Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118001 - 118020 Napsat příspěvek
;)
450137
*;)*
0 0
reagovat
Gorecki: Ses hodnej.;):+
450136
Gorecki: Ses hodnej.*;)**:+*
0 0
reagovat
A najma sa celkom zaujimavo priebezne vyvijal. Ale zvysok uz nechajme Civalovi na zajtra:)
450135
A najma sa celkom zaujimavo priebezne vyvijal. Ale zvysok uz nechajme Civalovi na zajtra:)
0 0
reagovat
Hmm... Tak tenhle víkend byl v US kinech nejlepší od víkendu 4-6 srpna. :+
450134
Hmm... Tak tenhle víkend byl v US kinech nejlepší od víkendu 4-6 srpna. *:+*
0 0
reagovat

KarelR

To ti neberu. Ale ten film je vážně tak strarej! Já ho viděl taky poprvé na Primě a byl jsem z něj unešenej. Slovo zásadní bylo myšleno v tom smyslu, že je to nejlepší scéna z celého filmu. Nějaká ta chemikálie, kterou pak až do závěrečných titulků vůbec neukážou, to už je jiná věc.
450133
To ti neberu. Ale ten film je vážně tak strarej! Já ho viděl taky poprvé na Primě a byl jsem z něj unešenej. Slovo zásadní bylo myšleno v tom smyslu, že je to nejlepší scéna z celého filmu. Nějaká ta chemikálie, kterou pak až do závěrečných titulků vůbec neukážou, to už je jiná věc.
KarelR
0 0
reagovat

aldebaran

Tak to pozor, tohle davali snad kdysi na prime, pamatuju si ze ho vytahli kvuli naky chemikalii nebo co to bylo a prohledavali hrob nakyho pasazera. V detstvi me ten film ohromil :))
450132
Tak to pozor, tohle davali snad kdysi na prime, pamatuju si ze ho vytahli kvuli naky chemikalii nebo co to bylo a prohledavali hrob nakyho pasazera. V detstvi me ten film ohromil *:))*
aldebaran
0 0
reagovat

aldebaran

jop uz som to ocekoval na IMDB :)
450131
jop uz som to ocekoval na IMDB *:)*
aldebaran
0 0
reagovat

Fluke, Le_Chuck

Jedná se zásadní sekvenci britského filmu "Vyzvedněte Titanic". Snímek byl natočen v roce 1980, tedy ještě před objevením slavného vraku.
450130
Jedná se zásadní sekvenci britského filmu "Vyzvedněte Titanic". Snímek byl natočen v roce 1980, tedy ještě před objevením slavného vraku.
Fluke, Le_Chuck
0 0
reagovat

Aldebaran

Zřejmě byl Titanic celou dobu tajná americká atomová ponorka:D (Vysvětlení zhola nemožného:)))
450129
Zřejmě byl Titanic celou dobu tajná americká atomová ponorka*:D* (Vysvětlení zhola nemožného*:))*)
Aldebaran
0 0
reagovat

aldebaran

a este sa aj stihol spojit :)) zazrak prirody:+
450128
a este sa aj stihol spojit *:))* zazrak prirody*:+*
aldebaran
0 0
reagovat

duro

Kde prosim ta ?
450127
Kde prosim ta ?
duro
0 0
reagovat

Pro "pobavení"

Tak tohle je už fakt hodně velký sci-fi!!!!:D:D Trošku pro pobavení viz zde
450126
Tak tohle je už fakt hodně velký sci-fi!!!!*:D**:D* Trošku pro pobavení viz [link="http://www.youtube.com/watch?v=YCVDEsBSLUY"]zde[/link]
Pro "pobavení"
0 0
reagovat
Našťastie na Slovensku svieti slniečko. Chladno, ale pekne. 8)8)8)
450125
Našťastie na Slovensku svieti slniečko. Chladno, ale pekne. *8)**8)**8)*
0 0
reagovat
Ani v Praze to za moc nestojí?)
450124
Ani v Praze to za moc nestojí*?)*
0 0
reagovat
yup
450123
yup
0 0
reagovat

Vincent

JO. :-
450122
JO. *:-*
Vincent
0 0
reagovat
Taky máte ve všech koutech republiky stejně zkurvený počasí jako na Vysočině? 4 stupně nad nulou a déšť/vichřice. :-:(
450121
Taky máte ve všech koutech republiky stejně zkurvený počasí jako na Vysočině? 4 stupně nad nulou a déšť/vichřice. *:-**:(*
0 0
reagovat
Koukam, ze Bobek ten playback moc nestiha... nemel by pri tom tolik chlastat. ;)
450120
Koukam, ze Bobek ten playback moc nestiha... nemel by pri tom tolik chlastat. ;)
0 0
reagovat
Zahlídnul jsem úvodní titulky, když jsem šel okolo a těžce mi to stačilo, nějak nejsem odkojenej na těhle pohádkách.. :-:D
450119
Zahlídnul jsem úvodní titulky, když jsem šel okolo a těžce mi to stačilo, nějak nejsem odkojenej na těhle pohádkách.. *:-**:D*
0 0
reagovat
To je moc seriózní :D
450118
To je moc seriózní *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se