Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 116641 - 116660 Napsat příspěvek
Tak s tým zverejnením chvíľu počkaj - ešte nie je po desiatej :))
451459
Tak s tým zverejnením chvíľu počkaj - ešte nie je po desiatej *:))*
0 0
reagovat
Co ty víš, jak intimní to doopravy bylo? Ale mám za to, že kdybych to zveřejnil, tak byste si mě zaškatulkovali a bylo by po prdeli. :D
451458
Co ty víš, jak intimní to doopravy bylo? Ale mám za to, že kdybych to zveřejnil, tak byste si mě zaškatulkovali a bylo by po prdeli. *:D*
0 0
reagovat

křysař l'ubo

Tobě se nikdy nestalo, že ti před foťákem upad ručník nebo třeba sis zapoměl zapnutou kameru ve sprše anebo nějaký šmírák tě pozoruje ve vlastním bytě?:D
451457
Tobě se nikdy nestalo, že ti před foťákem upad ručník nebo třeba sis zapoměl zapnutou kameru ve sprše anebo nějaký šmírák tě pozoruje ve vlastním bytě?*:D*
křysař l'ubo
0 0
reagovat
hehe, slovak me predbeh
451456
hehe, slovak me predbeh
0 0
reagovat
a jejej, este tomu exhibicionistickymu narcisovi pomahejte na verejnost :D
451455
a jejej, este tomu exhibicionistickymu narcisovi pomahejte na verejnost *:D*
0 0
reagovat

2Vincent

Prechovávaš k sebe narcistické sklony? Lebo akó, fotiť sám seba v intímnych situáciách... :?
451454
Prechovávaš k sebe narcistické sklony? Lebo akó, fotiť sám seba v intímnych situáciách... :?
2Vincent
0 0
reagovat
Ať sem hodíš jakoukoliv fotku, tak dneska jsem se vyfotil v takový situaci, že na to žádná mít nebude :) Jo.. myslíš ty nahatý? :D
451453
Ať sem hodíš jakoukoliv fotku, tak dneska jsem se vyfotil v takový situaci, že na to žádná mít nebude :) Jo.. myslíš ty nahatý? *:D*
0 0
reagovat
No takze bez tri vrstev si dvojnasobnej kostlivec... (chill out, nebo sem hodim nejaky tvoje fotky ;)))
451452
No takze bez tri vrstev si dvojnasobnej kostlivec... (chill out, nebo sem hodim nejaky tvoje fotky ;)))
0 0
reagovat
Ja som tušil, že v tom boli niekoho gule ?)
451451
Ja som tušil, že v tom boli niekoho gule *?)*
0 0
reagovat
Nevim kde bereš toho vykulenýho, ale pořád lepší kostlivec než naopak, že ano. A naposled jsi mě viděl na TrailerNight, kde jsem na sobě měl asi 3 vrstvy, takže nemůžeš vědět jak vypadám - dokud si se mnou nebyl ve sprše. :D
451450
Nevim kde bereš toho vykulenýho, ale pořád lepší kostlivec než naopak, že ano. A naposled jsi mě viděl na TrailerNight, kde jsem na sobě měl asi 3 vrstvy, takže nemůžeš vědět jak vypadám - dokud si se mnou nebyl ve sprše. *:D*
0 0
reagovat
Hráli jsme si spolu s tenisákama, co vám budu povídat. :D
451449
Hráli jsme si spolu s tenisákama, co vám budu povídat. *:D*
0 0
reagovat

Vincent

Tomu se rika zdvorilost, nikoliv uprimnost. ;) Pokud vypadas jako obvykle (naposled jsem te videl pred mesicem a pul), tak si za vykulenym kostlivcem stojim. ;)
451448
Tomu se rika zdvorilost, nikoliv uprimnost. ;) Pokud vypadas jako obvykle (naposled jsem te videl pred mesicem a pul), tak si za vykulenym kostlivcem stojim. ;)
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

Dával bych si na toho známýho pozor :))
451447
Dával bych si na toho známýho pozor :))
Vincent
0 0
reagovat

2Vincent

Myslím, že to hovorí za všetko...
451446
Myslím, že to hovorí za všetko...
2Vincent
0 0
reagovat
:(
55% scored higher (more nerdy), and 45% scored lower (less nerdy).
Somewhat nerdy. I mean face it, you are nerdier than about half the test takers.
451445
:( 55% scored higher (more nerdy), and 45% scored lower (less nerdy). Somewhat nerdy. I mean face it, you are nerdier than about half the test takers.
0 0
reagovat
Dneska mi zrovna jeden známej povídal jestli chodim do posilovny nebo co.. že mám nějaký širší ramena a kozy než když mě naposled viděl. Ještě něco, imfe? ;)
451444
Dneska mi zrovna jeden známej povídal jestli chodim do posilovny nebo co.. že mám nějaký širší ramena a kozy než když mě naposled viděl. Ještě něco, imfe? ;)
0 0
reagovat
Ja budu radsi hot. ;)
451443
Ja budu radsi hot. ;)
0 0
reagovat

st39.6

No to ja neviem, takými vecami sa mi nerdi nezaoberáme. Ale ak mi povieš od akej teploty môže byť človek cool (podľa možnosti na stotiny stupňa), tak by som ti mohol povedať, či som cool ja ;)
451442
No to ja neviem, takými vecami sa mi nerdi nezaoberáme. Ale ak mi povieš od akej teploty môže byť človek cool (podľa možnosti na stotiny stupňa), tak by som ti mohol povedať, či som cool ja *;)*
st39.6
0 0
reagovat

Vincent

Aha, takze to ze ses vysokej kostlivec s vykulenym pohledem ti na prvni pohled nejak pomaha? Asi mi neco uniklo. ;)
451441
Aha, takze to ze ses vysokej kostlivec s vykulenym pohledem ti na prvni pohled nejak pomaha? Asi mi neco uniklo. ;)
Vincent
0 0
reagovat
Taky znám pár takovejch, ale víš jak.. většinou se hraje na první pohled. :D
451440
Taky znám pár takovejch, ale víš jak.. většinou se hraje na první pohled. *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se