Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 116121 - 116140 Napsat příspěvek
A mv2player zvládá formát rmvb??? Sem si potahl 1 díl Scrubs v rmvb a ten krám titulky automaticky nenačte, ani nedá možnost si je nalistovat manuálně.
451978
A mv2player zvládá formát rmvb??? Sem si potahl 1 díl Scrubs v rmvb a ten krám titulky automaticky nenačte, ani nedá možnost si je nalistovat manuálně.
0 0
reagovat

Fluke

Myslim ze ma problem prave s tym, ze ten subor je vo formate real;)
451977
Myslim ze ma problem prave s tym, ze ten subor je vo formate real;)
Fluke
0 0
reagovat

krispel

Podle mě, nejlepší řešení je použít jiný přehrávač, třeba MV2 Player.
451976
Podle mě, nejlepší řešení je použít jiný přehrávač, třeba MV2 Player.
krispel
0 0
reagovat

Help

Pomůže někdo ubohému člověku? Jak se sakra natlačí sakra titulky do sakra real playeru. Tento sakra vychvalovaný přehravač nemá na žádném viditelném i neviditelném sakra místě cokoliv ohledně subtitlů. Díky za sakra konstruktivní odpovědi.?).
451975
Pomůže někdo ubohému člověku? Jak se sakra natlačí sakra titulky do sakra real playeru. Tento sakra vychvalovaný přehravač nemá na žádném viditelném i neviditelném sakra místě cokoliv ohledně subtitlů. Díky za sakra konstruktivní odpovědi.*?)*.
Help
0 0
reagovat
Můj nejoblíbenější vánoční film jsou "Vánoční prázdniny" s Chevy Chasem. Scénka se stromkem a sežehnutou kočkou jsou vážně boží.:D:+
451974
Můj nejoblíbenější vánoční film jsou "Vánoční prázdniny" s Chevy Chasem. Scénka se stromkem a sežehnutou kočkou jsou vážně boží.*:D**:+*
0 0
reagovat
Můj oblíbený vánoční film je samozřejmě Smrtonosná past 2:D "Let it snow, let it snow, let it snow":+
451973
Můj oblíbený vánoční film je samozřejmě Smrtonosná past 2*:D* "Let it snow, let it snow, let it snow"*:+*
0 0
reagovat
Teď jsem dokoukal na reklamu na Halo3, malej nářez. Kdyby udělali celej film v takovýmhlě renderu, tak bych se posadil na prdel.
451972
Teď jsem dokoukal na reklamu na Halo3, malej nářez. Kdyby udělali celej film v takovýmhlě renderu, tak bych se posadil na prdel.
0 0
reagovat
Když na to došla řeč... JAký je váš oblíbený vánoční film??? Já mám rád třeba francouský Země, odkud přicházíš...
451971
Když na to došla řeč... JAký je váš oblíbený vánoční film??? Já mám rád třeba francouský Země, odkud přicházíš...
0 0
reagovat
Mě by ty klasické pohátky ala ořech nevadí, a možná bych je i někdy zase v tv zkouknul, problém je ten, že dávají pořád jedno a to samé (stoprocentně na silvestra budou dávat Mrazíka a S tebou mě baví svět...), nebo nově natočené břečky... Ach jo, v nějhorším přesídlím k sobě do pokoje a tam si dám něco ze svých zbírek... Podobně jako asi poslední tři roky... A přitom ta atmosféra u stromečku, s nějakým good chrismas movie je k nezaplacení...8)
451970
Mě by ty klasické pohátky ala ořech nevadí, a možná bych je i někdy zase v tv zkouknul, problém je ten, že dávají pořád jedno a to samé (stoprocentně na silvestra budou dávat Mrazíka a S tebou mě baví svět...), nebo nově natočené břečky... Ach jo, v nějhorším přesídlím k sobě do pokoje a tam si dám něco ze svých zbírek... Podobně jako asi poslední tři roky... A přitom ta atmosféra u stromečku, s nějakým good chrismas movie je k nezaplacení...*8)*
0 0
reagovat

sobis87

...a pohádky typu Panna a netvor a Malá mořská víla (se Šafránkovou)
451969
...a pohádky typu Panna a netvor a Malá mořská víla (se Šafránkovou)
sobis87
0 0
reagovat
kde jsou ty časy kdy na Vánoce dávali Střihorukýho Edwarda...
451968
kde jsou ty časy kdy na Vánoce dávali Střihorukýho Edwarda...
0 0
reagovat

KARLOS

No, taky bych si přál, aby to dávali v pozdní hodinu. Jestli budou na ČT1 dávat Anděl páně, bylo by to těžké rozhodování. Hlavně aby to zase nebyla nějaká kachna a nakonec to Prima nevysílala. To by mě vážně namýchlo.
451967
No, taky bych si přál, aby to dávali v pozdní hodinu. Jestli budou na ČT1 dávat Anděl páně, bylo by to těžké rozhodování. Hlavně aby to zase nebyla nějaká kachna a nakonec to Prima nevysílala. To by mě vážně namýchlo.
KARLOS
0 0
reagovat

aldebaran

Jojo, konečne vánoční film, na který se letos v tv podívám... Docela doufám, že to budou dávat někdy pozdě večer, abych nemusel zase poslouchat prupovítky typu: "Tohle má být vánoční film??? Raději to přepněte na ořechy..."?)
451966
Jojo, konečne vánoční film, na který se letos v tv podívám... Docela doufám, že to budou dávat někdy pozdě večer, abych nemusel zase poslouchat prupovítky typu: "Tohle má být vánoční film??? Raději to přepněte na ořechy..."*?)*
aldebaran
0 0
reagovat

aldebaran

Tleskám Primě a přepokládám, že to půjde nejdřív tak po půlnoci :)
451965
Tleskám Primě a přepokládám, že to půjde nejdřív tak po půlnoci :)
aldebaran
0 0
reagovat
link (vlevo zakazany, vpravo povoleny poster... zatleskejme MPAA ;)
451964
http://www.moviezone.cz/stuff/mpaa.jpg (vlevo zakazany, vpravo povoleny poster... zatleskejme MPAA ;)
0 0
reagovat

krispel

Metal Slug 3 pozitivní... chválím ;)
451963
Metal Slug 3 pozitivní... chválím ;)
krispel
0 0
reagovat
Právě jsem sjel ten klip z Black Sheep a vypadá to na velký nářez:D.
451962
Právě jsem sjel ten klip z Black Sheep a vypadá to na velký nářez*:D*.
0 0
reagovat
Nic neřeknu, Gorecki to nechce vědět a první slovo platí, druhý...;)
451961
Nic neřeknu, Gorecki to nechce vědět a první slovo platí, druhý...*;)*
0 0
reagovat
velorex
451960
velorex
0 0
reagovat
Fluke: Trojkolku? ;)
451959
Fluke: Trojkolku? ;)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se