Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115521 - 115540 Napsat příspěvek
Kvůli tobě už podruhý ... tak sem se zas seknul, ale teda nevim jak to chtěj v tom kině dělat ...
452560
Kvůli tobě už podruhý ... tak sem se zas seknul, ale teda nevim jak to chtěj v tom kině dělat ...
0 0
reagovat

killerzeli

"V kinech budou diváci možnosti pokračování děje vybírat hlasováním a na DVD budou volit z menu." ;)
452559
"V kinech budou diváci možnosti pokračování děje vybírat hlasováním a na DVD budou volit z menu." *;)*
killerzeli
0 0
reagovat

Silence

A precet sis ze je to urceny DVD maniakum, tzn. ze to jde rovnou do pujcoven...
452558
A precet sis ze je to urceny DVD maniakum, tzn. ze to jde rovnou do pujcoven...
Silence
0 0
reagovat
Vůbec mě nenapadá, do jakých kin to chce pouštět. V multiplexech, kde je na třeba osm sálů jeden promítač, asi těžko bude pořád sedět v jedom sálu a čekat na hlasování, kterou cívku tam šoupnout... Že by Bystroň dělal službu malým kinům? :))
452557
Vůbec mě nenapadá, do jakých kin to chce pouštět. V multiplexech, kde je na třeba osm sálů jeden promítač, asi těžko bude pořád sedět v jedom sálu a čekat na hlasování, kterou cívku tam šoupnout... Že by Bystroň dělal službu malým kinům? :))
0 0
reagovat
Tak já Martina fakt totálně nesnáším, ale u Pantera jsem mu fakt chtěl udělat něco nepěkného. Ale jelikož to režíroval Levy, tak mě ty kvality ani moc nepřekvapily...
452556
Tak já Martina fakt totálně nesnáším, ale u Pantera jsem mu fakt chtěl udělat něco nepěkného. Ale jelikož to režíroval Levy, tak mě ty kvality ani moc nepřekvapily...
0 0
reagovat
Jansa1: u novýho růžovýho Pantera nesmíš přemýšlet a budeš se u toho bavit, i když Martinův Closeau děsně irituje..hlavně Clive Owen je to nejlepší na celým filmu.
452555
Jansa1: u novýho růžovýho Pantera nesmíš přemýšlet a budeš se u toho bavit, i když Martinův Closeau děsně irituje..hlavně Clive Owen je to nejlepší na celým filmu.
0 0
reagovat

re Jansa1

Jo, tak nejak ;)
452554
Jo, tak nejak *;)*
re Jansa1
0 0
reagovat

sam

Doufám, že to bude poslední Bystroňův film. Bystroň je vůbec takový český Uwe Boll. Velké ego, špatné filmy.
452553
Doufám, že to bude poslední Bystroňův film. Bystroň je vůbec takový český Uwe Boll. Velké ego, špatné filmy.
sam
0 0
reagovat

Ravenhorn

Tak tobě se líbí kde co. Včetně "filmu", ze kterého jsem viděl asi 10 minut a pak jsem to už musel vypnout, té hrůzy, nového Růžové pantera. Jseš holt vděčnej divák. ;)
452552
Tak tobě se líbí kde co. Včetně "filmu", ze kterého jsem viděl asi 10 minut a pak jsem to už musel vypnout, té hrůzy, nového Růžové pantera. Jseš holt vděčnej divák. ;)
Ravenhorn
0 0
reagovat
Nejsou někde čísla návštěvnosti za tenhle víkend u nás. Na UFD jim nefunguje odkaz. Mě celkem zajímá, jak se promítlo snížené vstupné...
452551
Nejsou někde čísla návštěvnosti za tenhle víkend u nás. Na UFD jim nefunguje odkaz. Mě celkem zajímá, jak se promítlo snížené vstupné...
0 0
reagovat

sam

Nahodou to zatial vyzera na celkom zaujimavy ale trapny ulet. Nefinancuje sa to z mojich dani, takze s tym nemam problem;)
452550
Nahodou to zatial vyzera na celkom zaujimavy ale trapny ulet. Nefinancuje sa to z mojich dani, takze s tym nemam problem;)
sam
0 0
reagovat
Uf... Tak tohohle se fakt zacinam bat. ?) Bystron je fakt... divnej :):-
452549
Uf... Tak [link="http://show.idnes.cz/zahradnik-ukaze-vachovou-v-tratolisti-krve-fe5-/filmvideo.asp?c=A061211_154027_filmvideo_efl"]tohohle[/link] se fakt zacinam bat. *?)* Bystron je fakt... divnej *:)**:-*
0 0
reagovat
Tak jinak... Ve středu se jde na minimálně spláchnutýho... Jestli zábava, která je inteligentní a stravitelná, tak jedině to... Uděláme tiü stčkovi malou revoluci!!! ;) Takže až se vrátím z Casina (v osum, tak budu na chatu a tam se musíme domluvit)!!! Pa, jdu si užívat na podruhé Jamese ;)...
452548
Tak jinak... Ve středu se jde na minimálně spláchnutýho... Jestli zábava, která je inteligentní a stravitelná, tak jedině to... Uděláme tiü stčkovi malou revoluci!!! ;) Takže až se vrátím z Casina (v osum, tak budu na chatu a tam se musíme domluvit)!!! Pa, jdu si užívat na podruhé Jamese ;)...
0 0
reagovat

Vincent

Rádo se stalo :) Škoda, že jsou zatím jen tři (z šesti). Vychází to tak jednou za půl roku až tři čtvrtě. Ta čtvrtá má nějaké podezřelé zpoždění..
452547
Rádo se stalo :) Škoda, že jsou zatím jen tři (z šesti). Vychází to tak jednou za půl roku až tři čtvrtě. Ta čtvrtá má nějaké podezřelé zpoždění..
Vincent
0 0
reagovat
Jinak díky Morte za tip ohledně Karas - první epizoda už se u mě spokojeně ohřívá. ;)
452546
Jinak díky Morte za tip ohledně Karas - první epizoda už se u mě spokojeně ohřívá. ;)
0 0
reagovat

2mhsh

To mi príde nejaké divné, že film je na dvoch DVD len s jedným 8 minútovým bonusom. Možno tam ešte niečo bude ?)
452545
To mi príde nejaké divné, že film je na dvoch DVD len s jedným 8 minútovým bonusom. Možno tam ešte niečo bude *?)*
2mhsh
0 0
reagovat
Další totálně očesané DVD, tentokrát to mrzí o hodně víc: Children of Men. Tohle je edice pro UK/Německo, takže u nás bude asi stejná. Snad bude časem nějaká SE.?):-
452544
Další totálně očesané DVD, tentokrát to mrzí o hodně víc: [link="http://dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=63503"]Children of Men[/link]. Tohle je edice pro UK/Německo, takže u nás bude asi stejná. Snad bude časem nějaká SE.*?)**:-*
0 0
reagovat
Jednu dobu dávali na Vivě dost anime, mj. X, Noir, Hellsing, Submarine, Goddes a ještě nějaký který si nepamatuju :)
452543
Jednu dobu dávali na Vivě dost anime, mj. X, Noir, Hellsing, Submarine, Goddes a ještě nějaký který si nepamatuju :)
0 0
reagovat
RE: Ten styl animace v KARASu se mi libi - skoda ze nejde vice ANIME v TV. Naposledy co jsem snad videl v TV tak bylo Blue Gender ... Ani nevim na jakym programu uz je to par let.
452542
RE: Ten styl animace v KARASu se mi libi - skoda ze nejde vice ANIME v TV. Naposledy co jsem snad videl v TV tak bylo Blue Gender ... Ani nevim na jakym programu uz je to par let.
0 0
reagovat

xMort

nadhera...fakt, diky!
452541
nadhera...fakt, diky!
xMort
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se