista na adroidov, to len tak pod ciaru:)

449647
No jasne, Jonathan Glazer, Chris Cunningham, Spike Jonze a Michel Gondry - najgenialnejsia stvorka sucasnej klipovej a reklamnej tvorby.
Moj favorit je Cunningham, jeho All Is Full Of Love od Bjork povazujem za jeden z najlepsich klipov (nieco podobne jak ten Johnie Walker, ale lepsie:)

Btw, nie som fetisista na adroidov, to len tak pod ciaru:)

TeePee
0 0
reagovat
zde je odkaz na ten sony bravia v HD
link
449646
zde je odkaz na ten sony bravia v HD http://www.sendspace.com/file/l5nii4
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se