Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 116141 - 116160 Napsat příspěvek

Fluke

No neviem, ale radsej ani nechcem;)
451958
No neviem, ale radsej ani nechcem;)
Fluke
0 0
reagovat

Gorecki

Co ty víš co mám v garáži:D
451957
Co ty víš co mám v garáži*:D*
Gorecki
0 0
reagovat

xMort

Taketo "porusenia zakona" imho k mladosti patria, ved nedealujes koks ani nikoho nemucis v garazi za domom, tak vo co go, z takych prkotin clovek vacsinou vyrastie (a maximalne sa z neho v najhorsom stane nejaky ten podnikovy "tunelar":D)
451956
Taketo "porusenia zakona" imho k mladosti patria, ved nedealujes koks ani nikoho nemucis v garazi za domom, tak vo co go, z takych prkotin clovek vacsinou vyrastie (a maximalne sa z neho v najhorsom stane nejaky ten podnikovy "tunelar"*:D*)
xMort
0 0
reagovat
aldebaran: to je super, už sem myslel, že bude opravdu kulový:)
xMort: nemyslel jsem odvahu jako odvahu, ale odvahu to občas vyzkoušet a tyhle věci člověk nedělá když je v kině ve dvou, spíš když se sejde víc lidí..prostě sídliště, už od mala tu děláme vylomeniny:D
451955
aldebaran: to je super, už sem myslel, že bude opravdu kulový*:)* xMort: nemyslel jsem odvahu jako odvahu, ale odvahu to občas vyzkoušet a tyhle věci člověk nedělá když je v kině ve dvou, spíš když se sejde víc lidí..prostě sídliště, už od mala tu děláme vylomeniny*:D*
0 0
reagovat

aldebaran

Asi nejlepší vánoční pohádka v české televizi vůbec :+
451954
Asi nejlepší vánoční pohádka v české televizi vůbec *:+*
aldebaran
0 0
reagovat

Vánoční překvapení

24.12 na Primě dávají Ukradené Vánoce Tima Burtona!!!!:o:o
451953
24.12 na Primě dávají Ukradené Vánoce Tima Burtona!!!!*:o**:o*
Vánoční překvapení
0 0
reagovat

Fluke

To nedovolil nemělo ukazovat na odvahu, ale na nějaké zásady a pravidla. Svojí samoobsluhu mám taky za barákem pár let a nic tam neberu. Nechci tady moralizovat. Sám taky nemám ve všem před prahem čisto.
Jen mě to překvapilo...
451952
To nedovolil nemělo ukazovat na odvahu, ale na nějaké zásady a pravidla. Svojí samoobsluhu mám taky za barákem pár let a nic tam neberu. Nechci tady moralizovat. Sám taky nemám ve všem před prahem čisto. Jen mě to překvapilo...
Fluke
0 0
reagovat
Prebihani: Ne ze bych o tom nepremyslel, ale jeste jsem to neudelal...
451951
Prebihani: Ne ze bych o tom nepremyslel, ale jeste jsem to neudelal...
0 0
reagovat
xMort: člověk má tím větší odvahu čím líp to místo zná;) no a když má člověk kino za rohem už několik let8)
451950
xMort: člověk má tím větší odvahu čím líp to místo zná*;)* no a když má člověk kino za rohem už několik let*8)*
0 0
reagovat
Takových příspěvků :) Poslední dobou se tu spamuje jak o život.
Jinak mě překvapilo, kolik lidí tu píše, že přebíhá ze sálu do sálu, leze okýnky, nouzovými východy atd. Neříkám, že s tím přeběhnutím už mě to nenapadlo, ale nedovolil bych si to...
451949
Takových příspěvků :) Poslední dobou se tu spamuje jak o život. Jinak mě překvapilo, kolik lidí tu píše, že přebíhá ze sálu do sálu, leze okýnky, nouzovými východy atd. Neříkám, že s tím přeběhnutím už mě to nenapadlo, ale nedovolil bych si to...
0 0
reagovat

imf

dalsi trailer na 300? yippy =)
451948
dalsi trailer na 300? yippy =)
imf
0 0
reagovat
tak jsem prave dokoncil svuj dnesni Navrat do budoucnosti dvd maraton :) pridal jsem si k tomu jeste bonusy a jsem stastnej jak blecha...:+
451947
tak jsem prave dokoncil svuj dnesni Navrat do budoucnosti dvd maraton :) pridal jsem si k tomu jeste bonusy a jsem stastnej jak blecha...*:+*
0 0
reagovat
Ja ti verim...8)
451946
Ja ti verim...*8)*
0 0
reagovat
Cival: Uvidime kdo se bude smat v pondeli. ;)
451945
Cival: Uvidime kdo se bude smat v pondeli. ;)
0 0
reagovat
imf: Kdo ti to porad slibuje? Santa?;)
451944
imf: Kdo ti to porad slibuje? Santa?*;)*
0 0
reagovat
Vyoada to, ze tenhle tyden bude vesely. K trailerum na 300 a Zelvy se mozna prida i John McClane (behem vikendu). Yummy...
451943
Vyoada to, ze tenhle tyden bude vesely. K trailerum na 300 a Zelvy se mozna prida i John McClane (behem vikendu). Yummy...
0 0
reagovat
on neska nefachal chat?....
hehe, vy si tu i rikate dobrou noc, no to je vrchol
451942
on neska nefachal chat?.... hehe, vy si tu i rikate dobrou noc, no to je vrchol
0 0
reagovat
tak dobrou, já snad taky někdy dopíšu ty nudný bláboly co musim psát
451941
tak dobrou, já snad taky někdy dopíšu ty nudný bláboly co musim psát
0 0
reagovat

heh

Už vlastně předevčírem jsem byla na podle mne dost hustym filmečku V pasti a seděli jsme tam dva, když přišel jiný pár a náhoda je blbec... slečna se domáhala sezení na místech, kam jsme si samovolně sedli, protože kino bylo fakt úplně prázdný. No, tak jsem se zasmála, pomyslela si něco o zadní části těla a pustili jsme je :o)
451940
Už vlastně předevčírem jsem byla na podle mne dost hustym filmečku V pasti a seděli jsme tam dva, když přišel jiný pár a náhoda je blbec... slečna se domáhala sezení na místech, kam jsme si samovolně sedli, protože kino bylo fakt úplně prázdný. No, tak jsem se zasmála, pomyslela si něco o zadní části těla a pustili jsme je :o)
heh
0 0
reagovat

imf

Mas recht, jen to resit treba drive, ted uz vsem zdarec. Treba dat slofika ocim po tech bombach z baze (v tomdle fakt hosi palec klasicky vam :+ ) a jindy na chatu...
451939
Mas recht, jen to resit treba drive, ted uz vsem zdarec. Treba dat slofika ocim po tech bombach z baze (v tomdle fakt hosi palec klasicky vam *:+* ) a jindy na chatu...
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se