Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 117381 - 117400 Napsat příspěvek
A jo ... tak to jsem mimo SORRY. :- ;) Dik
450751
A jo ... tak to jsem mimo SORRY. *:-* *;)* Dik
0 0
reagovat

2ghostrider

Si sa ešte nestihol pozrieť na hlavnú stránku, čo? ;)
450750
Si sa ešte nestihol pozrieť na hlavnú stránku, čo? *;)*
2ghostrider
0 0
reagovat

007

Tak jsem vcera v noci byl na te predpremiere toho BONDA - a super !!! doporucuju vsem ... Craig jako Bond mne osobne moc bavi :+:+ A ja mu neveril ... Pujdu urcite jeste jednou 8) PS>Bylo tam i par lidi z MZone takze ocekavam recenzi a reakce v brzke dobe.
450749
Tak jsem vcera v noci byl na te predpremiere toho BONDA - a super !!! doporucuju vsem ... Craig jako Bond mne osobne moc bavi *:+**:+* A ja mu neveril ... Pujdu urcite jeste jednou *8)* PS>Bylo tam i par lidi z MZone takze ocekavam recenzi a reakce v brzke dobe.
007
0 0
reagovat
Ravenhorn: Dyt v tom international trailer se u ridera opakujou ty samý záběry, co byly v minulejch ukázkách.
450748
Ravenhorn: Dyt v tom international trailer se u ridera opakujou ty samý záběry, co byly v minulejch ukázkách.
0 0
reagovat
:D
450747
*:D*
0 0
reagovat

Duro

Já jich viděl taky mraky filmů. Poslední dobou čím dál víc.
450746
Já jich viděl taky mraky filmů. Poslední dobou čím dál víc.
Duro
0 0
reagovat
Kocour: Sú milióny ľudí ako Ravenhorn (prečo Narnia zarobila 800 miliónov a na DVD mala lepší predaj ako Harry Potter), akurát nechodia na MovieZone, ale na stránky ako FantasyPlanet a pod. Viem to, sám k nim patrím. Ale mám bohatšie životné skúsenosti a napozerané asi tak desaťnásobok filmov, tak to vidím trochu inak :D
450745
Kocour: Sú milióny ľudí ako Ravenhorn (prečo Narnia zarobila 800 miliónov a na DVD mala lepší predaj ako Harry Potter), akurát nechodia na MovieZone, ale na stránky ako FantasyPlanet a pod. Viem to, sám k nim patrím. Ale mám bohatšie životné skúsenosti a napozerané asi tak desaťnásobok filmov, tak to vidím trochu inak *:D*
0 0
reagovat
To spoustě z nás... ;)
450744
To spoustě z nás... ;)
0 0
reagovat

Ghost Rider

mě právě když to bude takové jakov traileru tomu nic neschází a strašně se mě to líbí. Někdy mi přijde, že některé filmy se dělají hlavně kvůli mně :_)
450743
mě právě když to bude takové jakov traileru tomu nic neschází a strašně se mě to líbí. Někdy mi přijde, že některé filmy se dělají hlavně kvůli mně :_)
Ghost Rider
0 0
reagovat
me se to jako vzdy libi :D

btw ten trailer je hodne podobnej predchozim int, anyway je velmi peknej.
450742
me se to jako vzdy libi :D btw ten trailer je hodne podobnej predchozim int, anyway je velmi peknej.
0 0
reagovat

Indiana

Nicolas tam vypadá hrozně cool. Bohužel ty sekvence, kdy je z něj Ghost rider ("ohnivá lebka") jsou takové... že pokud ten snímek bude mít nějakou atmosféru a on bude vypadat takhle, tak atmosféra půjde do háje, protože já se budu smát.... ?)
450741
Nicolas tam vypadá hrozně cool. Bohužel ty sekvence, kdy je z něj Ghost rider ("ohnivá lebka") jsou takové... že pokud ten snímek bude mít nějakou atmosféru a on bude vypadat takhle, tak atmosféra půjde do háje, protože já se budu smát.... *?)*
Indiana
0 0
reagovat
Ted jsem viděl international trailer a nic moc. 3/5
450740
Ted jsem viděl international trailer a nic moc. 3/5
0 0
reagovat
Já Riderovi celkem věřim a myslim, že když to nebude mít katastrofální recenze a zamaká se na reklamě (navíc v kinech nebude moc velká konkurence tou dobou), tak by to mohlo celkem zabodovat. Určitě to dá za 1. víkend víc jak 20 mega, ale doufám ve víc.
450739
Já Riderovi celkem věřim a myslim, že když to nebude mít katastrofální recenze a zamaká se na reklamě (navíc v kinech nebude moc velká konkurence tou dobou), tak by to mohlo celkem zabodovat. Určitě to dá za 1. víkend víc jak 20 mega, ale doufám ve víc.
0 0
reagovat
Indiana: To bych nechapal jako moc dobrou zpravu. Cim vickrat vidim trailery a Ghost Ridera, tim vic vetrim pruser. A Cage je misty doopravdy mimo (Macho-chuze i lichoceni Eve me nejak rozesmivaji posledni dobou ;) ), takze se nejak sam zacinam posmivat tomu, ze by to melo vydelat i tech 80 a vice milionu dolaru v Americe :D
450738
Indiana: To bych nechapal jako moc dobrou zpravu. Cim vickrat vidim trailery a Ghost Ridera, tim vic vetrim pruser. A Cage je misty doopravdy mimo (Macho-chuze i lichoceni Eve me nejak rozesmivaji posledni dobou *;)* ), takze se nejak sam zacinam posmivat tomu, ze by to melo vydelat i tech 80 a vice milionu dolaru v Americe *:D*
0 0
reagovat
Nevíte, jak se jmenuje ta úvodní písnička z Nebezpečnejch myšlenek? Teď běží na primě.
450737
Nevíte, jak se jmenuje ta úvodní písnička z Nebezpečnejch myšlenek? Teď běží na primě.
0 0
reagovat

Ghost Rider

Ten international trailer mi přijde zatím nejlepší trailer na Ghost Ridera. :-)
450736
Ten international trailer mi přijde zatím nejlepší trailer na Ghost Ridera. :-)
Ghost Rider
0 0
reagovat

Silence

Klidně
450735
Klidně
Silence
0 0
reagovat
link Cage má zálusk na další komiks.
450734
http://www.rottentomatoes.com/news/comments/?entryid=379774 Cage má zálusk na další komiks.
0 0
reagovat

st

ked som to pocul prvykrat tiez mi to znelo divne, ale uz som si zvykol ;)
450733
ked som to pocul prvykrat tiez mi to znelo divne, ale uz som si zvykol ;)
st
0 0
reagovat

Tuxedo

Wow, super. Zítra to teda asi nevyjde, ale někdy bysme se mohli domluvit a vyrazit dyžtak na něco together. Když nepujdu s přítelkou. Estli teda chceš. 8)
450732
Wow, super. Zítra to teda asi nevyjde, ale někdy bysme se mohli domluvit a vyrazit dyžtak na něco together. Když nepujdu s přítelkou. Estli teda chceš. *8)*
Tuxedo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se