Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118121 - 118140 Napsat příspěvek
neberte to offtopicovani zas tak vazne a zacnete pouzivat chat, tam se srazy organizujou nejlip ;)
450017
neberte to offtopicovani zas tak vazne a zacnete pouzivat chat, tam se srazy organizujou nejlip *;)*
0 0
reagovat
Ja taky aby to tu nezapadlo a bylo to trochu prehledny.
450016
Ja taky aby to tu nezapadlo a bylo to trochu prehledny.
0 0
reagovat
Loki: ok, to bude asi nejlepší
(ale nevím co tu s tím oftopikováním tak plaší, myslel sem že tohle má být všeobecná diskuze)
450015
Loki: ok, to bude asi nejlepší (ale nevím co tu s tím oftopikováním tak plaší, myslel sem že tohle má být všeobecná diskuze)
0 0
reagovat
Hm tak aby nas tu nestopli tak se radsi priste dohadujme v profilu filmu nebo tak.:-)
450014
Hm tak aby nas tu nestopli tak se radsi priste dohadujme v profilu filmu nebo tak.:-)
0 0
reagovat
xMort: To by mohlo být hodně fajn, počítejte se mnou :)
450013
xMort: To by mohlo být hodně fajn, počítejte se mnou *:)*
0 0
reagovat

Loki

Taky jdu, ale ještě nevím s kým. Pokud chcete udělat nějakou lokální MZ akci, tak jsem pro :)
450012
Taky jdu, ale ještě nevím s kým. Pokud chcete udělat nějakou lokální MZ akci, tak jsem pro :)
Loki
0 0
reagovat
"Rok začínal Samhainem (nebo také Samainem) a slavil se 1.listopadu v noci z předešlého dne na den sváteční." Tak máš pravdu, ale nemysli si že teď budu hodnější.8)
450011
"Rok začínal Samhainem (nebo také Samainem) a slavil se 1.listopadu v noci z předešlého dne na den sváteční." Tak máš pravdu, ale nemysli si že teď budu hodnější.*8)*
0 0
reagovat
Loki: Já jdu rozhodně, na ten film se těším jak malé dítě.
450010
Loki: Já jdu rozhodně, na ten film se těším jak malé dítě.
0 0
reagovat
Yuri: Hallowen neHallowen, nechci ti brát iluze, ale keltský den začíná soumrakem, tudíž všechny keltská svátky... jako je i Samhain... se slaví v noci předcházející danému dni.
450009
Yuri: Hallowen neHallowen, nechci ti brát iluze, ale keltský den začíná soumrakem, tudíž všechny keltská svátky... jako je i Samhain... se slaví v noci předcházející danému dni.
0 0
reagovat
Včera byl Hallowen, bro. Samai je dnes. ;)
450008
Včera byl Hallowen, bro. Samai je dnes. *;)*
0 0
reagovat
Yuri: Škoda, že máš den zpoždění ;)
450007
Yuri: Škoda, že máš den zpoždění *;)*
0 0
reagovat
Tak som sa chcel opytat Brnakov ci pojdu toho 9.(alebo aj skorej keby sa dalo) na Children of Men?
450006
Tak som sa chcel opytat Brnakov ci pojdu toho 9.(alebo aj skorej keby sa dalo) na Children of Men?
0 0
reagovat
ou em džý
450005
ou em džý
0 0
reagovat

Mega offtopic;))

Dnes je Samai (keltský nový rok), asi vyrazím v noci do lesa - usmířit přírodní síly a duše zemřelých. Beze srandy.:))
450004
Dnes je Samai (keltský nový rok), asi vyrazím v noci do lesa - usmířit přírodní síly a duše zemřelých. Beze srandy.*:))*
Mega offtopic;))
0 0
reagovat
Neanalyzuj to... chtel jsem jenom zjemnit ten nastup do reklamniho okenka. ;)))
450003
Neanalyzuj to... chtel jsem jenom zjemnit ten nastup do reklamniho okenka. ;)))
0 0
reagovat

imf

Stále nechápem, keď niekto povie, že sme v diskusii trochu offtopic. Nemá byť práve samotná diskusia offtopicom? A o čom sa tu ľudia vlastne majú baviť, aby offtopicom nebola? ?)
450002
Stále nechápem, keď niekto povie, že sme v diskusii trochu offtopic. Nemá byť práve samotná diskusia offtopicom? A o čom sa tu ľudia vlastne majú baviť, aby offtopicom nebola? *?)*
imf
0 0
reagovat
Kdyz uz se tu takhle zhusta offtopicuje, Prazaky bych rad pozval na skacaci akci No Gravity Camp 8... je to na Zizkove, tentokrat za mohutne ucasti celebrit, imf tam bude pobihat s kamerou all day long a kdo by chtel malej riznej trailer toho, co muze cekat, necht si poslouzi
450001
Kdyz uz se tu takhle zhusta offtopicuje, Prazaky bych rad pozval na skacaci akci No Gravity Camp 8... je to na Zizkove, tentokrat za mohutne ucasti celebrit, imf tam bude pobihat s kamerou all day long a kdo by chtel malej riznej trailer toho, co muze cekat, necht si [link="http://www.nogravity.cz/v2/media/video/ngc8teaser4.avi"]poslouzi[/link]
0 0
reagovat
Shushika: Jj, uz jsem si zabookoval misto. Sice jeste nevim jestli pujdu, ale jistota je jistota :-)
450000
Shushika: Jj, uz jsem si zabookoval misto. Sice jeste nevim jestli pujdu, ale jistota je jistota :-)
0 0
reagovat

lubo

jedina vtipna bola ta reklama na zaver:)
449999
jedina vtipna bola ta reklama na zaver:)
lubo
0 0
reagovat
Celkom funny kung-fu scatch alebo Zatoichi na divokom západe :D
449998
[link="http://www.metacafe.com/watch/244711/blind_kung_fu_master/"]Celkom funny[/link] kung-fu scatch alebo Zatoichi na divokom západe *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se