Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115801 - 115820 Napsat příspěvek
ja se furt nemuzu dohrabat tech tv spotu, co sou v pans labyrinth profilu. odkaze me to jen na naky hlasovani
452292
ja se furt nemuzu dohrabat tech tv spotu, co sou v pans labyrinth profilu. odkaze me to jen na naky hlasovani
0 0
reagovat

Silence

Kdyby je nechali tak nemají co prodávat. To je jasný:-).
452291
Kdyby je nechali tak nemají co prodávat. To je jasný:-).
Silence
0 0
reagovat
Njn, to je když vám v Palace zruší rezervace... ?)
452290
Njn, to je když vám v Palace zruší rezervace... *?)*
0 0
reagovat
treba chodit na tie vecerne projekcie tam je to v poho
452289
treba chodit na tie vecerne projekcie tam je to v poho
0 0
reagovat
:D poor boy
452288
*:D* poor boy
0 0
reagovat
Mě ta akce za padesát docela vytočila. Brněnský špalíček je v kuse narvaný. Šel jsem kupovat vstupenky dopoledne necelou hodinu po otevření pokladen a už bylo vyprodáno a i tak tam byly fronty až ke dveřím. Dneska to samé. Vystál jsem dlouhou frontu a pak zjistil, že jsem bez peněz (nechal jsem si doklady s kartou doma :( ). Přede mnou jsem viděl několik rodin s natěšenými dětmi, kteří to museli u pokladen otočit a jít s nepořízenou domů..
Lidi by se přetrhli...
452287
Mě ta akce za padesát docela vytočila. Brněnský špalíček je v kuse narvaný. Šel jsem kupovat vstupenky dopoledne necelou hodinu po otevření pokladen a už bylo vyprodáno a i tak tam byly fronty až ke dveřím. Dneska to samé. Vystál jsem dlouhou frontu a pak zjistil, že jsem bez peněz (nechal jsem si doklady s kartou doma :( ). Přede mnou jsem viděl několik rodin s natěšenými dětmi, kteří to museli u pokladen otočit a jít s nepořízenou domů.. Lidi by se přetrhli...
0 0
reagovat

300

Není zač...:D
452286
Není zač...*:D*
300
0 0
reagovat
vsem moc diky...
452285
vsem moc diky...
0 0
reagovat

300

Zejména scéna s loděmi na moři je naprosto do ko na lá!!!
452284
Zejména scéna s loděmi na moři je naprosto do ko na lá!!!
300
0 0
reagovat
Fluke: Co není, může být. :))
452283
Fluke: Co není, může být. *:))*
0 0
reagovat
Ale ta akce je bezpochyby dobrý nápad, ty lidi to přitáhne a třeba si někteří, kteří do kina normálně nechodí řeknou, že to bylo fajn, a že budou chodit častěji. Třeba....
452282
Ale ta akce je bezpochyby dobrý nápad, ty lidi to přitáhne a třeba si někteří, kteří do kina normálně nechodí řeknou, že to bylo fajn, a že budou chodit častěji. Třeba....
0 0
reagovat

elisha

To je tak, když si člověk dlouho neobnoví stránku... :))
452281
To je tak, když si člověk dlouho neobnoví stránku... :))
elisha
0 0
reagovat

Cival

Ale je to na tom zase dobře vidět, že lidi jdou. Samozřejmě, že kdyby to stálo pořád tolik, tak také tolik nechodí, teď jdou, protože je to prostě ta akce. Taky je vidět, že na téhle týdenní akci kina vůbec neprodělají.... tohle by si měli odnést do budoucna... 8)
452280
Ale je to na tom zase dobře vidět, že lidi jdou. Samozřejmě, že kdyby to stálo pořád tolik, tak také tolik nechodí, teď jdou, protože je to prostě ta akce. Taky je vidět, že na téhle týdenní akci kina vůbec neprodělají.... tohle by si měli odnést do budoucna... *8)*
Cival
0 0
reagovat
Cival - no nevim, studentska stovka je solidni cena ( nevim jakej podil na navstevnosti ma tahle skupina, ale imho hoodne velkej :) ), ted spis bezny lidi pujdou na ruzny filmy na ktery by normalne nesli, jenom proto, ze je to najednou tak levny a je kolem toho takovy halo:). Samozrejme treba rodiny s detmi do toho vubec nepocitam :)
452279
Cival - no nevim, studentska stovka je solidni cena ( nevim jakej podil na navstevnosti ma tahle skupina, ale imho hoodne velkej :) ), ted spis bezny lidi pujdou na ruzny filmy na ktery by normalne nesli, jenom proto, ze je to najednou tak levny a je kolem toho takovy halo:). Samozrejme treba rodiny s detmi do toho vubec nepocitam *:)*
0 0
reagovat
Yuri: Já bych radši Zen music z potomků lidí:D
452278
Yuri: Já bych radši Zen music z potomků lidí*:D*
0 0
reagovat

Off movie topic

Doporučuju právě nově vyšlé album Beatles - Love. Vyčištěný zvuk, nově namíchané písničky, psychedelický sound - je to prostě fantastická zvukomalba. Dodává to jejich dílu nový rozměr. 8)
452277
Doporučuju právě nově vyšlé album Beatles - Love. Vyčištěný zvuk, nově namíchané písničky, psychedelický sound - je to prostě fantastická zvukomalba. Dodává to jejich dílu nový rozměr. *8)*
Off movie topic
0 0
reagovat
Já koukám jen už na CNBC, Animal planet, National Geographic a občas Discovery, protože u nás není nic zajímavého a filmy si radši seženu.

Jinak Film mánie, u nás je taky děsně narváno, dokonce si přivzali sekuriťáka, kterej hlídá, abys nechodil ze sálu do sálu:D . Řekl bych, že kina budou muset přehodnotit čím, že je ta malá návštěvnost, hle je to penězi:)
452276
Já koukám jen už na CNBC, Animal planet, National Geographic a občas Discovery, protože u nás není nic zajímavého a filmy si radši seženu. Jinak Film mánie, u nás je taky děsně narváno, dokonce si přivzali sekuriťáka, kterej hlídá, abys nechodil ze sálu do sálu*:D* . Řekl bych, že kina budou muset přehodnotit čím, že je ta malá návštěvnost, hle je to penězi*:)*
0 0
reagovat
Mozna treba kina pochopi, ze ta cena je neudrzitelna. A ze lidi by fakt chodili, kdyby nemuseli zahlovat 150. Mozna :))
452275
Mozna treba kina pochopi, ze ta cena je neudrzitelna. A ze lidi by fakt chodili, kdyby nemuseli zahlovat 150. Mozna *:))*
0 0
reagovat
Co se tyce CT, tak z myho pohledu si nejni na co stezovat, vlastne jedinej program na kterej koukam je ct2 a jeji vyber mi neprijde tendencni, nebo spatnej... pro me fakt asi jedina tv, kde jde na neco koukat... kdyz srovnam s ostatnima tak to je fakt ubohost:-
452274
Co se tyce CT, tak z myho pohledu si nejni na co stezovat, vlastne jedinej program na kterej koukam je ct2 a jeji vyber mi neprijde tendencni, nebo spatnej... pro me fakt asi jedina tv, kde jde na neco koukat... kdyz srovnam s ostatnima tak to je fakt ubohost*:-*
0 0
reagovat

st39.6

To já taky.
452273
To já taky.
st39.6
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se