Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 117641 - 117660 Napsat příspěvek

A Good Year

Tak v pátek vydělalo pouze 1,2 mil. USD!!! Tak tomu se říká propadák.
450497
Tak v pátek vydělalo pouze 1,2 mil. USD!!! Tak tomu se říká propadák.
A Good Year
0 0
reagovat
v neděli má vyjít trailer na celovečerák simpsonů...
450496
v neděli má vyjít trailer na celovečerák simpsonů...
0 0
reagovat

Vincent

Od Ukrajiny po Finsko.
450495
Od Ukrajiny po Finsko.
Vincent
0 0
reagovat
Cival doručuje osobně až na Ukrajinu ;)
450494
Cival doručuje osobně až na Ukrajinu ;)
0 0
reagovat
muozem vyhrat nieco aj ked som zo slovenska ?
450493
muozem vyhrat nieco aj ked som zo slovenska ?
0 0
reagovat

st39.6

Njn... neměl jsem pít ty vodky... :D
450492
Njn... neměl jsem pít ty vodky... *:D*
st39.6
0 0
reagovat

THX

Tak vcera mi v odpolednich hodinach prisel krasny balicek :-) prisel mi Lovec Demonu! Takze dekuji cele MOVIEZONE!!! Dneska vecer se na nej hnedka podivam tak jsem zvedavy. Jake je vase hodnoceni na tenhle film? btw: THX Cival:+
450491
Tak vcera mi v odpolednich hodinach prisel krasny balicek :-) prisel mi Lovec Demonu! Takze dekuji cele MOVIEZONE!!! Dneska vecer se na nej hnedka podivam tak jsem zvedavy. Jake je vase hodnoceni na tenhle film? btw: THX Cival*:+*
THX
0 0
reagovat
lol, ty si lojza, je uplne stejnej, krom ty vlajky
450490
lol, ty si lojza, je uplne stejnej, krom ty vlajky
0 0
reagovat
Kua, ten International trailer mi přijde vcelku na prd, ale jsem teď docela na srač*y..... tak mě prosím nebičujte nebo něco podobného.... :)
450489
Kua, ten International trailer mi přijde vcelku na prd, ale jsem teď docela na srač*y..... tak mě prosím nebičujte nebo něco podobného.... :)
0 0
reagovat
link International Trailer Spideyho nabizi vcelku jasnou odpoved na to, proc je zaber s americkou vlajkou tak spatne renderovanej. Zjevne jen marketingovej tah, kterej se ve filmu neprojevi...:D
450488
http://cosmos.bcst.yahoo.com/scp_v3/viewer/index.php?pid=16469&rn=240896&ch=1152231&cl=1152233','playerWindow','width=793,height=608,scrollbars=no,toolbar=no,directories=no,status=no,menubar=no International Trailer Spideyho nabizi vcelku jasnou odpoved na to, proc je zaber s americkou vlajkou tak spatne renderovanej. Zjevne jen marketingovej tah, kterej se ve filmu neprojevi...*:D*
0 0
reagovat
Uf, dalo to prácičku, ale nakonec sem to našel, byl to Gene Roddenberry's Earth: Final Conflict:)
450487
Uf, dalo to prácičku, ale nakonec sem to našel, byl to Gene Roddenberry's Earth: Final Conflict*:)*
0 0
reagovat

Gorecki

No právě, že ne! Lebkouny sem nemyslel, tohle bylo moderní, spousta moderní technologie a nebyla to policie, ale skoro něco jako FBI, ale myslím, že zasahovaly všude na zemi, taky hodně konspirace a tak.
450486
No právě, že ne! Lebkouny sem nemyslel, tohle bylo moderní, spousta moderní technologie a nebyla to policie, ale skoro něco jako FBI, ale myslím, že zasahovaly všude na zemi, taky hodně konspirace a tak.
Gorecki
0 0
reagovat

Fluke

Nebolo to nahodou Alien Nation (Lebkouni)?
450485
Nebolo to nahodou [link="http://www.csfd.cz/film.php?69417"]Alien Nation (Lebkouni)[/link]?
Fluke
0 0
reagovat
Hele kdysi dávno, už nevím kdy:), se na slovensku myslím vysílal nějakej scifi seriál. Docela dobře zpracovaní mimozemšťani přistály na aktuální zemi a myslím, že se spojily s aktuální vládou. Měli v jednotce jak lidi, tak mimozemšťany, tak po různu vyšetřovali, ale už nevím co. Taky měli takový mobilní počítače, což byly vlastně takový rukojeťě a uvnitř měli roztahovací displej. Víc si nepamatuju, neví někdo co to bylo zač?:)
450484
Hele kdysi dávno, už nevím kdy:), se na slovensku myslím vysílal nějakej scifi seriál. Docela dobře zpracovaní mimozemšťani přistály na aktuální zemi a myslím, že se spojily s aktuální vládou. Měli v jednotce jak lidi, tak mimozemšťany, tak po různu vyšetřovali, ale už nevím co. Taky měli takový mobilní počítače, což byly vlastně takový rukojeťě a uvnitř měli roztahovací displej. Víc si nepamatuju, neví někdo co to bylo zač?*:)*
0 0
reagovat
Bojim se dabingu Spideyho 3 :(
450483
Bojim se dabingu Spideyho 3 :(
0 0
reagovat
kdyz vas tak posloucham taxi pred potomkama pustim 12 opic abych mel trosku objetivnejsi hodnoceni :D
450482
kdyz vas tak posloucham taxi pred potomkama pustim 12 opic abych mel trosku objetivnejsi hodnoceni *:D*
0 0
reagovat
Tak jsem konečně taky viděl ty pověstné Potomky a MASAKR :+ Ale ty trailery předtím...to pro mě byl teda šok. První dávali trailer na Noc v muzeu....trailer s českým dabingem? WTF? Pak přišla třešinka na dortu....dávali ten Hallmarkovský trailer na Eragon s bonusem...velmi "záživný" český dabing.:D To už jsem se opravdu musel smát. Ale zároveň jsem se zděsil, že ty kreténi budou dabovat snad každý trailer....ale naštěstí pak dávali trailer na Kupce Benátského a ten byl v původním znění..ale měl jsem naděláno.....ale i tak to vypadá, že začíná "dabingová mánie", mám takový nepříjemný pocit (neptejte se mě ani kde), že za chvilu se už budou dabovat všechny filmy v kinech a nejen ty, které jsou určené "pro celou rodinu" :-
450481
Tak jsem konečně taky viděl ty pověstné Potomky a MASAKR *:+* Ale ty trailery předtím...to pro mě byl teda šok. První dávali trailer na Noc v muzeu....trailer s českým dabingem? WTF? Pak přišla třešinka na dortu....dávali ten Hallmarkovský trailer na Eragon s bonusem...velmi "záživný" český dabing.*:D* To už jsem se opravdu musel smát. Ale zároveň jsem se zděsil, že ty kreténi budou dabovat snad každý trailer....ale naštěstí pak dávali trailer na Kupce Benátského a ten byl v původním znění..ale měl jsem naděláno.....ale i tak to vypadá, že začíná "dabingová mánie", mám takový nepříjemný pocit (neptejte se mě ani kde), že za chvilu se už budou dabovat všechny filmy v kinech a nejen ty, které jsou určené "pro celou rodinu" *:-*
0 0
reagovat
křysař ľubo: njn, hotový masakr :D
450480
křysař ľubo: njn, hotový masakr *:D*
0 0
reagovat
hmm, já viděl Departed po několika hodinách učení se šílených algoritmů a stejně mě nebavil :D (tedy hlavně ten konec, první půlka byla dost dobrá)
450479
hmm, já viděl Departed po několika hodinách učení se šílených algoritmů a stejně mě nebavil *:D* (tedy hlavně ten konec, první půlka byla dost dobrá)
0 0
reagovat
Som zvedavy, ako po nich zvládnem Borata. To bude teda mišung.
450478
Som zvedavy, ako po nich zvládnem Borata. To bude teda mišung.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se