Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115941 - 115960 Napsat příspěvek

2Fluke

:D
2 Charlotte
To je logo istej spoločnosti z jednéhop seriálu, ktorá sa volala práve NERV. Pod tým by ešte mal byť do polkruhu jeden z mojich obľúbených citatov:
"God's in his Heaven. All's right with the world."
452152
*:D* [b]2 Charlotte[/b] To je logo istej spoločnosti z jednéhop seriálu, ktorá sa volala práve NERV. Pod tým by ešte mal byť do polkruhu jeden z mojich obľúbených citatov: "God's in his Heaven. All's right with the world."
2Fluke
0 0
reagovat
carlotte: NERdy Verified :D
452151
carlotte: NERdy Verified :D
0 0
reagovat
Někdy málo, někdy více.. Momentálně mi stačí poslouchat 90.3 Expres Radio ;)
452150
Někdy málo, někdy více.. Momentálně mi stačí poslouchat 90.3 Expres Radio ;)
0 0
reagovat
Ja mám ikonku krásne decentnú, nijako neprplácanú, a tá kombinácia čierneho pozadia s červeným listom tu nádherne vynikne....
...sakra... už som jak Vincent :o
452149
Ja mám ikonku krásne decentnú, nijako neprplácanú, a tá kombinácia čierneho pozadia s červeným listom tu nádherne vynikne.... ...sakra... už som jak Vincent *:o*
0 0
reagovat
kocour: ale sem ted na PDA a pripada mi ze ta stranka je cisty HTML, prohlizim ji v Opere mini..ale mozna se mi to jen zda never mind.
452148
kocour: ale sem ted na PDA a pripada mi ze ta stranka je cisty HTML, prohlizim ji v Opere mini..ale mozna se mi to jen zda never mind.
0 0
reagovat
charlotte: to si radsi nezaslouzi odpoved. Nechci byt moc sebevedomy ani pesimisticky:) a radsi ani nechci slyset pravdu o treti ikonce..leda bych to byl ja;)
452147
charlotte: to si radsi nezaslouzi odpoved. Nechci byt moc sebevedomy ani pesimisticky:) a radsi ani nechci slyset pravdu o treti ikonce..leda bych to byl ja;)
0 0
reagovat
Ale Šarlotko, honestly, když někdo bez ikonky říká, že jsou tu jenom tři ikonky, které neuráží jeho estetické cítění :) , tak to zní tak nějak....... ?)
Ty se asi bojíš, že by tvá iknoka mohla urážet tvoje estetické cítění, ne? :D
452146
Ale Šarlotko, honestly, když někdo bez ikonky říká, že jsou tu jenom tři ikonky, které neuráží jeho estetické cítění :) , tak to zní tak nějak....... *?)* Ty se asi bojíš, že by tvá iknoka mohla urážet tvoje estetické cítění, ne? *:D*
0 0
reagovat
Fair enough :) A jestli narážíš na tu druhou radost, tak tím jsi to dneska u mě vyhrála a nemusíš už dál dělat radost. Všeho moc škodí! ;)
452145
Fair enough *:)* A jestli narážíš na tu druhou radost, tak tím jsi to dneska u mě vyhrála a nemusíš už dál dělat radost. Všeho moc škodí! *;)*
0 0
reagovat

Fluke

Eeeee... tím myslíš co? Kam klikat? Jak jinak by se to mělo naloadovat?
452144
Eeeee... tím myslíš co? Kam klikat? Jak jinak by se to mělo naloadovat?
Fluke
0 0
reagovat
Fluke: jedna z ncih je Shusikova a tu poslední neprozradím, ale každý si může myslet, že je to ta jeho (kromě Vincenta:-);)
452143
Fluke: jedna z ncih je Shusikova a tu poslední neprozradím, ale každý si může myslet, že je to ta jeho (kromě Vincenta:-)*;)*
0 0
reagovat

Charlotte

To jsem rád :) ale pořád jsem ještě utřenej, takže radši zůstanu silent....
452142
To jsem rád :) ale pořád jsem ještě utřenej, takže radši zůstanu silent....
Charlotte
0 0
reagovat
VINCENT-ASI TI DNESKA RADOST NEUDĚLÁM:-)
452141
VINCENT-ASI TI DNESKA RADOST NEUDĚLÁM:-)
0 0
reagovat
charlotte: rekni ze moje :)
452140
charlotte: rekni ze moje :)
0 0
reagovat
wau, jako citim se najednou jako kdybych mel ikonku vzdycky:) me se predtim presvedcit nikdo nesnazil:)

Jeste takova otazka, naloaduje se MZ rovnou v xHTML anebo musim nekam kliknout? u konkurence jsem vzdycky klikal.
452139
wau, jako citim se najednou jako kdybych mel ikonku vzdycky:) me se predtim presvedcit nikdo nesnazil:) Jeste takova otazka, naloaduje se MZ rovnou v xHTML anebo musim nekam kliknout? u konkurence jsem vzdycky klikal.
0 0
reagovat
A které jsou ty další 2? :)
452138
A které jsou ty další 2? :)
0 0
reagovat
Silence-ale honestly, tvoje ikonka je jedna z pouhých tří, které neurážejí mé estetické cítění;)
452137
Silence-ale honestly, tvoje ikonka je jedna z pouhých tří, které neurážejí mé estetické cítění*;)*
0 0
reagovat

křysař ľubo

Seš už asi moc ospalej, že si mě pleteš s Vincem. :)
452136
Seš už asi moc ospalej, že si mě pleteš s Vincem. :)
křysař ľubo
0 0
reagovat

Charlotte

Touché :D
452135
Touché *:D*
Charlotte
0 0
reagovat
Dokonca aj ja ju mám...a...ehm...Silence, už NIKDY viac nepoužívaj slová nerdy a stupid tak blízko pri sebe :D
452134
Dokonca aj ja ju mám...a...ehm...Silence, už NIKDY viac nepoužívaj slová nerdy a stupid tak blízko pri sebe *:D*
0 0
reagovat
Ale nemít ikonku na MovieZone je úplně out, nerdy a stupid. :)
452133
Ale nemít ikonku na MovieZone je úplně out, nerdy a stupid. *:)*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se