Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 116881 - 116900 Napsat příspěvek
Co je s dabingem, Procházka mi Spaceyho sedí.
451230
Co je s dabingem, Procházka mi Spaceyho sedí.
0 0
reagovat
Chtěl jsem se po delší době kouknout na K-PAX, ale to je tak příšerně přeložený a nadabovaný:(.
451229
Chtěl jsem se po delší době kouknout na K-PAX, ale to je tak příšerně přeložený a nadabovaný*:(*.
0 0
reagovat
Ja jsem taky jeden z tech 6650 :+
451228
Ja jsem taky jeden z tech 6650 *:+*
0 0
reagovat
Jen taková perlička. Na comingsoon.net je hlasování o nejočekávanější prosincovou premiéru a zatím vede s 25,5% Rocky Balboa. Hlasovalo už 6650 lidí.
451227
Jen taková perlička. Na comingsoon.net je hlasování o nejočekávanější prosincovou premiéru a zatím vede s 25,5% Rocky Balboa. Hlasovalo už 6650 lidí.
0 0
reagovat
ja ted koukal pri loupani vorechu (vanoce sou strasna otrocina) .... /stejne to vsechno shnije/ na Skolu superhrdinu, docela sem se bavil...a ted davaj Steamboye, neni spatnej program.
451226
ja ted koukal pri loupani vorechu (vanoce sou strasna otrocina) .... /stejne to vsechno shnije/ na Skolu superhrdinu, docela sem se bavil...a ted davaj Steamboye, neni spatnej program.
0 0
reagovat
hehe, Seagal bude točit akčňáky i invalidního vozíku :D
451225
hehe, Seagal bude točit akčňáky i invalidního vozíku *:D*
0 0
reagovat

ze si neda pokoj

tak si tak prolejzam net co, kde a jak je novyho a natrefil sem na dost dobrej nadpis Attack Force - Špekoun Seagal v novém akčňáku, opravdu jsem se tomu od srdce zasmal :D, nastesti jde film jen na dvd
451224
tak si tak prolejzam net co, kde a jak je novyho a natrefil sem na dost dobrej nadpis [b]Attack Force - Špekoun Seagal v novém akčňáku[/b], opravdu jsem se tomu od srdce zasmal *:D*, nastesti jde film jen na dvd
ze si neda pokoj
0 0
reagovat
link aneb celebrity mají rády Johnny Cashe stejně jako já.
451223
http://www.youtube.com/watch?v=BrZZ-MxIbeA aneb celebrity mají rády Johnny Cashe stejně jako já.
0 0
reagovat
a navíc byla dost šikovná v zacházení s bičem, kdo viděl bonusy z dvoudiskový edice, tak ví.
451222
a navíc byla dost šikovná v zacházení s bičem, kdo viděl bonusy z dvoudiskový edice, tak ví.
0 0
reagovat
Nho asi se shodnem, že Pfeiferka byla v této roli jedinečná a nikomu jinému se s takovou elegancí zatím na plátno nebo obrazovku nepovedlo přetavit tu její sexy verzi ze sešitů DC Comics. ;)
451221
Nho asi se shodnem, že Pfeiferka byla v této roli jedinečná a nikomu jinému se s takovou elegancí zatím na plátno nebo obrazovku nepovedlo přetavit tu její sexy verzi ze sešitů DC Comics. ;)
0 0
reagovat

Vincent

No hned som si spomenul na Pfeiferku, ale to co si linkol ma trosku schladilo, fakt teda nic moc:)
451220
No hned som si spomenul na Pfeiferku, ale to co si linkol ma trosku schladilo, fakt teda nic moc:)
Vincent
0 0
reagovat

křysař ľubo

Ženské superhrdinky IMHO nemají nárok na vlastní filmy. ;)
451219
Ženské superhrdinky IMHO nemají nárok na vlastní filmy. ;)
křysař ľubo
0 0
reagovat
Osobne sa mi krajšia vidí marvelovská verzia Catwoman Black Cat. Vo filme sa však zatiaľ myslím neobjavila.
451218
Osobne sa mi krajšia vidí marvelovská verzia Catwoman [link="http://www.marvel.com/universe3zx/images/thumb/d/d6/Black_cat_small.jpg/442px-Black_cat_small.jpg"]Black Cat[/link]. Vo filme sa však zatiaľ myslím neobjavila.
0 0
reagovat
...az se ucho utrhne?
451217
...az se ucho utrhne?
0 0
reagovat
Imf: Chtěl návrhy na kostým? - Chtěl. ;) .. a víš jak se to říká.. potrefená husa.. :D
451216
Imf: Chtěl návrhy na kostým? - Chtěl. ;) .. a víš jak se to říká.. potrefená husa.. *:D*
0 0
reagovat
Jestli tohle nekomu pripada sexy, tak asi ziju na jiny planete. ;)
451215
Jestli tohle nekomu pripada sexy, tak asi ziju na jiny planete. ;)
0 0
reagovat
Gorecki: Trocha inspirace. ;)
451214
Gorecki: Trocha [link="http://www.gothampublicworks.com/catwoman2.html"]inspirace[/link]. *;)*
0 0
reagovat

st39.6

Tyjo, ty s těma otevřenýma aplikacema taky nešetříš, co? :)
451213
Tyjo, ty s těma otevřenýma aplikacema taky nešetříš, co? :)
st39.6
0 0
reagovat
Jak koukám na csfd, tak Potomci pomalu ale jistě klesají pryč z TOP200... nojo, když ani takovýhle film lidi neocení, tak kam to spěje... ?)
451212
Jak koukám na csfd, tak Potomci pomalu ale jistě klesají pryč z TOP200... nojo, když ani takovýhle film lidi neocení, tak kam to spěje... *?)*
0 0
reagovat

st39.6

Hlavne, že ten bordeľ na nej ostal ;)
Gorecki
Catwoman je dobrá voľba a ak sa ti bude vidieť kostým príliś zložitý, môžeš skúsiť Elektru alebo Laru Croft. Pekná by mohla byť aj Kráľovná mečov (alebo ako sa volal ten Zorro v sukni, čo kedysi chodil v televízore) ?)
451211
Hlavne, že ten bordeľ na nej ostal *;)* [b]Gorecki[/b] Catwoman je dobrá voľba a ak sa ti bude vidieť kostým príliś zložitý, môžeš skúsiť Elektru alebo Laru Croft. Pekná by mohla byť aj Kráľovná mečov (alebo ako sa volal ten Zorro v sukni, čo kedysi chodil v televízore) *?)*
st39.6
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se