Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115701 - 115720 Napsat příspěvek
Silence: tak záměr asi je, že by měli, ale žádný nemají:) nějak to nenaprogramovali, pochybuju, že by to nešlo udělat.

ale víc by nám řekl imf:D
452387
Silence: tak záměr asi je, že by měli, ale žádný nemají:) nějak to nenaprogramovali, pochybuju, že by to nešlo udělat. ale víc by nám řekl imf*:D*
0 0
reagovat
Jak to teda je? Mají/budou mít HD-DVD a BR regiony nebo ne?
452386
Jak to teda je? Mají/budou mít HD-DVD a BR regiony nebo ne?
0 0
reagovat
dwarf: o těch sem zatím moc nezjistil, ale angličtina tam samozřejmě je, možná imf by mohl vědět;)
452385
dwarf: o těch sem zatím moc nezjistil, ale angličtina tam samozřejmě je, možná imf by mohl vědět*;)*
0 0
reagovat

Fluke

A co titulky??)
452384
A co titulky?*?)*
Fluke
0 0
reagovat
Fluke - tak to uz objednavej! ;)
452383
Fluke - tak to uz objednavej! *;)*
0 0
reagovat
Hele jak na to koukám, tak ty HD tituly z USA jsou doopravdy super, Superman se vrací za 23 dolarů BRD a 27 dolarů HD-DVD, žádný HDCP, žádnej region...pheeew. A ke všemu posílaj i do čech za necelejch 5 dolarů.
452382
Hele jak na to koukám, tak ty HD tituly z USA jsou doopravdy super, Superman se vrací za 23 dolarů BRD a 27 dolarů HD-DVD, žádný HDCP, žádnej region...pheeew. A ke všemu posílaj i do čech za necelejch 5 dolarů.
0 0
reagovat
tak sem konecne videl potomky lidi, jako musim rict ze pri posledni pul hodince mi ustavicne behal mraz po zadech, a ta nestrizena scena s tou krvi na kamere jak to tam vypada jak zabery cnn z iraku je totalne kulervouci. parada :D :+
452381
tak sem konecne videl potomky lidi, jako musim rict ze pri posledni pul hodince mi ustavicne behal mraz po zadech, a ta nestrizena scena s tou krvi na kamere jak to tam vypada jak zabery cnn z iraku je totalne kulervouci. parada *:D* *:+*
0 0
reagovat
No tak já když jedu do Prahy autem, tak už mám naučeno několik cest na mnou nejnavštěvovanější místa, k nim mám alternativy pro případ dopravních komplikací a pak je můžu mírně upravit (s pomocí automapy) když jedu na nějaké místo, kde jsem ještě nebyl. Jinak mám v autě na cestu dobrou paměť, takže občas maximálně přejedu nějakou silnici a musím chvilku hledat v bludišti jednosměrek kudy zpět. Když chodím po Praze po svých, tak se předem mrknu, jak se MHD dostanu co nejblíže chtěnému bodu a je to... Prostě jako v každém velkém městě bych si netroufnul se někam vydat bez omrknutí mapy, ale docela si to dokážu zapamatovat, takže už jí pak většinou nepotřebuju. :) Plzeň znám jak své vlastní boty, ale když mi někdo řekne nějakou ulici, tak je jasné, že většinou nevím kde to je. Názvy zrovna nejsou pro mě dokonalé orientační body. Co to tu vlastně sakra řešíme? :))
452380
No tak já když jedu do Prahy autem, tak už mám naučeno několik cest na mnou nejnavštěvovanější místa, k nim mám alternativy pro případ dopravních komplikací a pak je můžu mírně upravit (s pomocí automapy) když jedu na nějaké místo, kde jsem ještě nebyl. Jinak mám v autě na cestu dobrou paměť, takže občas maximálně přejedu nějakou silnici a musím chvilku hledat v bludišti jednosměrek kudy zpět. Když chodím po Praze po svých, tak se předem mrknu, jak se MHD dostanu co nejblíže chtěnému bodu a je to... Prostě jako v každém velkém městě bych si netroufnul se někam vydat bez omrknutí mapy, ale docela si to dokážu zapamatovat, takže už jí pak většinou nepotřebuju. :) Plzeň znám jak své vlastní boty, ale když mi někdo řekne nějakou ulici, tak je jasné, že většinou nevím kde to je. Názvy zrovna nejsou pro mě dokonalé orientační body. Co to tu vlastně sakra řešíme? *:))*
0 0
reagovat
Krysar: To se pak nedivim, že se ti líbí LOTR, když se tam neustále uplatňuje tvoje pravidlo. :D
452379
Krysar: To se pak nedivim, že se ti líbí LOTR, když se tam neustále uplatňuje tvoje pravidlo. *:D*
0 0
reagovat
V cizích městech je nejlepší jít na nejvyšší místo, případně hledat věž.
452378
V cizích městech je nejlepší jít na nejvyšší místo, případně hledat věž.
0 0
reagovat
Hmm.. lidičky já se třeba u nás ve vesnici nikdy neztratil. ;)
452377
Hmm.. lidičky já se třeba u nás ve vesnici nikdy neztratil. *;)*
0 0
reagovat
Lubo: Ano... akorat minule si sel na druhou stranu a v Praze, ktera ma na dylku ctyricet kilaku tvoje podpurny pravidlo prilis smyslu nema. ;)
452376
Lubo: Ano... akorat minule si sel na druhou stranu a v Praze, ktera ma na dylku ctyricet kilaku tvoje podpurny pravidlo prilis smyslu nema. ;)
0 0
reagovat
Psema: No k tý zelený hned do roka přibyla rezavá a barevná od writerů. Zastávka Černý Most je asi nejodfláklejší metro co sem kdy viděl, všude je to popraskaný a protíká každou skulinkou voda, a pak to tam hnije, když deš okolo, tak už je z toho občas i na blití?)

Charlotte: Kluci si to území vícekrát prozkoumají a uloží do hlavy, pak už se tam nikdy neztratí, docela mi to hledání východu chybí...
452375
Psema: No k tý zelený hned do roka přibyla rezavá a barevná od writerů. Zastávka Černý Most je asi nejodfláklejší metro co sem kdy viděl, všude je to popraskaný a protíká každou skulinkou voda, a pak to tam hnije, když deš okolo, tak už je z toho občas i na blití*?)* Charlotte: Kluci si to území vícekrát prozkoumají a uloží do hlavy, pak už se tam nikdy neztratí, docela mi to hledání východu chybí...
0 0
reagovat
Ja dodržujem isté pravidlo, pomocou ktorého sa človek zaručene nemôže naozaj stratiť. To pravidlo je, že ak človek ide dlhšiu dobu určitým smerom, naisto po čase niekam dôjde, resp. narazí na niečo (niekoho), podľa čoho sa bude môcť zorientovať (v Prahe bola takou mojou orientačnou krivkou Vltava). Aj keby náhodou na žiadny bod nenarazil, po istej dobe sa dostane mimo mesto, čo opäť vylučuje možnosť zablúdenia (logicky nemôžeš zablúdiť v meste, ak v ňom už nie si ;)). Tejto mojej zásady sa pridržiavam celý život a fakt, že viem celkom presne, kde sa to vlastne v tejto chvíli nachádzam, len potvrdzuje jej účinnosť :)
452374
Ja dodržujem isté pravidlo, pomocou ktorého sa človek zaručene nemôže naozaj stratiť. To pravidlo je, že ak človek ide dlhšiu dobu určitým smerom, naisto po čase niekam dôjde, resp. narazí na niečo (niekoho), podľa čoho sa bude môcť zorientovať (v Prahe bola takou mojou orientačnou krivkou Vltava). Aj keby náhodou na žiadny bod nenarazil, po istej dobe sa dostane mimo mesto, čo opäť vylučuje možnosť zablúdenia (logicky nemôžeš zablúdiť v meste, ak v ňom už nie si *;)*). Tejto mojej zásady sa pridržiavam celý život a fakt, že viem celkom presne, kde sa to vlastne v tejto chvíli nachádzam, len potvrdzuje jej účinnosť *:)*
0 0
reagovat
chat... (jinak me cival zabije ;)
452373
chat... (jinak me cival zabije ;)
0 0
reagovat
kluci sou ve vsem evolucne dokonalejsi :D
452372
kluci sou ve vsem evolucne dokonalejsi *:D*
0 0
reagovat
Do Bontonu nikdy skrz metro a po drobkách rovnou do dvd sekce, jinak se vždycky zamotám
452371
Do Bontonu nikdy skrz metro a po drobkách rovnou do dvd sekce, jinak se vždycky zamotám
0 0
reagovat
Fluke: Bontonland je takové petřínské bludiště s lepší hudbou a bez zrcadel, vždycky mám problémy dostat se tam i uniknout zpátky, takže už tam nechodím sama-kluci jsou v tomhle ohledu evolučně dokonalejší;)
452370
Fluke: Bontonland je takové petřínské bludiště s lepší hudbou a bez zrcadel, vždycky mám problémy dostat se tam i uniknout zpátky, takže už tam nechodím sama-kluci jsou v tomhle ohledu evolučně dokonalejší*;)*
0 0
reagovat
já tam byl naposled před 5 rokama, takže už je mi jedno jak je špinavá. Ale tenkrát to byla nádhera, úplně jsem se rozplýval. BTW. je metor na čerňáku pořád natřený na tu hnusnou zelenou? tam jsem taky nebyl léta
452369
já tam byl naposled před 5 rokama, takže už je mi jedno jak je špinavá. Ale tenkrát to byla nádhera, úplně jsem se rozplýval. BTW. je metor na čerňáku pořád natřený na tu hnusnou zelenou? tam jsem taky nebyl léta
0 0
reagovat
elisha: můj problém když jsem provozoval mé první návštěvy Bontolandu byl spíš Bontonland samotný, vždycky jsem si říkal kde je sakra východ:D
452368
elisha: můj problém když jsem provozoval mé první návštěvy Bontolandu byl spíš Bontonland samotný, vždycky jsem si říkal kde je sakra východ*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se