Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 116701 - 116720 Napsat příspěvek
hmm tak v testu mi vyšlo: "Not nerdy, but definitely not hip."
451405
hmm tak v testu mi vyšlo: "Not nerdy, but definitely not hip."
0 0
reagovat
Presne o tom hovorim. Ked je mozog v soku, zamerne upravi prijimane informacie, resp. ich vyhodnoti "znesitelnejsie", aby ho tak chranil od silnejsej traumy:D
451404
Presne o tom hovorim. Ked je mozog v soku, zamerne upravi prijimane informacie, resp. ich vyhodnoti "znesitelnejsie", aby ho tak chranil od silnejsej traumy*:D*
0 0
reagovat
Fluke: Vidis blbe.:D
451403
Fluke: Vidis blbe.*:D*
0 0
reagovat
No tak jako ta první fotka Elishy..tepláky sice neukazujou opravdovou váhu, ale pas je jasnej. Těžko má chvíli ve filmu taký pas, a pak o několik cenťáků větší. Prostě Fake. Druhá fotka..wtf?:D kdo to je? Proč by to měla bejt Elisha:o.
451402
No tak jako ta první fotka Elishy..tepláky sice neukazujou opravdovou váhu, ale pas je jasnej. Těžko má chvíli ve filmu taký pas, a pak o několik cenťáků větší. Prostě Fake. Druhá fotka..wtf?*:D* kdo to je? Proč by to měla bejt Elisha*:o*.
0 0
reagovat
Dobře vědět, Gorecki. ;) No hej já jsem prej taky cool, dobrej test :)
451401
Dobře vědět, Gorecki. ;) No hej já jsem prej taky cool, dobrej test :)
0 0
reagovat

Vincent

reklama;)
451400
reklama;)
Vincent
0 0
reagovat

lubo

Definitely not nerdy, you are probably cool.

"Vulcans don't smile!!!" toto ma dostalo:)
451399
Definitely not nerdy, you are probably cool. "Vulcans don't smile!!!" toto ma dostalo:)
lubo
0 0
reagovat
Mid-level... mate se jeste co ucit. ;)
451398
Mid-level... mate se jeste co ucit. ;)
0 0
reagovat
Na tomhle testu jsem byl tušim 6% nerd haha :) A Gorecki, prozradíš nám tvojí branži? Já jen abych věděl kam dál směřovat můj život. ;)
451397
Na tomhle testu jsem byl tušim 6% nerd haha :) A Gorecki, prozradíš nám tvojí branži? Já jen abych věděl kam dál směřovat můj život. ;)
0 0
reagovat
Tak trochu zabočím mimo témy, ale nechcel som zaprasovať topic v ďurovom salaši, tak to hádžem sem. Stále som si totiž lámal hlavu nad Goreckého nerdami, až som našiel tento test. Tak čo vám vyšlo? Ja som podľa neho " Low Ranking Nerd. Definitely a nerd but low on the totem pole of nerds." :D
451396
Tak trochu zabočím mimo témy, ale nechcel som zaprasovať topic v ďurovom salaši, tak to hádžem sem. Stále som si totiž lámal hlavu nad Goreckého nerdami, až som našiel [link="http://www.nerdtests.com/ft_nq.php"]tento test[/link]. Tak čo vám vyšlo? Ja som podľa neho " Low Ranking Nerd. Definitely a nerd but low on the totem pole of nerds." *:D*
0 0
reagovat

Cival


A k tym TOP ludom, taketo rozpory su medzi vsetkymi. Videl som Angelinu Jolie na fotkach kde vyzerala OTRASNE, az som sa jej zlakol. Ale zase som sa rozpraval s kamaratom, ktoremu sa postastilo s nou stretnut a rozpravat. Nikdy ju predtym nejako moc nezral, ale vraj je to ta najkrajsia zena aku kedy videl (ci uz nazivo alebo nie). A vraj najma kvoli brutalnej aure ktora z nej vyzarovala. Ked mi to popisoval, mal som pocit ze prvy krat v zivote videl zenu:D
451395
A k tym TOP ludom, taketo rozpory su medzi vsetkymi. Videl som Angelinu Jolie na fotkach kde vyzerala OTRASNE, az som sa jej zlakol. Ale zase som sa rozpraval s kamaratom, ktoremu sa postastilo s nou stretnut a rozpravat. Nikdy ju predtym nejako moc nezral, ale vraj je to ta najkrajsia zena aku kedy videl (ci uz nazivo alebo nie). A vraj najma kvoli brutalnej aure ktora z nej vyzarovala. Ked mi to popisoval, mal som pocit ze prvy krat v zivote videl zenu*:D*
Cival
0 0
reagovat

Cival

OK, chapem, ze uz si dost otraseny tak budem k tebe nezny;)
Opat zdoraznujem ze u mna moze byt babenka pekelne fotogenicka, ale ked otvori usta, jej sarm je v haji. A aj na prvy pohlad obycajna (ako Elisha na tej fotke zo samosky) ti da sarmom pocit ze je nadherna. A to fotka nedokaze nikdy. Hovorim z vlastnej skusenosti, vo svojej branzi som stretol fakt kopu modeliek s nulovym vyzarovanim, ktore ma unudili k smrti, nemohol som si pomoct. A je mi jedno ako vyzeraju po kure vo photoshope, alebo po kure s uhorkovym kremom na xichte;)
451394
OK, chapem, ze uz si dost otraseny tak budem k tebe nezny*;)* Opat zdoraznujem ze u mna moze byt babenka pekelne fotogenicka, ale ked otvori usta, jej sarm je v haji. A aj na prvy pohlad obycajna (ako Elisha na tej fotke zo samosky) ti da sarmom pocit ze je nadherna. A to fotka nedokaze nikdy. Hovorim z vlastnej skusenosti, vo svojej branzi som stretol fakt kopu modeliek s nulovym vyzarovanim, ktore ma unudili k smrti, nemohol som si pomoct. A je mi jedno ako vyzeraju po kure vo photoshope, alebo po kure s uhorkovym kremom na xichte;)
Cival
0 0
reagovat
No...... já se teda nebojím toho že bych Elishu potkal po ránu v obchodě jak kupuje rohlíky, takže budu dál slintat u jejích (byť Photoshopem upravených) fotek 8)
Naštěstí u nás jsou krásných holek hromady (jen nepoužívaj ten Photoshop :D), takže si nemám na co stěžovat :)
451393
No...... já se teda nebojím toho že bych Elishu potkal po ránu v obchodě jak kupuje rohlíky, takže budu dál slintat u jejích (byť Photoshopem upravených) fotek *8)* Naštěstí u nás jsou krásných holek hromady (jen nepoužívaj ten Photoshop *:D*), takže si nemám na co stěžovat *:)*
0 0
reagovat
křysař ľubo: To mas teda recht!;):+
451392
křysař ľubo: To mas teda recht!*;)**:+*
0 0
reagovat
V Kanade ne... photoshop nephotoshop ;)
451391
V Kanade ne... photoshop nephotoshop ;)
0 0
reagovat

2Cival

Z toho si nič nerob - jednoducho si si už navykol na vysoký slovanský štandart. V Amerike sú také pekné ženy unikátom ;)
451390
Z toho si nič nerob - jednoducho si si už navykol na vysoký slovanský štandart. V Amerike sú také pekné ženy unikátom *;)*
2Cival
0 0
reagovat
Gorecki: No nevim, holky z myho okoli, ktery povazuju za hezky, proste vypadaj krasne i po ranu bez make-upu. Takze je celkem logicky, ze me prekvapuje, ze tahle TOP moc k svetu nevypada... uplne se bojim, cim me duro za tohle serve (ja nerikam, ze ma spachat sebevrazdu nebo ze by byla menecenna, jen proste konstatuju urcity zklamani... treba kdyz jsem videl cesky celebrity a la Seidlova, Stocesova bez make-upu, tak vypadaly porad jak z pohadky) :D
451389
Gorecki: No nevim, holky z myho okoli, ktery povazuju za hezky, proste vypadaj krasne i po ranu bez make-upu. Takze je celkem logicky, ze me prekvapuje, ze tahle TOP moc k svetu nevypada... uplne se bojim, cim me duro za tohle serve (ja nerikam, ze ma spachat sebevrazdu nebo ze by byla menecenna, jen proste konstatuju urcity zklamani... treba kdyz jsem videl cesky celebrity a la Seidlova, Stocesova bez make-upu, tak vypadaly porad jak z pohadky) *:D*
0 0
reagovat
duro: Ja nevim, ale na ty prvni fotce (obchod je normal) proste nevypada jako Sexbomba od vedle a podle me nevypada ani jako hezka holka od vedle, coz je proste v souvislosti s zebricky nejhezcich lidi sveta proste vtipny kontrast. Nic vic. Nac ta hysterie?:D
451388
duro: Ja nevim, ale na ty prvni fotce (obchod je normal) proste nevypada jako Sexbomba od vedle a podle me nevypada ani jako hezka holka od vedle, coz je proste v souvislosti s zebricky nejhezcich lidi sveta proste vtipny kontrast. Nic vic. Nac ta hysterie?*:D*
0 0
reagovat

duro

pochop ich, prislo rozcarovanie z reality. To je tak, ked ziju len so zenami z casopisovych stranok:D
451387
pochop ich, prislo rozcarovanie z reality. To je tak, ked ziju len so zenami z casopisovych stranok*:D*
duro
0 0
reagovat

imf

OK, ved dlho sa pri nej aj tak neohrejes:D
A to bude uz druhe pivo co si mi slubil, zacnem si robit ciarky :)
451386
OK, ved dlho sa pri nej aj tak neohrejes*:D* A to bude uz druhe pivo co si mi slubil, zacnem si robit ciarky :)
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se