Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115441 - 115460 Napsat příspěvek
Já byl teď taky na Parfému, ale pro jistotu jsem si koupil lístek už včera, takže nebyl problém.
452640
Já byl teď taky na Parfému, ale pro jistotu jsem si koupil lístek už včera, takže nebyl problém.
0 0
reagovat
Hehe, nam tu stavi Plaza centrum ted... takovou obludu v centru... tak se mame na co tesit... Ale jelikoz ted pri stavbe garazi nasli nejake zidovske hroby, tak se to asi protahne.... :))
452639
Hehe, nam tu stavi Plaza centrum ted... takovou obludu v centru... tak se mame na co tesit... Ale jelikoz ted pri stavbe garazi nasli nejake zidovske hroby, tak se to asi protahne.... :))
0 0
reagovat
fast foody jsou tam fakt k smichu... ;)
452638
fast foody jsou tam fakt k smichu... ;)
0 0
reagovat
na novodvorsky maj v sale 1 uplne genialni platno, takovy extra sirokouhly :))
a vcera vecer na tucnacich bylo tak ctyricet lidi :D
452636
na novodvorsky maj v sale 1 uplne genialni platno, takovy extra sirokouhly :)) a vcera vecer na tucnacich bylo tak ctyricet lidi *:D*
0 0
reagovat
Ani ty fast foody tam nemaj dobrý. :-
452637
Ani ty fast foody tam nemaj dobrý. *:-*
0 0
reagovat
to byla citace ty lojzo :D
452635
to byla citace ty lojzo :D
0 0
reagovat

Shushika

Ale tak na to, nebyly v podstatě žádné (pro běžné diváky) lákavé premiéry se ta víkendová návštěvnost zvedla slušně. V tom ostatním máš pravdu... :+ 8)
452634
Ale tak na to, nebyly v podstatě žádné (pro běžné diváky) lákavé premiéry se ta víkendová návštěvnost zvedla slušně. V tom ostatním máš pravdu... *:+* *8)*
Shushika
0 0
reagovat
st: bavím se jen o místu, ale je to sux, to jo, hlavně program.
Hmm tak už vím, který je Novodvorská, vůbec jsem nevěděl, že už to otevřeli, myslel jsem, že od toho tehdy ustoupily, njn.
452633
st: bavím se jen o místu, ale je to sux, to jo, hlavně program. Hmm tak už vím, který je Novodvorská, vůbec jsem nevěděl, že už to otevřeli, myslel jsem, že od toho tehdy ustoupily, njn.
0 0
reagovat

Fluke

To je Novodvorská Plaza, ne?
452632
To je Novodvorská Plaza, ne?
Fluke
0 0
reagovat
TP > jo, stary
Fluke > Vyliž na čerňáku sux, long live Palace. Nehlede na to, ze maj hnusnej popcorn
452631
TP > jo, stary Fluke > Vyliž na čerňáku sux, long live Palace. Nehlede na to, ze maj hnusnej popcorn
0 0
reagovat
No Letňany jsou dost v pohodě a u nás na čerňáku před večerem, pak je narváno.
Mimochodem to Tesco na Novodvorský, který to je? Jakej má ofik název?
452630
No Letňany jsou dost v pohodě a u nás na čerňáku před večerem, pak je narváno. Mimochodem to Tesco na Novodvorský, který to je? Jakej má ofik název?
0 0
reagovat
Tak, ted doufam ze nebudu uz prilis out, nevim o jak stare video se jedna, ale Natalka je sladka v jakekoliv poze :)) klik
452629
Tak, ted doufam ze nebudu uz prilis out, nevim o jak stare video se jedna, ale Natalka je sladka v jakekoliv poze :)) [link="http://www.youtube.com/watch?v=BWR_DVfkt-Y"]klik[/link]
0 0
reagovat

sam

Hehe... zdravim souseda. I kdyz bydlim trochu vejs a do toho nakupaku chodim opravdu jen do kina (Tesco je tam zdaleka nejvetsi prusvih... ;)
452628
Hehe... zdravim souseda. I kdyz bydlim trochu vejs a do toho nakupaku chodim opravdu jen do kina (Tesco je tam zdaleka nejvetsi prusvih... ;)
sam
0 0
reagovat
Strike ad 13.12.2006 19:15:25 - Bohužel to vypadá tak, že Češi do kina nepůjdou ani za 50Kč. To že se to trochu zvedlo a pár z vás se nedostalo na Parfém ještě neznamená, že to navrátilo důvěru kinařů v české diváky. S cenovou hladinou lístků to na 99,99% nehne. Když jsem v týdnu motivoval pár lidí, ať na konkrétní film jdou do kina, že to stojí za to, odpovědí mi byl výraz: "A nač si asi, ty debile, platím rychlý připojení?":-
452627
Strike ad 13.12.2006 19:15:25 - Bohužel to vypadá tak, že Češi do kina nepůjdou ani za 50Kč. To že se to trochu zvedlo a pár z vás se nedostalo na Parfém ještě neznamená, že to navrátilo důvěru kinařů v české diváky. S cenovou hladinou lístků to na 99,99% nehne. Když jsem v týdnu motivoval pár lidí, ať na konkrétní film jdou do kina, že to stojí za to, odpovědí mi byl výraz: "A nač si asi, ty debile, platím rychlý připojení?"*:-*
0 0
reagovat

re: imf

Moje slova, mam to hned nad barakem a nemuzu si to vynachvalit. Druha vec je, ze cely to obchodni centrum je jeden velkej pruser, ale to uz nam muze bejt jedno ;))
452626
Moje slova, mam to hned nad barakem a nemuzu si to vynachvalit. Druha vec je, ze cely to obchodni centrum je jeden velkej pruser, ale to uz nam muze bejt jedno ;))
re: imf
0 0
reagovat
Samozřejmě, že na takovém Parfému nebo Kupci, kde se vyskytlo pár lidí, kteří byli napřesdržku, bych byl nejradši sám, ale protože vím, že je to dost těžko splnitelný, tak se učím tyhle lidi ignorovat... moc mi to nejde, ale snažím se... ;)
452625
Samozřejmě, že na takovém Parfému nebo Kupci, kde se vyskytlo pár lidí, kteří byli napřesdržku, bych byl nejradši sám, ale protože vím, že je to dost těžko splnitelný, tak se učím tyhle lidi ignorovat... moc mi to nejde, ale snažím se... *;)*
0 0
reagovat

imf

No ja pokud nejsem v Praze si nemůžu moc vybírat... :D
452624
No ja pokud nejsem v Praze si nemůžu moc vybírat... *:D*
imf
0 0
reagovat
Chodite do spatnych kin. Cinema City na Novodvorsky, v pet hodin odpoledne, Good Year... za padesat... navsteva... tri lidi. Chodim do toho kina hrozne rad, protoze me vetsinou v sale nikdo neotravuje. Bejvam tam sam. ;))) Pritom je to standardni multiplex, starej jenom par mesicu, s kvalitne serizenym zvukem i obrazem. Co vic si prat... snad jen, aby si konecne neuvedomili, ze je to marny a nezabalili to. ;)
452623
Chodite do spatnych kin. Cinema City na Novodvorsky, v pet hodin odpoledne, Good Year... za padesat... navsteva... tri lidi. Chodim do toho kina hrozne rad, protoze me vetsinou v sale nikdo neotravuje. Bejvam tam sam. ;))) Pritom je to standardni multiplex, starej jenom par mesicu, s kvalitne serizenym zvukem i obrazem. Co vic si prat... snad jen, aby si konecne neuvedomili, ze je to marny a nezabalili to. ;)
0 0
reagovat

Loki

njn, tak všichni měli stejný nápad jako vy, ale přišli ještě dřív... V Plzni je po víkendu už výrazně slabší návštěva, ale stejně je tam ještě spousta lidí....
452622
njn, tak všichni měli stejný nápad jako vy, ale přišli ještě dřív... V Plzni je po víkendu už výrazně slabší návštěva, ale stejně je tam ještě spousta lidí....
Loki
0 0
reagovat
Hmmm tak ta filmania mna pekne s*rie, chceli sme ist s kamosmi na Parfem, a pre istotu sme prisli o pol hodku skorej aby sme kupili listky a co sa asi stalo? V celej sale bolo len jedno volne miesto...este ze uz je to u konca:(
452621
Hmmm tak ta filmania mna pekne s*rie, chceli sme ist s kamosmi na Parfem, a pre istotu sme prisli o pol hodku skorej aby sme kupili listky a co sa asi stalo? V celej sale bolo len jedno volne miesto...este ze uz je to u konca*:(*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se