Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 116941 - 116960 Napsat příspěvek
zomg, venku je první klip z Uweho Postala. Oficiální stránka samotná vypadá divně a klip je ještě divnější. Já se po něm nechci vozit, ale i ten děj je divný :)

Security and unemployed, Dude desperately seeks employment, but instead finds a life of violent action and adventure when he teams up with his Uncle Dave, a financially strapped cult leader, in an effort to rip off an amusement park, only to find that the Taliban are trying the same heist simultaneously.
451173
zomg, venku je první [link="http://www.postal-the-movie.com"]klip[/link] z Uweho Postala. Oficiální stránka samotná vypadá divně a klip je ještě divnější. Já se po něm nechci vozit, ale i ten děj je divný :) Security and unemployed, Dude desperately seeks employment, but instead finds a life of violent action and adventure when he teams up with his Uncle Dave, a financially strapped cult leader, in an effort to rip off an amusement park, only to find that the Taliban are trying the same heist simultaneously.
0 0
reagovat
lolz, honzík s kouzelnym prostiranim...no hruza
451172
lolz, honzík s kouzelnym prostiranim...no hruza
0 0
reagovat

Scroochy

Hvězda seriálu Ulice a hlavní hrdina Z pekla štěstí. Takže celebrita :D
451171
Hvězda seriálu Ulice a hlavní hrdina Z pekla štěstí. Takže celebrita *:D*
Scroochy
0 0
reagovat
a kdo ze to teda je?
451170
a kdo ze to teda je?
0 0
reagovat
No já už ho viděl před FMkem, tak jsem pak marně vzpomínal... :D
451169
No já už ho viděl před FMkem, tak jsem pak marně vzpomínal... *:D*
0 0
reagovat
No já taky čuměl na to plátno a hledal jsem ho, když jste to tak ohlašovali v FMku a přehlédl jsem...kurňa :(
451168
No já taky čuměl na to plátno a hledal jsem ho, když jste to tak ohlašovali v FMku a přehlédl jsem...kurňa :(
0 0
reagovat
Teda, jak vy si dokážete všimnout takovejch věcí... :+ 8)
451167
Teda, jak vy si dokážete všimnout takovejch věcí... *:+* *8)*
0 0
reagovat

Mr. Hlad

ctvrt vteriny, tak proto jsem ho tam nevidel :) ale diky
451166
ctvrt vteriny, tak proto jsem ho tam nevidel :) ale diky
Mr. Hlad
0 0
reagovat

hughhh

Když SPOILER Bonda otráví a on běží na hajzl tak tam je asi na čtvrt vteřiny KONEC SPOILERU
451165
Když [b]SPOILER[/b] Bonda otráví a on běží na hajzl tak tam je asi na čtvrt vteřiny [b]KONEC SPOILERU[/b]
hughhh
0 0
reagovat
Jestli jste tak do HBO, tak na HBO 2 prave zacina Vitejte v dzungli. Ach jo. Chtel jsem jit spat brzo... :D
451164
Jestli jste tak do HBO, tak na HBO 2 prave zacina Vitejte v dzungli. Ach jo. Chtel jsem jit spat brzo... *:D*
0 0
reagovat
kdo je simunek?
451163
kdo je simunek?
0 0
reagovat
v ktere scene se objevil simunek v casinu?
451162
v ktere scene se objevil simunek v casinu?
0 0
reagovat

Cival

To je 15.12. a 20.12... což je docela za dlouho... dávají si načas... :) Ale aspoň snad v tom teaseru bude něco k vidění... ze trojky. :D
451161
To je 15.12. a 20.12... což je docela za dlouho... dávají si načas... :) Ale aspoň snad v tom teaseru bude něco k vidění... ze trojky. *:D*
Cival
0 0
reagovat
Imf: Over There? Ale stejně to zrušili potom, nebo ne?
451160
Imf: Over There? Ale stejně to zrušili potom, nebo ne?
0 0
reagovat

st39.6

Jo, točilo se všechno dohromady, když nepočítáš dotáčky.. 8)
451159
Jo, točilo se všechno dohromady, když nepočítáš dotáčky.. *8)*
st39.6
0 0
reagovat

Duro

Kedy bude dalsia salas?:)
451158
Kedy bude dalsia salas?:)
Duro
0 0
reagovat
to je docela fofr, ve mě ještě pořádně nedozněla marketingová kampaň na dvojku :D
451157
to je docela fofr, ve mě ještě pořádně nedozněla marketingová kampaň na dvojku *:D*
0 0
reagovat
ST: Snad vsechno, ne?;) Nicmene, uz je ohlasenej, ted jen nevim jestli pred Eragona nebo pred Noc v muzeu (jsem linej hledat).
451156
ST: Snad vsechno, ne?*;)* Nicmene, uz je ohlasenej, ted jen nevim jestli pred Eragona nebo pred Noc v muzeu (jsem linej hledat).
0 0
reagovat
Pravda. Ale ináč, ten Depp vyzerá v tomto dosť zaujímavo ?)
451155
Pravda. Ale ináč, ten Depp vyzerá v [link="http://www.iwatchstuff.com/images/2006/05/pirates-of-the-caribbean-3.jpg"]tomto[/link] dosť zaujímavo *?)*
0 0
reagovat
no mohl by vezmes-li v potaz, ze vecina uz se natocila behem toceni dvojky, pokud se nepletu...
451154
no mohl by vezmes-li v potaz, ze vecina uz se natocila behem toceni dvojky, pokud se nepletu...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se