Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 117161 - 117180 Napsat příspěvek
neviem preco ale mna pri tom fakt napadol pult homera simpsona:)))
450965
neviem preco ale mna pri tom fakt napadol pult homera simpsona:)))
0 0
reagovat
Zapnout komp u tebe znamená spuštění takové malé elektrárny co? :)
450964
Zapnout komp u tebe znamená spuštění takové malé elektrárny co? :)
0 0
reagovat
btw co se ty plochy tyce, myslim ze takovej LDKcko miva mnohem vic pustenejch veci...a tohle nebylo zas tak moc, zrovna sem zapnul komp
450963
btw co se ty plochy tyce, myslim ze takovej LDKcko miva mnohem vic pustenejch veci...a tohle nebylo zas tak moc, zrovna sem zapnul komp
0 0
reagovat
No vzhledem k tomu, ze to souslovi urcite nekoho napadlo peknych par let pred napadem na film o stepujicich tucnaccich, tak zjevne ne. A Warneri maji v tomhle pripade jen minimalni pravomoce si neco vydupat. Jestli ta firma slusne vydelava, tak jim na jejich balik za domenu ukaze leda prostrednicek. ;)
450962
No vzhledem k tomu, ze to souslovi urcite nekoho napadlo peknych par let pred napadem na film o stepujicich tucnaccich, tak zjevne ne. A Warneri maji v tomhle pripade jen minimalni pravomoce si neco vydupat. Jestli ta firma slusne vydelava, tak jim na jejich balik za domenu ukaze leda prostrednicek. ;)
0 0
reagovat
de oto, ze happyfeet.com by melo bejt normalni ofiko adresa, ne?:.....
450961
de oto, ze happyfeet.com by melo bejt normalni ofiko adresa, ne?:.....
0 0
reagovat
ne, banner je naka dalsi pakarna
450960
ne, banner je naka dalsi pakarna
0 0
reagovat
Ono jde hlavne o to, ze odpoved je v tom screenshotu (viz banner).
450959
Ono jde hlavne o to, ze odpoved je v tom screenshotu (viz banner).
0 0
reagovat

st39.6

Ako čo ti na to odpovedať. Ikoniek tam síce máš ako nas*ato, ale umenie používania googla ti zrejme uniká: link
450958
Ako čo ti na to odpovedať. Ikoniek tam síce máš ako nas*ato, ale umenie používania googla ti zrejme uniká: http://www2.warnerbros.com/happyfeet/
st39.6
0 0
reagovat
jeee, co sem moh cekat taky od vas...odpovedet na otazku by se ale nikdo neobtezoval, ze? ?)
450957
jeee, co sem moh cekat taky od vas...odpovedet na otazku by se ale nikdo neobtezoval, ze? *?)*
0 0
reagovat

st

tolko ikoniek som na jednej obrazovke este nevidel:D
450956
tolko ikoniek som na jednej obrazovke este nevidel*:D*
st
0 0
reagovat
:D @ počítač Fiesty! :D:+
450955
*:D* @ počítač Fiesty! *:D**:+*
0 0
reagovat
Osm Media Player oken? Je videt, ze uz nestihas, tak na ty serialy musis koukat soubezne, co? ;)
450954
Osm Media Player oken? Je videt, ze uz nestihas, tak na ty serialy musis koukat soubezne, co? ;)
0 0
reagovat
zkousel nakdo jit na to happyfeet oficialni stranky? to neni .com? pac kdyz tam du, all I get is this link
450953
zkousel nakdo jit na to happyfeet oficialni stranky? to neni .com? pac kdyz tam du, all I get is this http://jackie.ioberon.cz/happyfeet.jpg
0 0
reagovat
me taky :D ale ... ja nevim, jen sem vam to chtel ukazat :D muhahaha, je po dvanacty, mam zas nakou svihlou naladu
450952
me taky *:D* ale ... ja nevim, jen sem vam to chtel ukazat *:D* muhahaha, je po dvanacty, mam zas nakou svihlou naladu
0 0
reagovat
stčko, bohužel nemám IMDbPro, takže mi to tak jakože ukáže jenom The Hobbit (2009).
450951
stčko, bohužel nemám IMDbPro, takže mi to tak jakože ukáže jenom The Hobbit (2009).
0 0
reagovat
ty seš pro?
450950
ty seš pro?
0 0
reagovat
450949
http://www.imdb.com/title/tt0903624/
0 0
reagovat
Jo, teď koukám, že už to někdo docela ok přeložil na CSFD dyžtak... 8)
450948
Jo, teď koukám, že už to někdo docela ok přeložil na CSFD dyžtak... *8)*
0 0
reagovat
ja provozuju...krom chuze do skoly taky chuzi sepsem...a ranni zvedani z postele je taky docela sport :D
450947
ja provozuju...krom chuze do skoly taky chuzi sepsem...a ranni zvedani z postele je taky docela sport *:D*
0 0
reagovat
A co takhle místo vysedávání u televize nějakej sport aktivně provozovat? To vás ani nenapadlo holoto líná.. ;)
450946
A co takhle místo vysedávání u televize nějakej sport aktivně provozovat? To vás ani nenapadlo holoto líná.. ;)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se