Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 117821 - 117840 Napsat příspěvek

st's Firefox 2

Zálohuj si bookmarky a smaž adresáře
C: \ Documents and Settings \ st39.6 \ Local Settings \ Data aplikací \ Mozilla \ Firefox
a
C: \ Documents and Settings \ st39.6 \ Data aplikací \ Mozilla \ Firefox
pak to dostaneš do stavu před 1. spuštěním po 1. instalaci (ale to už si zkusil, ne :-) ).
450317
Zálohuj si bookmarky a smaž adresáře C: \ Documents and Settings \ st39.6 \ Local Settings \ Data aplikací \ Mozilla \ Firefox a C: \ Documents and Settings \ st39.6 \ Data aplikací \ Mozilla \ Firefox pak to dostaneš do stavu před 1. spuštěním po 1. instalaci (ale to už si zkusil, ne :-) ).
st's Firefox 2
0 0
reagovat
Ako dieta som po tejto hracke strasne tuzil:))) Vzdy som ju chodil obzerat do Hainburgu ked sa otvorili hranice:D
450316
[link="http://zabava.sme.sk/data/14/14824.jpg"]Ako dieta som po tejto hracke strasne tuzil:)))[/link] Vzdy som ju chodil obzerat do Hainburgu ked sa otvorili hranice*:D*
0 0
reagovat
Takze ten prvni ohlas na csfd, cineme a od kamarada Douglase jsou teda z nejakyho VIPka. OK :)
450315
Takze ten prvni ohlas na csfd, cineme a od kamarada Douglase jsou teda z nejakyho VIPka. OK :)
0 0
reagovat

Pro Civala

Já mam strašně rád filmy s M. Dudikoffem.
450314
Já mam strašně rád filmy s M. Dudikoffem.
Pro Civala
0 0
reagovat
Zadna oficialni projekce jeste nebyla (sluvko oficialni bych zduraznil, protoze utajovane projekce pro VIP se konaji bezne ;)
450313
Zadna oficialni projekce jeste nebyla (sluvko oficialni bych zduraznil, protoze utajovane projekce pro VIP se konaji bezne ;)
0 0
reagovat
Byl nekdo z redakce na novinarske projekci Casina Roayle ?
450312
Byl nekdo z redakce na novinarske projekci Casina Roayle ?
0 0
reagovat

křysař ľubo

Docela váhám. V pátek je ve Špalku předpremiéra Borata.
450311
Docela váhám. V pátek je ve Špalku předpremiéra Borata.
křysař ľubo
0 0
reagovat
podte na chat
450310
podte na chat
0 0
reagovat
křysař ľubo: jj, ISIC by měl stačit
Myslím že někdo by měl rezervovat místa pro všechny a pak je v pátek jen zaplatíme, ať sedíme trochu pohromadě
450309
křysař ľubo: jj, ISIC by měl stačit Myslím že někdo by měl rezervovat místa pro všechny a pak je v pátek jen zaplatíme, ať sedíme trochu pohromadě
0 0
reagovat
Tiez tak dufam, jo zatial sme dohodnuty iba my traja a dohodli sme sa na 20:15 v tom Spalicku. Myslim ze beru ten ISIC. Ja uz som si to rezervol len neviem ci mi to na nieco bude ked v tom kine budeme tak 10:D
450308
Tiez tak dufam, jo zatial sme dohodnuty iba my traja a dohodli sme sa na 20:15 v tom Spalicku. Myslim ze beru ten ISIC. Ja uz som si to rezervol len neviem ci mi to na nieco bude ked v tom kine budeme tak 10*:D*
0 0
reagovat
Tak dúfam, že aspoň na Potomkoch budeme mať pokoj. Len tak pre upresnenie, my z Brna ideme v Piatok o 20:15 do Špalíčku ok? Žeby som vedel, či už si možem naisto rezervovať vstupenku. Ináč na tú študent zľavu zaberá aj ISIC?
450307
Tak dúfam, že aspoň na Potomkoch budeme mať pokoj. Len tak pre upresnenie, my z Brna ideme v Piatok o 20:15 do Špalíčku ok? Žeby som vedel, či už si možem naisto rezervovať vstupenku. Ináč na tú študent zľavu zaberá aj ISIC?
0 0
reagovat

Spidey 3

Nevim, jestli to neni z křížkem po funuse, ale nějaký nový obrázky ze Spider-mana 3
link
450306
Nevim, jestli to neni z křížkem po funuse, ale nějaký nový obrázky ze Spider-mana 3 http://www.filmwad.com/spider-man-3-353-p.html
Spidey 3
0 0
reagovat
Jako ja este spominam ako som bol v cechach na ROTK a tiez tam bola jedna taka slusne povedane pani ktora mohla mat tak 50, zjavne ani nevedela na co ide. A stale to komentovala. Ked napriklad prisli na scenu prvy krat elifanti pri obliehani Minas Tirithu tak zahlasila: "Podivaj sa na ty svi*e", alebo ked Gandalf letel s orlami pre Froda a Sama tak zase hodila :"Noooo skoro ides cil uz je davno mrtvy" No cisto horor, a to ani nehovorim ze polka ludi tam jedla chispy nie popcorn lebo ten tam neni takze cele kino sustalo a zda sa mi ze som pocul aj nejaky alobal....
450305
Jako ja este spominam ako som bol v cechach na ROTK a tiez tam bola jedna taka slusne povedane pani ktora mohla mat tak 50, zjavne ani nevedela na co ide. A stale to komentovala. Ked napriklad prisli na scenu prvy krat elifanti pri obliehani Minas Tirithu tak zahlasila: "Podivaj sa na ty svi*e", alebo ked Gandalf letel s orlami pre Froda a Sama tak zase hodila :"Noooo skoro ides cil uz je davno mrtvy" No cisto horor, a to ani nehovorim ze polka ludi tam jedla chispy nie popcorn lebo ten tam neni takze cele kino sustalo a zda sa mi ze som pocul aj nejaky alobal....
0 0
reagovat
xMort: Ale zase sváteční diváci se po okřiknutí ztíší (přecejen, v neznámém prostředí :)), pokud to teda nejsou tři skini a ještě k tomu dvě jejich holky(Ten třetí bez holky se určitě bude chtít předvést, protože tajně miluje jednu z těch holek :)). Nic proti skinům, ale kdo by jim něco řek ať drží hubu, že? 8)
450304
[b]xMort:[/b] Ale zase sváteční diváci se po okřiknutí ztíší (přecejen, v neznámém prostředí :)), pokud to teda nejsou tři skini a ještě k tomu dvě jejich holky(Ten třetí bez holky se určitě bude chtít předvést, protože tajně miluje jednu z těch holek :)). Nic proti skinům, ale kdo by jim něco řek ať drží hubu, že? *8)*
0 0
reagovat
Pro mě je asi nejhorší zážitek z projekce History of violence. O tři sedadla vedle seděli tři skini a jejich dvě holky. Skoro celou dobu film komentovali, že to slyšeli i vepředu, ale nikdo neměl odvahu jim něco říct. Byly to samé silácké řeči. Scéna, kde ve škole šikanují syna hlavního hrdiny: "Už bych mu jí fláknul. Ten by šel k zemi.. takhle si srát na hlavu.. dělej! Jebni mu jí!!" atd.
Když to tady čtu, tak sváteční diváci jsou vážně zlo..
450303
Pro mě je asi nejhorší zážitek z projekce History of violence. O tři sedadla vedle seděli tři skini a jejich dvě holky. Skoro celou dobu film komentovali, že to slyšeli i vepředu, ale nikdo neměl odvahu jim něco říct. Byly to samé silácké řeči. Scéna, kde ve škole šikanují syna hlavního hrdiny: "Už bych mu jí fláknul. Ten by šel k zemi.. takhle si srát na hlavu.. dělej! Jebni mu jí!!" atd. Když to tady čtu, tak sváteční diváci jsou vážně zlo..
0 0
reagovat
Taky je rozdíl, jestli je člověk na Pirátech, Rafťácích apod. nebo na Silent Hillu, United 93 apod..
450302
Taky je rozdíl, jestli je člověk na Pirátech, Rafťácích apod. nebo na Silent Hillu, United 93 apod..
0 0
reagovat
No je pravda, že já mám na kino docela štěstí, protože buď tam je jen pár lidí a je klid anebo je narváno úplně a tudíž taky klid. Je pravda, že občas člověk rychle něco okomentuje, skvělé, vtipné situace apod., ale to každý čeká a v tom smíchu to zanikne. Blbý je se vykecávat když nikdo nedutá, nejlépe nahlas:)
450301
No je pravda, že já mám na kino docela štěstí, protože buď tam je jen pár lidí a je klid anebo je narváno úplně a tudíž taky klid. Je pravda, že občas člověk rychle něco okomentuje, skvělé, vtipné situace apod., ale to každý čeká a v tom smíchu to zanikne. Blbý je se vykecávat když nikdo nedutá, nejlépe nahlas*:)*
0 0
reagovat

Loki

No něco podobnýho udělala na United 93 asi partička pěti lidí. 40 lidí po zkončení ani nemuklo a oni se zvedli, něco pronesli a odešli. Takhle bylo vidět, kdo šel prostě do kina a špatně si vybral film. :D Ale mě to zážitek stejně nezkazilo. Ve většině případů už umím nějak vypnout a nevnímat ty lidi okolo...
450300
No něco podobnýho udělala na United 93 asi partička pěti lidí. 40 lidí po zkončení ani nemuklo a oni se zvedli, něco pronesli a odešli. Takhle bylo vidět, kdo šel prostě do kina a špatně si vybral film. *:D* Ale mě to zážitek stejně nezkazilo. Ve většině případů už umím nějak vypnout a nevnímat ty lidi okolo...
Loki
0 0
reagovat
Ja se musim priznat, ze u ROTK jsem byl takovym rusicem ja :-) Kdyz jsme na tom byli s kamarady prvne, tak jsme si koupili flasku vina a pokazde, kdyz nekdo vyslovil "hope", tak jsme si cvakli :-))
No, v pulce jsme nemeli co pit, ale bordel jsme nedelali... jen az na konci, pri louceni v Grey Havens nekdo omylem do te prazdne flasky kopnul a do vseobjimajiciho vzlykani se ozvalo cinkani kutalejici se flasky :-)
450299
Ja se musim priznat, ze u ROTK jsem byl takovym rusicem ja :-) Kdyz jsme na tom byli s kamarady prvne, tak jsme si koupili flasku vina a pokazde, kdyz nekdo vyslovil "hope", tak jsme si cvakli :-)) No, v pulce jsme nemeli co pit, ale bordel jsme nedelali... jen az na konci, pri louceni v Grey Havens nekdo omylem do te prazdne flasky kopnul a do vseobjimajiciho vzlykani se ozvalo cinkani kutalejici se flasky :-)
0 0
reagovat
Uff...244 príspevkov poctivo prečítaných, skoro som dušu vypustil...(ale som vám chýbal...nemusíte odpovedať, ja viem že hej :D).

Aby som nebol mimo nepríjemné zážitky z premietania Lotra, tiež sa mi stalo, že som cez polovicu kina počul, ako jeden otec v predných radách číta titulky svojej dcére. Úplne najhoršie na tom bolo, že to bol môj otec a čítal ich mojej sestre...je hrozné, keď vás takto mučí už aj vaša rodina ;)
450298
Uff...244 príspevkov poctivo prečítaných, skoro som dušu vypustil...(ale som vám chýbal...nemusíte odpovedať, ja viem že hej *:D*). Aby som nebol mimo nepríjemné zážitky z premietania Lotra, tiež sa mi stalo, že som cez polovicu kina počul, ako jeden otec v predných radách číta titulky svojej dcére. Úplne najhoršie na tom bolo, že to bol môj otec a čítal ich mojej sestre...je hrozné, keď vás takto mučí už aj vaša rodina *;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se