Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118101 - 118120 Napsat příspěvek
Keby niekoho zaujimalo co sa stalo so synom Forresta Gumpa, tak hra ping-pong:)
450037
Keby niekoho zaujimalo co sa stalo so synom Forresta Gumpa, tak [link="http://zabava.sme.sk/data/14/14726.wmv "]hra ping-pong:)[/link]
0 0
reagovat
Ne... uz je predepsanej dva tejdny. A pise ho Hlad.
450036
Ne... uz je predepsanej dva tejdny. A pise ho Hlad.
0 0
reagovat

cival

tak kdyz si nekdo rekne VIM, odlozi se o rok, ale serialy dodate do druhyho dne? nice :));)
450035
tak kdyz si nekdo rekne VIM, odlozi se o rok, ale serialy dodate do druhyho dne? nice *:))**;)*
cival
0 0
reagovat

Cival

myslíš,že se nechá tak lehce zlákat??? :o:D
450034
myslíš,že se nechá tak lehce zlákat??? *:o**:D*
Cival
0 0
reagovat
nebo samozřejmě kdokoliv jiný by mohl hodit názor ;)
450033
nebo samozřejmě kdokoliv jiný by mohl hodit názor *;)*
0 0
reagovat
st.jim: Jak se tak koukam na rozpis clanku, tak ti staci pockat do zitrka... ;)
450032
st.jim: Jak se tak koukam na rozpis clanku, tak ti staci pockat do zitrka... *;)*
0 0
reagovat

imf

ty jsi takový chytrý človíček :)) zajímalo by mě jaký je seriál Veronica Mars. o jakým si obsahu jsem se dočetl na webu ale zajímalo by mě zda tento serial koukatelný a není to ztráta času..... ;)
450031
ty jsi takový chytrý človíček *:))* zajímalo by mě jaký je seriál Veronica Mars. o jakým si obsahu jsem se dočetl na webu ale zajímalo by mě zda tento serial koukatelný a není to ztráta času..... *;)*
imf
0 0
reagovat
Novy film Ewana McGregora Franklyn. Premisa znie dost vyfetovane ale zaujimavo (neprekladam, neanglictinari sorry:):

The film is a split narrative set simultaneously in contemporary London and in a future metropolis ruled by religious fervor. It's the story of four lost souls, divided by two parallel worlds, on course for an explosive collision when a single bullet will decide all their fates.
8)
450030
Novy film Ewana McGregora Franklyn. Premisa znie dost vyfetovane ale zaujimavo (neprekladam, neanglictinari sorry:): The film is a split narrative set simultaneously in contemporary London and in a future metropolis ruled by religious fervor. It's the story of four lost souls, divided by two parallel worlds, on course for an explosive collision when a single bullet will decide all their fates. *8)*
0 0
reagovat
Ad klip s Cornellem - ta zdrsnela image fakt Bondovi slusi. Vypada to mnohem osobnejsi (nabity pocitama) a ne jen efektni srandicka, v niz Bondovi v podstate o nic nejde. Jsem zvedavej...
450029
Ad klip s Cornellem - ta zdrsnela image fakt Bondovi slusi. Vypada to mnohem osobnejsi (nabity pocitama) a ne jen efektni srandicka, v niz Bondovi v podstate o nic nejde. Jsem zvedavej...
0 0
reagovat
ona je hot, tak 105 F ;)
450028
ona je hot, tak 105 F ;)
0 0
reagovat
Tak a ted mate tu vasi hot chick z Lostu v Dr. House... bohuzel tam tak hot neni...
450027
Tak a ted mate tu vasi hot chick z Lostu v Dr. House... bohuzel tam tak hot neni...
0 0
reagovat
tak to nečti, jednoduchá rada;)
450026
tak to nečti, jednoduchá rada*;)*
0 0
reagovat
a kdo ma furt cist jaxem furt nekdo chodi a stezuje si ze musi cist pismenka?
450025
a kdo ma furt cist jaxem furt nekdo chodi a stezuje si ze musi cist pismenka?
0 0
reagovat
ty vole ja sem prijdu po tejdnu a ono tu je 835 novejch zprav, kdo to ma cist?! 8):+
450024
ty vole ja sem prijdu po tejdnu a ono tu je 835 novejch zprav, kdo to ma cist?! *8)**:+*
0 0
reagovat

peepa

musis rychle vsechno zapsat do notysku...
450023
musis rychle vsechno zapsat do notysku...
peepa
0 0
reagovat

mhsh

Nebudes tomu verit, ale na titulky jsem zustal, ale kdyz nerozumis slovum, tak tezko poznas, co z toho to bylo :-)
450022
Nebudes tomu verit, ale na titulky jsem zustal, ale kdyz nerozumis slovum, tak tezko poznas, co z toho to bylo :-)
mhsh
0 0
reagovat

peepa

začít můžeš tady: link a příště zůstat na titulky, to je nejjistější:+
450021
začít můžeš tady: http://imdb.com/title/tt0407887/soundtrack a příště zůstat na titulky, to je nejjistější*:+*
peepa
0 0
reagovat

Departed

Hele lidi vcera jsem byl na Departed a zaujala me hudba. Teda ne primo jenom hudba, ale hlavne dve pisnicky od stejny skupiny, co tam byly.
Nevim jak bych to popsal, ale bylo to vyborne akcni, takovy zivy, s tou harmonikou, podruhy to tusim bylo jak ujizdeli tim autem Nicholson a Damon pro ty drogy. To je snad natolik vytrzeny z kontextu, ze to nejni spoiler :-) Nevi nekdo, co to bylo za skupinu? Neco bych si od nich sehnal, ale nevim jak se to uskupeni jmenuje... nevite nekdo?
450020
Hele lidi vcera jsem byl na Departed a zaujala me hudba. Teda ne primo jenom hudba, ale hlavne dve pisnicky od stejny skupiny, co tam byly. Nevim jak bych to popsal, ale bylo to vyborne akcni, takovy zivy, s tou harmonikou, podruhy to tusim bylo jak ujizdeli tim autem Nicholson a Damon pro ty drogy. To je snad natolik vytrzeny z kontextu, ze to nejni spoiler :-) Nevi nekdo, co to bylo za skupinu? Neco bych si od nich sehnal, ale nevim jak se to uskupeni jmenuje... nevite nekdo?
Departed
0 0
reagovat

loki

Zenska ma VZDYCKY pravdu. :))
450019
Zenska ma VZDYCKY pravdu. *:))*
loki
0 0
reagovat
No to jo jenomze ted jsme tu celkem 3 a kdyz by se chtel nekdo pridat a prave tu neni aby mohl na chat tak by mel smulu ne?
450018
No to jo jenomze ted jsme tu celkem 3 a kdyz by se chtel nekdo pridat a prave tu neni aby mohl na chat tak by mel smulu ne?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se