Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115781 - 115800 Napsat příspěvek
Na uz i na druhy novinarsky projekci byl s dabingem, takze di to moc dobre pamatuju ?) Pak jsem byl samozrejme jeste dvakrat s anglickymi titulky ;)
452312
Na uz i na druhy novinarsky projekci byl s dabingem, takze di to moc dobre pamatuju *?)* Pak jsem byl samozrejme jeste dvakrat s anglickymi titulky *;)*
0 0
reagovat

ko3r

Jericho se dá, ale nesmíš čekat zfilmovanej Fallout. Je to hodně o kecání a o vztazích, ale špatný to není.
452311
Jericho se dá, ale nesmíš čekat zfilmovanej Fallout. Je to hodně o kecání a o vztazích, ale špatný to není.
ko3r
0 0
reagovat
Cival: Hmm a já myslel, že tahle móda z animáků vzala za své, ale opak je pravdou?)
452310
Cival: Hmm a já myslel, že tahle móda z animáků vzala za své, ale opak je pravdou*?)*
0 0
reagovat

jericho

dotaz- nevidel nekdo Jericho? ;) dnes by to meli zacit davat na AXN, tak jestli to ma cenu zacit sledovat :) thx
452309
dotaz- nevidel nekdo Jericho? *;)* dnes by to meli zacit davat na AXN, tak jestli to ma cenu zacit sledovat *:)* thx
jericho
0 0
reagovat
cival- co sem byl na Spidey 2 v HK - byl anglicky... ja ani nemel tuseni ze to jde i cesky :)) :-
452308
cival- co sem byl na Spidey 2 v HK - byl anglicky... ja ani nemel tuseni ze to jde i cesky *:))* *:-*
0 0
reagovat
dwarf: Spidey je vzdycky v CZ, i kdyz alespon 4 kopie byvaj s titlema.
452307
dwarf: Spidey je vzdycky v CZ, i kdyz alespon 4 kopie byvaj s titlema.
0 0
reagovat

dabing

Do pr***e, tak Eragon jde do kin v CZ dabingu, jen v Praze si lze vybrat mezi CZ nebo EN ale v Brne samozrejme ne, no fakt dalsi zklamani. Jen mam strach, aby i Spider-man 3 nebyl v CZ. Preci jenom ty pocestene trailery me desi:(.
452306
Do pr***e, tak Eragon jde do kin v CZ dabingu, jen v Praze si lze vybrat mezi CZ nebo EN ale v Brne samozrejme ne, no fakt dalsi zklamani. Jen mam strach, aby i Spider-man 3 nebyl v CZ. Preci jenom ty pocestene trailery me desi*:(*.
dabing
0 0
reagovat

Yuri

Tři Sestry to řekli za mě:,, Beatles Fuck off".
452305
Tři Sestry to řekli za mě:,, Beatles Fuck off".
Yuri
0 0
reagovat
znate pepsi+mentos efekt? ..... par chlapku se s tim celkem vyblblo: link ... az dokoukate tohle, juknete este na domino efekt link a konecne na to, jak to dopadne, kdyz vychlastate hromadu koly a zasypete ji mentoskama link :D:+
452304
znate pepsi+mentos efekt? ..... par chlapku se s tim celkem vyblblo: http://media.revver.com/broadcast/27335/video.mov ... az dokoukate tohle, juknete este na domino efekt http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=-274981837129821058&hl=en a konecne na to, jak to dopadne, kdyz vychlastate hromadu koly a zasypete ji mentoskama http://www.davideodesign.co.uk/pepsigirl.htm *:D**:+*
0 0
reagovat
No mohlo by se něco domluvit, ale možná spíš na všední den?

Karlos: njn, nějakou dobu si počkáme, ale hlavně, že to bude;)

Ghost: pheew nelekej mě, já mám ve vaně většinou lehký spánek s muzikou, ne ten těžký na utopení. Člověk s běžnými reflexy by se, ale při dušení vodou měl okamžitě probudit pokud vím:)..ale i tak dík za varování;)
452303
No mohlo by se něco domluvit, ale možná spíš na všední den? Karlos: njn, nějakou dobu si počkáme, ale hlavně, že to bude*;)* Ghost: pheew nelekej mě, já mám ve vaně většinou lehký spánek s muzikou, ne ten těžký na utopení. Člověk s běžnými reflexy by se, ale při dušení vodou měl okamžitě probudit pokud vím*:)*..ale i tak dík za varování*;)*
0 0
reagovat
Jinak kdo by si v rámci Filmánie dal se mnou zítra večer dobrý ročník??? Nějaká akce by nebyla na škodu... ;)
452302
Jinak kdo by si v rámci Filmánie dal se mnou zítra večer dobrý ročník??? Nějaká akce by nebyla na škodu... ;)
0 0
reagovat

vanu&usinani bacha na to

Na usnutí ve vaně pozor - jeden muj vzdaleny pribuzny z Ceskych Budejovic se utopil protoze usnul ve vane (zavodni plavec totalni buh vody - dokonce byl v tymu co se pripravoval na olympiadu v Moskve 1980)... To fakt neni vtip mluvim vazne takze Fluku pozor na to at si muzes s nama uzit tu HD edici Ahoj
452301
Na usnutí ve vaně pozor - jeden muj vzdaleny pribuzny z Ceskych Budejovic se utopil protoze usnul ve vane (zavodni plavec totalni buh vody - dokonce byl v tymu co se pripravoval na olympiadu v Moskve 1980)... To fakt neni vtip mluvim vazne takze Fluku pozor na to at si muzes s nama uzit tu HD edici Ahoj
vanu&usinani bacha na to
0 0
reagovat
Fluke: Hezká vize... Jen škoda, že něco podobného ještě dlouho nebude...
452300
Fluke: Hezká vize... Jen škoda, že něco podobného ještě dlouho nebude...
0 0
reagovat
Tak jsem na chvíli usnul ve vaně a úplně jsem to měl před očima. Zjevila se mi nádherná podoba HD vydání Pána prstenů. 4 Disk BRD nebo HD-DVD, na každém disku Lotr v 1080p s DTS a na posledním plný HD disk bonusů. To v nádherné kartónové krabici veliké jako stříbrná kolekce originální trilogie SW, ale místo plastových obálů 4 malé Digipacky s nádhernými skicami na bocích a k tomu všemu soška Orthanku. :)
452299
Tak jsem na chvíli usnul ve vaně a úplně jsem to měl před očima. Zjevila se mi nádherná podoba HD vydání Pána prstenů. 4 Disk BRD nebo HD-DVD, na každém disku Lotr v 1080p s DTS a na posledním plný HD disk bonusů. To v nádherné kartónové krabici veliké jako stříbrná kolekce originální trilogie SW, ale místo plastových obálů 4 malé Digipacky s nádhernými skicami na bocích a k tomu všemu soška Orthanku. *:)*
0 0
reagovat
takze je to na nic. jestli se k tomu nekomu povede probit, hodte sem nakej link pls
452298
takze je to na nic. jestli se k tomu nekomu povede probit, hodte sem nakej link pls
0 0
reagovat
Jestli se tam nemusíš zaregistrovat??
452297
Jestli se tam nemusíš zaregistrovat??
0 0
reagovat
Pisou tam "Klikni na button". Jak je tam napsano View Commercial, otevre se ti Fangoria TV. To ze to nejede je druha vec. ?)
452296
Pisou tam "Klikni na button". Jak je tam napsano View Commercial, otevre se ti Fangoria TV. To ze to nejede je druha vec. *?)*
0 0
reagovat
a to je DL nesehnatelnej? :(
452295
a to je DL nesehnatelnej? :(
0 0
reagovat
zkousel
452294
zkousel
0 0
reagovat

st39.6

Zkoušel jsi fangoria.tv , nevím mám pomalé připojení:-(
452293
Zkoušel jsi fangoria.tv , nevím mám pomalé připojení:-(
st39.6
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se