Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 117301 - 117320 Napsat příspěvek

Lubo

Haha... telnet... myslim, ze 95 procent lidi ted bude doma hledat telefon. Precenujes svetlou stranu Sily. ;)
450825
Haha... telnet... myslim, ze 95 procent lidi ted bude doma hledat telefon. Precenujes svetlou stranu Sily. ;)
Lubo
0 0
reagovat

ASCII Star Wars

telnet towel.blinkenlights.nl
Pripojte sa k towel.blinkenlights.nl prostredníctvom telnet protokolu (napr. cez putty alebp nejakého iného klienta) a užívajte si. Je to skrátka haluz.
450824
telnet towel.blinkenlights.nl Pripojte sa k towel.blinkenlights.nl prostredníctvom telnet protokolu (napr. cez putty alebp nejakého iného klienta) a užívajte si. Je to skrátka haluz.
ASCII Star Wars
0 0
reagovat
Lubo: Z toho si nic nedělej, nikdo není normální...
450823
Lubo: Z toho si nic nedělej, nikdo není normální...
0 0
reagovat
A ja som celkom normálny a nikto mi to neverí...
...
...
...tak dobre, možno nie som...?)
450822
A ja som celkom normálny a nikto mi to neverí... ... ... ...tak dobre, možno nie som...*?)*
0 0
reagovat
tys nebyl na TN? ja sem robot
450821
tys nebyl na TN? ja sem robot
0 0
reagovat
My jsme UFO a jsme na to hrdy - tak si dej pozor pozemsťane st39.6 ať ťe nesklidíme na pokusy :)) :+
450820
My jsme UFO a jsme na to hrdy - tak si dej pozor pozemsťane st39.6 ať ťe nesklidíme na pokusy *:))* *:+*
0 0
reagovat
vy ste oba ufo pripadi :D
450819
vy ste oba ufo pripadi *:D*
0 0
reagovat
uvidime mam tam veci za posledni 3-4 roky
O to to víc mrzí.
450818
uvidime mam tam veci za posledni 3-4 roky O to to víc mrzí.
0 0
reagovat
Jasne ja vim. Mel jsem castecne mechanickou s postupnym palenim ;) :+ Ale tu skolu to jeste rychle prekopirovalo. Jde o to jak cenej archiv si tam mel - ja mam zalohy na DVD tech veci - prisel jsem asi o 3 mesice - tj asi 5 ufo pripadu a nejaky clanky co jsem psal 8) Ale celkove to jeste slo - skoda jen tech POSTERU ty jsem nikde nenasel - mel jsem asi 800Mb plakatu - kompletne natahany www.impawards.com To si asi dovedes predstavit toho casu a klikani nez jsem to potahal :- Myslim ze za 2000 bys to mohl zvladnout sehnat... Ted s nim "k ledu"
450817
Jasne ja vim. Mel jsem castecne mechanickou s postupnym palenim *;)* *:+* Ale tu skolu to jeste rychle prekopirovalo. Jde o to jak cenej archiv si tam mel - ja mam zalohy na DVD tech veci - prisel jsem asi o 3 mesice - tj asi 5 ufo pripadu a nejaky clanky co jsem psal *8)* Ale celkove to jeste slo - skoda jen tech POSTERU ty jsem nikde nenasel - mel jsem asi 800Mb plakatu - kompletne natahany www.impawards.com To si asi dovedes predstavit toho casu a klikani nez jsem to potahal *:-* Myslim ze za 2000 bys to mohl zvladnout sehnat... Ted s nim "k ledu"
0 0
reagovat

Ghostrider

Ono se většinou dá zachránit skoro všechno když jen selže čtení, nebo chyby na disku. Něco horšího už je když castečně schoří, zkratuje, nebo se mechanicky uplně ne v pc ale veknu ohromnými narazy rozbije. Takže bych měl asi velkou šanci si to nechat udělat. Ale cena by byla třeba 2000-5000 kč. Takže si to nechám schované až budu mít peníze. A když si řeknou třeba 2000-3000 kč tak bych do toho šel.
450816
Ono se většinou dá zachránit skoro všechno když jen selže čtení, nebo chyby na disku. Něco horšího už je když castečně schoří, zkratuje, nebo se mechanicky uplně ne v pc ale veknu ohromnými narazy rozbije. Takže bych měl asi velkou šanci si to nechat udělat. Ale cena by byla třeba 2000-5000 kč. Takže si to nechám schované až budu mít peníze. A když si řeknou třeba 2000-3000 kč tak bych do toho šel.
Ghostrider
0 0
reagovat

HDD R.I.P.

Odesel mi taky disk nedavno 80GB ale byl to uz veteran - totalne dead - mohl jsem to ale predpokladat, dost se zhorsil zvukovy projev navic S.M.A.R.T. monitoring jsem vypnul takze podceneni z me strany - jen tak tak jsem nakonec zachranil 90% dat do skoly asi 3GB - ale vse o filmech [Posters,BEST-Trailers,Scripts atd.] zmizelo nenavratne, stejne tak muj archiv a sbirka zahad [archiv asi 8GB fakt dobrej] co se da delat... Pokud by tvoje porucha byla urciteho typu tak se daji data zachranit stoji to ale celkem dost penez - vim, ze smluvne to treba dela MIRONET [nekam to posle externi firme]. CELKOVE S TEBOU CITIM jo a muj byl jeste IDE a navic to byl system disc takze bordel s reinstalem atd. :(
450815
Odesel mi taky disk nedavno 80GB ale byl to uz veteran - totalne dead - mohl jsem to ale predpokladat, dost se zhorsil zvukovy projev navic S.M.A.R.T. monitoring jsem vypnul takze podceneni z me strany - jen tak tak jsem nakonec zachranil 90% dat do skoly asi 3GB - ale vse o filmech [Posters,BEST-Trailers,Scripts atd.] zmizelo nenavratne, stejne tak muj archiv a sbirka zahad [archiv asi 8GB fakt dobrej] co se da delat... Pokud by tvoje porucha byla urciteho typu tak se daji data zachranit stoji to ale celkem dost penez - vim, ze smluvne to treba dela MIRONET [nekam to posle externi firme]. CELKOVE S TEBOU CITIM jo a muj byl jeste IDE a navic to byl system disc takze bordel s reinstalem atd. *:(*
HDD R.I.P.
0 0
reagovat
Ta slovenská moderátorka se mi líbíla. Nosu jsem si celkem ani nevšiml. člověk jako já který hraje nové hry, chce HD videa tak bych už i já potřeboval upgradnout počitač. A to mám Athlon 64bit 2800+ , 1 giga pamět, Geforce 6600 GT. Jinak mi dnes odesel sata disk. Kurva. A měl jsem na něm 50 giga trailerů a 95 giga videoklipů. Kurva co budu dělat. Jak to zachránit.
450814
Ta slovenská moderátorka se mi líbíla. Nosu jsem si celkem ani nevšiml. člověk jako já který hraje nové hry, chce HD videa tak bych už i já potřeboval upgradnout počitač. A to mám Athlon 64bit 2800+ , 1 giga pamět, Geforce 6600 GT. Jinak mi dnes odesel sata disk. Kurva. A měl jsem na něm 50 giga trailerů a 95 giga videoklipů. Kurva co budu dělat. Jak to zachránit.
0 0
reagovat
imf jo, to bez debaty...
450813
imf jo, to bez debaty...
0 0
reagovat
ja bych ho pretaktoval a pouzil jako topeni
450812
ja bych ho pretaktoval a pouzil jako topeni
0 0
reagovat
Ja ti verim... ja jen, aby se toho nikdo nechytal. Nehlede na to, ze nejsou MHz jako MHz (2800+ je treba jen 2GHz, na coz se rado zapomina) a jak Pentium M, tak predevsim Core Duo je efektivitou a vsim ostatnim az prilis daleko od Duronu... jediny o co slo bylo rict, ze je to proste absolutne nevyhovujici zelezo (obavam se ze dneska pouzitelny snad jedine na Office nebo jako server na domaci LAN ;)
450811
Ja ti verim... ja jen, aby se toho nikdo nechytal. Nehlede na to, ze nejsou MHz jako MHz (2800+ je treba jen 2GHz, na coz se rado zapomina) a jak Pentium M, tak predevsim Core Duo je efektivitou a vsim ostatnim az prilis daleko od Duronu... jediny o co slo bylo rict, ze je to proste absolutne nevyhovujici zelezo (obavam se ze dneska pouzitelny snad jedine na Office nebo jako server na domaci LAN ;)
0 0
reagovat
to sice je, ale prehravani video je imho stale pouze jeden thread. i kdyz priradim prehravac pouze jednomu jadru, tak ani to jadro neni vyuzite na plno -> klik
450810
to sice je, ale prehravani video je imho stale pouze jeden thread. i kdyz priradim prehravac pouze jednomu jadru, tak ani to jadro neni vyuzite na plno -> [link="http://img127.imageshack.us/my.php?image=cpuha5.jpg"]klik[/link]
0 0
reagovat
dukaz toho je ze maturanti sou stejne blby jako remeslnici a skolnici
450809
dukaz toho je ze maturanti sou stejne blby jako remeslnici a skolnici
0 0
reagovat
jo pockaj, ono slo o vzdelanost, prdlajz vo iq...nojo, to je jasny, my skolu flakame
450808
jo pockaj, ono slo o vzdelanost, prdlajz vo iq...nojo, to je jasny, my skolu flakame
0 0
reagovat
no nandali, nevim, zas tak bych se necejtil
450807
no nandali, nevim, zas tak bych se necejtil
0 0
reagovat
V hokeji a fotbale ste možno lepší, ale v IQ teste sme vám to nandali :D
450806
V hokeji a fotbale ste možno lepší, ale v IQ teste sme vám to nandali *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se