Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115741 - 115760 Napsat příspěvek
st39.6: se nedivím, vždyť máš u Baráku les:D..,ale v něm sem se taky nikdy neztratil, škoda, že je tak daleko už, chodíval jsem tam běhat.

Mr.Hlad: to mi připomělo když jsem hledal skateshop slunce (dneska Snowboardel) Byl jsem v něm, chodil jsem kolem něho a furt jsem zaboha nevěděl, kde je ten obchod:))
452351
st39.6: se nedivím, vždyť máš u Baráku les*:D*..,ale v něm sem se taky nikdy neztratil, škoda, že je tak daleko už, chodíval jsem tam běhat. Mr.Hlad: to mi připomělo když jsem hledal skateshop slunce (dneska Snowboardel) Byl jsem v něm, chodil jsem kolem něho a furt jsem zaboha nevěděl, kde je ten obchod*:))*
0 0
reagovat
Je teda fakt, ze v centru staci plus minus jit tri minuty jednim smerem a clovek narazi na zastavku/zachytnej bod/mapu... proste cokoliv... ale kdybych te vysadil kus za Zlicinem tak ti pomuze houby orientacni smysl... Nejsem sice rodilej Prazak, ale prijde mi vrcholne kratkozraky tvrdit, ze se vyznam ve meste o takovy rozloze... narodil jsem se v desetkrat mensim meste a urcite bych si netroufnul rict, ze znam kazdou jeho ctvrt. :) Jedna vec je umet si poradit, kdyz se ztratis a druha vec je se opravdu ztratit (tj. nevedet co je za rohem ulice, ve ktery prave ses)...
452350
Je teda fakt, ze v centru staci plus minus jit tri minuty jednim smerem a clovek narazi na zastavku/zachytnej bod/mapu... proste cokoliv... ale kdybych te vysadil kus za Zlicinem tak ti pomuze houby orientacni smysl... Nejsem sice rodilej Prazak, ale prijde mi vrcholne kratkozraky tvrdit, ze se vyznam ve meste o takovy rozloze... narodil jsem se v desetkrat mensim meste a urcite bych si netroufnul rict, ze znam kazdou jeho ctvrt. :) Jedna vec je umet si poradit, kdyz se ztratis a druha vec je se opravdu ztratit (tj. nevedet co je za rohem ulice, ve ktery prave ses)...
0 0
reagovat
st - za barakem mame les, takze bez problemu :))
452349
st - za barakem mame les, takze bez problemu :))
0 0
reagovat
Kdysi sem se ztratil na Václaváku, když sem hledal Václavák :D
452348
Kdysi sem se ztratil na Václaváku, když sem hledal Václavák *:D*
0 0
reagovat
ja sem schopnej se ztratit i u nas za barakem
452347
ja sem schopnej se ztratit i u nas za barakem
0 0
reagovat
Scroochy, Charlotte: nejsem ani jedno a nemám ani jedno, jen jsem se narodil v Praze, mám dojem, že po porodu se nějak přidává Pražákům Pražský orientační smysl:D

P.S. doopravdy jsem se řídil systémem "k zastávce" když nevíš kudy kam, tak zastávka tramvaje nebo autobusu raz dva poradí a mimoto, když jsem se někam vydám, kde sem nebyl, tak mapa a plánování cesty;)
452346
Scroochy, Charlotte: nejsem ani jedno a nemám ani jedno, jen jsem se narodil v Praze, mám dojem, že po porodu se nějak přidává Pražákům Pražský orientační smysl*:D* P.S. doopravdy jsem se řídil systémem "k zastávce" když nevíš kudy kam, tak zastávka tramvaje nebo autobusu raz dva poradí a mimoto, když jsem se někam vydám, kde sem nebyl, tak mapa a plánování cesty*;)*
0 0
reagovat
Fluke: :D :) dik; stejnak budu stale marne doufat ze v HK nebo Pardbukach bude titulkova verze...
452345
Fluke: *:D* *:)* dik; stejnak budu stale marne doufat ze v HK nebo Pardbukach bude titulkova verze...
0 0
reagovat
sakra a ja se chtel zeptat :D
452344
sakra a ja se chtel zeptat *:D*
0 0
reagovat
imf: nemusíš to všem říkat:)
ko3r: stačí najít stanici čehokoliv a hledej v jízdním rádu "Václavské náměstí" takhle jsem to dělal i v cizině a funguje to:) (pro rýpali: v cizině se neptám kde je václavák)
452343
imf: nemusíš to všem říkat*:)* ko3r: stačí najít stanici čehokoliv a hledej v jízdním rádu "Václavské náměstí" takhle jsem to dělal i v cizině a funguje to*:)* (pro rýpali: v cizině se neptám kde je václavák)
0 0
reagovat
nebo oboji... hele nejsi zly dvojce killerzeliho? :D
452342
nebo oboji... hele nejsi zly dvojce killerzeliho? :D
0 0
reagovat
Fluke-Jestli ses v Praze nikdy neztratil, tak jsi buď amatérský orientační běžec, nebo nosíš 24 hodin denně GPS:-)
452341
Fluke-Jestli ses v Praze nikdy neztratil, tak jsi buď amatérský orientační běžec, nebo nosíš 24 hodin denně GPS:-)
0 0
reagovat
pze tady mam jisotu ze se komunikuje, na chatu neni nikdo! ;)
452340
pze tady mam jisotu ze se komunikuje, na chatu neni nikdo! *;)*
0 0
reagovat
To vysvetluje radu veci... treba jako to, ze tu bombardujes diskuzi misto toho, abys sel na chat. ;)
452339
To vysvetluje radu veci... treba jako to, ze tu bombardujes diskuzi misto toho, abys sel na chat. ;)
0 0
reagovat
sladkych 14 8)
452338
sladkych 14 *8)*
0 0
reagovat
2Charlotte - thx :) ... to uz je hodne spatny, v kine bych to zvladl (snad) .. proc se nemuzu ptat cesky? ?)
452337
2Charlotte - thx *:)* ... to uz je hodne spatny, v kine bych to zvladl (snad) .. proc se nemuzu ptat cesky? *?)*
0 0
reagovat
Flukeovi je psychicky dvanact... a to cislo se jen tak nezvysi. Ptam se na tvuj vek. ;)
452336
Flukeovi je psychicky dvanact... a to cislo se jen tak nezvysi. Ptam se na tvuj vek. ;)
0 0
reagovat
Fluke: vsechno de :-)) mozna bych vedel jak se dostat pesky z nadrazi na vaclavak, ale kino bych nasel asi sotva ...
imf: Fluekovi nebo me? :P
st39.6 - spokojenej? :-))*
452335
Fluke: vsechno de :-)) mozna bych vedel jak se dostat pesky z nadrazi na vaclavak, ale kino bych nasel asi sotva ... imf: Fluekovi nebo me? :P st39.6 - spokojenej? :-))*
0 0
reagovat
ko3r-bez do Slovace-je to blizko metra, autobusoveho i vlakoveho nadrazi a titulkovana kopie je pravidlem. A kdyz se ztratis, ptej se anglicky. Ale jsi an tom jeste dobre, ja se jednou ztratila v kine:-)
452334
ko3r-bez do Slovace-je to blizko metra, autobusoveho i vlakoveho nadrazi a titulkovana kopie je pravidlem. A kdyz se ztratis, ptej se anglicky. Ale jsi an tom jeste dobre, ja se jednou ztratila v kine:-)
0 0
reagovat
Boze... hlasky na pragocentrismus i tady? Kolik je ti let? ;)))
452333
Boze... hlasky na pragocentrismus i tady? Kolik je ti let? ;)))
0 0
reagovat
rofl:D..jinak v Praze se nedá ztratit, máme tu metro.
452332
rofl*:D*..jinak v Praze se nedá ztratit, máme tu metro.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se