Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 116721 - 116740 Napsat příspěvek

elisha

zastavim, ked mam s nejakou z nich rande:))
451384
zastavim, ked mam s nejakou z nich rande:))
elisha
0 0
reagovat
Je vidět, že nejsi lesba. :D
451383
Je vidět, že nejsi lesba. *:D*
0 0
reagovat
gorecki - v tom pripade se asi nezastavis, takovych holek musis potkavat stovky :))
451382
gorecki - v tom pripade se asi nezastavis, takovych holek musis potkavat stovky :))
0 0
reagovat

Gorecki

Do fronty...
Ale mohl bys mi pomoct s tim bezdomovcem, co stoji vedle ni. Koupil bych ti za to pivo. Treba... ;)
451381
Do fronty... Ale mohl bys mi pomoct s tim bezdomovcem, co stoji vedle ni. Koupil bych ti za to pivo. Treba... ;)
Gorecki
0 0
reagovat

Charlotte

No uz bezi, ale ziadna hroza. Uz som niekde pisal, ze Elisha to u mna vyhrala sarmantnym vystupovanim (aj ked hra). Kazda modna fotografia prikrasluje, to je jej zmysel, ale ona ma v sebe nieco aj bez toho.

A keby som ju takto videl v obchodaku, urcite by som ju balil ;)
451380
No uz bezi, ale ziadna hroza. Uz som niekde pisal, ze Elisha to u mna vyhrala sarmantnym vystupovanim (aj ked hra). Kazda modna fotografia prikrasluje, to je jej zmysel, ale ona ma v sebe nieco aj bez toho. A keby som ju takto videl v obchodaku, urcite by som ju balil ;)
Charlotte
0 0
reagovat
Gorecki: Mě ten link běží, ale pokud jsi fanoušek Elishy, pak je dobře, že ti neběži:-) Imf: Já jsem jednou viděla nejkrásnějšího herce Juda Lawa na civilní fotce a odmítala jsem uvěřit, že je to on, reklamní fotka skutečně umí zázraky a co nezvládne, to dodělá počítačový retuš:D
451379
Gorecki: Mě ten link běží, ale pokud jsi fanoušek Elishy, pak je dobře, že ti neběži:-) Imf: Já jsem jednou viděla nejkrásnějšího herce Juda Lawa na civilní fotce a odmítala jsem uvěřit, že je to on, reklamní fotka skutečně umí zázraky a co nezvládne, to dodělá počítačový retuš*:D*
0 0
reagovat
A ani šiť nevie - toten jej oný má také potrhané rifle... sa oňho vobec nestará. Aspoň nové mu mohla kúpiť - jak žobrák tam vyzerá - tsts...
451378
A ani šiť nevie - toten jej oný má také potrhané rifle... sa oňho vobec nestará. Aspoň nové mu mohla kúpiť - jak žobrák tam vyzerá - tsts...
0 0
reagovat
Stejne mi na tyhle fotce pripada polovicni (a jinak znam par reklamnich fotografu a videl jsem par srovnavacich fotek primo od nich, takze nejsem naivni ;)
451377
Stejne mi na tyhle fotce pripada polovicni (a jinak znam par reklamnich fotografu a videl jsem par srovnavacich fotek primo od nich, takze nejsem naivni ;)
0 0
reagovat

Charlotte

link nebezi
451376
link nebezi
Charlotte
0 0
reagovat
Viděla jsem pár českých i zahraničních herců v civilu, nenalíčené a bylo to pravidelně ohromné zklamání. Nejen slečny, ale i pánové vypadají o nějakých 300% hůř než na obálkách, počítačová technika, make-up, osvětlení a dobrý fotograf dokážou dělat miracles. Možná by se vám dokonce stalo, že byste svůj tzv. idol na ulici přehlédli jako velké širé lány-out of my own experience;) Asi to není fake- link ;)
451375
Viděla jsem pár českých i zahraničních herců v civilu, nenalíčené a bylo to pravidelně ohromné zklamání. Nejen slečny, ale i pánové vypadají o nějakých 300% hůř než na obálkách, počítačová technika, make-up, osvětlení a dobrý fotograf dokážou dělat miracles. Možná by se vám dokonce stalo, že byste svůj tzv. idol na ulici přehlédli jako velké širé lány-out of my own experience*;)* Asi to není fake- http://www.teamgsb.com/05apr/03/elisha201.jpg *;)*
0 0
reagovat
Stejně mi ta věta vůbec nedává smysl.. Smokin Aces Trailer 2 dává větší smysl.. Díky za něj. :)
451374
Stejně mi ta věta vůbec nedává smysl.. Smokin Aces Trailer 2 dává větší smysl.. Díky za něj. :)
0 0
reagovat
451373
[link="http://entimg.msn.com/i/150/Movies/Actors3/Cameron_Ja55014591_150x200.jpg"]Cameron na šedo[/link]
0 0
reagovat
reku je myslím častica - neprekladá sa (a môže sa vypustiť) :)
451372
reku je myslím častica - neprekladá sa (a môže sa vypustiť) *:)*
0 0
reagovat
Vincent: negramoto :D on len hutorí

A ja som si zase myslel ze je to Cameron, ako doktorka z Housa
451371
Vincent: negramoto *:D* on len hutorí A ja som si zase myslel ze je to Cameron, ako doktorka z Housa
0 0
reagovat
Příště si to líp připrav, protože ti nějak nerozumim l'ubo :)
451370
Příště si to líp připrav, protože ti nějak nerozumim l'ubo :)
0 0
reagovat
Ja reku že to James Cameron a to takto... ale nevyzerá zle...?)
451369
Ja reku že to James Cameron a to takto... ale nevyzerá zle...*?)*
0 0
reagovat
Vincent: To vis ze jo 8)
451368
Vincent: To vis ze jo *8)*
0 0
reagovat
Cival: Ukaž nám nějakej photoshop z Finska. :D
451367
Cival: Ukaž nám nějakej photoshop z Finska. *:D*
0 0
reagovat

Vincent

Cameron je kost i nacerno, ale radsi ji mam blondatou :-)
451366
Cameron je kost i nacerno, ale radsi ji mam blondatou :-)
Vincent
0 0
reagovat
v tehle dobe se neda verit nicemu
451365
v tehle dobe se neda verit nicemu
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se