Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 117461 - 117480 Napsat příspěvek

Loki

Su, ale aj ked nevie ako dlho ten link/y funguje/ju, dlhu zivotnost im nedavam:D
Takze pozerajte kym sa da
450677
Su, ale aj ked nevie ako dlho ten link/y funguje/ju, dlhu zivotnost im nedavam*:D* Takze pozerajte kym sa da
Loki
0 0
reagovat

PEEPA

Awesome!
450676
Awesome!
PEEPA
0 0
reagovat
Prosim vas vyvedte ma z omylu a povedzte mi ze tam fakt nie su vsetky novsie serialy, cele a vsetky serie pls!!!:o:o
450675
Prosim vas vyvedte ma z omylu a povedzte mi ze tam fakt nie su vsetky novsie serialy, cele a vsetky serie pls!!!*:o**:o*
0 0
reagovat
Everything you ever wanted in one link...puf :+:+:+
450674
[b]Everything you ever wanted in one link...puf[/b] *:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Tohle vypadá jako splněnej sen:o
450673
Tohle vypadá jako splněnej sen*:o*
0 0
reagovat
me se to ani neobtezuje nacist
450672
me se to ani neobtezuje nacist
0 0
reagovat

peepa

tak to je snad najrbutalnejsi link za tento rok:+
fantazia:o
450671
tak to je snad najrbutalnejsi link za tento rok*:+* fantazia*:o*
peepa
0 0
reagovat
Kamos ted nekdy objevil tohle:
klik
Vypada to dost huste a navic je tam treba ten Seinfeld, okolo ktereho byla nedavno diskuse v tom traileru k BeeMovie...
450670
Kamos ted nekdy objevil tohle: [link="http://tvlinks.voodeedoo.org/index.html"]klik[/link] Vypada to dost huste a navic je tam treba ten Seinfeld, okolo ktereho byla nedavno diskuse v tom traileru k BeeMovie...
0 0
reagovat

Psema

JJ právě. Na Vánoce lepší než ponožky...
450669
JJ právě. Na Vánoce lepší než ponožky...
Psema
0 0
reagovat

Strike

Mám ji doma a imho je kvalitní, narozdíl od většiny českých filmových publikací. Samozřejmě za litr je to pálka jako prase, ale na Vánoce ideální. Navíc zimní večery jsou dlouhý.:D
450668
Mám ji doma a imho je kvalitní, narozdíl od většiny českých filmových publikací. Samozřejmě za litr je to pálka jako prase, ale na Vánoce ideální. Navíc zimní večery jsou dlouhý.*:D*
Strike
0 0
reagovat
lubo > sorry, ale nahralsmi. Tomu bratrovi sem to pustil a neveril tomu. Jo, ten clovek tomu dobry dva dny venoval, ale jinak to bylo celkem pako :D
450667
lubo > sorry, ale nahralsmi. Tomu bratrovi sem to pustil a neveril tomu. Jo, ten clovek tomu dobry dva dny venoval, ale jinak to bylo celkem pako *:D*
0 0
reagovat

st39.6

Někdy je risk zisk:)
450665
Někdy je risk zisk*:)*
st39.6
0 0
reagovat

st39.6

Sakra, to je teraz v móde, navážať sa do mňa :D
Ale musíš uznať, že autor toho faku bol riadny meniak 8)
450666
Sakra, to je teraz v móde, navážať sa do mňa *:D* Ale musíš uznať, že autor toho faku bol riadny meniak *8)*
st39.6
0 0
reagovat
st39.6: :+:D
450664
st39.6: *:+**:D*
0 0
reagovat
Ok, no právě z jednoho jsem se vyvlíknul. V pátek jsem měl jet na headquarters of Česká obec sokolská, ale naštěstí jsemto fucknul.
450663
Ok, no právě z jednoho jsem se vyvlíknul. V pátek jsem měl jet na headquarters of Česká obec sokolská, ale naštěstí jsemto fucknul.
0 0
reagovat
asi by se na nej podival, ne?
450662
asi by se na nej podival, ne?
0 0
reagovat

Strike

Představ si tu ironii, že bys už těch 1000 filmů viděl a ten 1001 je ten co chceš strašně vidět, co bys udělal? :D
450661
Představ si tu ironii, že bys už těch 1000 filmů viděl a ten 1001 je ten co chceš strašně vidět, co bys udělal? *:D*
Strike
0 0
reagovat

Strike

Jo, v Praze je stopro lehce k sehnani. Udelej si vylet ;)
450660
Jo, v Praze je stopro lehce k sehnani. Udelej si vylet ;)
Strike
0 0
reagovat
Rosomák: dík jden jen o tom, že Vánoce s blíží a příbuzní sondují, tak jestli mám naznačit. Sám bych si to samozřejmě nekoupil.
450659
Rosomák: dík jden jen o tom, že Vánoce s blíží a příbuzní sondují, tak jestli mám naznačit. Sám bych si to samozřejmě nekoupil.
0 0
reagovat
lol, ty mas lubo posledni dobou menstruaci, ne? na tohle by nenaletel ani muj osmi-nebočertvíkolik-letej bratr
450658
lol, ty mas lubo posledni dobou menstruaci, ne? na tohle by nenaletel ani muj osmi-nebočertvíkolik-letej bratr
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se