Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 117341 - 117360 Napsat příspěvek
Vy mě děsíte s těma procesorama:o
450785
Vy mě děsíte s těma procesorama*:o*
0 0
reagovat
ja ockem. ta vase moderatorka je pekne hnusna....navic by potrebovala plastiku nosu, vypada jako by se s nim nekam snazila ukazovat :D
450784
ja ockem. ta vase moderatorka je pekne hnusna....navic by potrebovala plastiku nosu, vypada jako by se s nim nekam snazila ukazovat *:D*
0 0
reagovat
Nepozeráte medzinárodný IQ test národa? :D
450783
Nepozeráte medzinárodný IQ test národa? *:D*
0 0
reagovat
Myslel jsem, že dinosauři vymřeli...
450782
Myslel jsem, že dinosauři vymřeli...
0 0
reagovat

Ravenhorn

No dyť já vím, že je to málo.. :D
450781
No dyť já vím, že je to málo.. *:D*
Ravenhorn
0 0
reagovat
1.3 je málo jinak taky hodně záleží na typu procesoru. Pro bezproblémové přehrávání HD chce mít označení u AMD min. 3000+ u Intelu to chce penitum 4 před 3 giga nebo u mobilních pentii ke 2 giga.
450780
1.3 je málo jinak taky hodně záleží na typu procesoru. Pro bezproblémové přehrávání HD chce mít označení u AMD min. 3000+ u Intelu to chce penitum 4 před 3 giga nebo u mobilních pentii ke 2 giga.
0 0
reagovat
Heh, já na mém Athlonu 1.3GHz s 1.5Gb Ram se 1) ani nesnažím přehrávat 480p :)) 2) občas se mi trhají i High trailery... ;) HD trailery, co stojí za to si přehrávám u bráchy na 3.2GHz... 8)
450779
Heh, já na mém Athlonu 1.3GHz s 1.5Gb Ram se 1) ani nesnažím přehrávat 480p :)) 2) občas se mi trhají i High trailery... *;)* HD trailery, co stojí za to si přehrávám u bráchy na 3.2GHz... *8)*
0 0
reagovat
jj,to je ono.. diky..;)
450778
jj,to je ono.. diky..*;)*
0 0
reagovat

Rick Deckard

450777
[link="http://www.moviezone.cz/movies/pathfind-pathfinder-cesta-bojovnika/trailers"]Pathfinder?[/link]
Rick Deckard
0 0
reagovat
pred bondem bezel jedne trailer na naky vikingy nebo co to bylo.. nevite jak se ten film jmenuje? a mate ho tady ten trailer??
450776
pred bondem bezel jedne trailer na naky vikingy nebo co to bylo.. nevite jak se ten film jmenuje? a mate ho tady ten trailer??
0 0
reagovat
ne, bude imobilní :D
450775
ne, bude imobilní *:D*
0 0
reagovat
Zálezí co ten notebook ma za procesor. Jak bude mobilní a bude pod 1.8 giga tak je to blbé. A nesmí to být Celeron.
450774
Zálezí co ten notebook ma za procesor. Jak bude mobilní a bude pod 1.8 giga tak je to blbé. A nesmí to být Celeron.
0 0
reagovat
No jednou to přijít muselo:) Ale možná se blízká na lepší časy. Noťas je na cestě, tož snad na něm to pude. Ale to je dalších 14 dní navíc:o
450773
No jednou to přijít muselo*:)* Ale možná se blízká na lepší časy. Noťas je na cestě, tož snad na něm to pude. Ale to je dalších 14 dní navíc*:o*
0 0
reagovat
Je to zly... s timhle nic neprehrajes... sorry... a jde o procesor. To je hlavni.
450772
Je to zly... s timhle nic neprehrajes... sorry... a jde o procesor. To je hlavni.
0 0
reagovat

2sohaj

Možno by stačilo dokúpiť nejakú RAMku (také 2 GB by mali stačiť), ale ako tak pozerám na tú frekvenciu... tak to bude vážne lepší nový počítač ?)
450771
Možno by stačilo dokúpiť nejakú RAMku (také 2 GB by mali stačiť), ale ako tak pozerám na tú frekvenciu... tak to bude vážne lepší nový počítač *?)*
2sohaj
0 0
reagovat
Ono to není zas tak zlé, jak se na první pohled zdá?) Mám jen problémy s HD trailery no a některýma novějšíma hrama8)
450770
Ono to není zas tak zlé, jak se na první pohled zdá*?)* Mám jen problémy s HD trailery no a některýma novějšíma hrama*8)*
0 0
reagovat

sohaj

Rovnou řekni, že to pouštíš na kalkulačce:D
450769
Rovnou řekni, že to pouštíš na kalkulačce*:D*
sohaj
0 0
reagovat

sohaj

ajajaj... :)
450768
ajajaj... *:)*
sohaj
0 0
reagovat
A co to znamená v češtině?:D V pohodě. Mám AMD Duron 850 MHz:o
450767
A co to znamená v češtině?*:D* V pohodě. Mám AMD Duron 850 MHz*:o*
0 0
reagovat

imf

njn :D
450766
njn *:D*
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se