Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115301 - 115320 Napsat příspěvek
pužité...
452780
pužité...
0 0
reagovat
mohli by sa na pismenka v logu zavesit ponozky...
452779
mohli by sa na pismenka v logu zavesit ponozky...
0 0
reagovat
Bystroň bude točit novej film. Chraňte se.:)
452778
[link="http://www.super.cz/co-se-kde-sustne/11210-katerina-prusova-modelku-jen-hraje.html"]Bystroň[/link] bude točit novej film. Chraňte se.*:)*
0 0
reagovat
hm..tak abych si to zase domaloval sám na monitor?)
452777
hm..tak abych si to zase domaloval sám na monitor*?)*
0 0
reagovat
Ani h...
452776
Ani h...
0 0
reagovat
imf: tak aspoň vánoční čepičku, pls:)
452775
imf: tak aspoň vánoční čepičku, pls*:)*
0 0
reagovat
Snih na logu je korporatni zlo. ;)
Vsechno v mnozstvi vetsim nez velkem je nezdravy
Kukurice je ze zeleniny ta min zdrava (spousta cukru)
Cut the crap. ;)
452774
Snih na logu je korporatni zlo. ;) Vsechno v mnozstvi vetsim nez velkem je nezdravy Kukurice je ze zeleniny ta min zdrava (spousta cukru) Cut the crap. ;)
0 0
reagovat
Spazz: no v množstvím velmi větším než velkém je nebezpečná i ta kukuřice:D
Karlos: daj se najít zdravý věci, musíš jen hledat a nekupovat chemický sračky, pak se jim to nevyplatí vyrábět;) příklad za všechny je margarín s ropou versus čerstvé máslo na týden:)
Silence: já si beru vždycky nějaký pití, třeba vodu, ono tam často vyschne v ústech při různých scénách:D
kocour: Co nahodit nějakej sníh na MZ logo? šak jsou vánoce8)
452773
[b]Spazz[/b]: no v množstvím velmi větším než velkém je nebezpečná i ta kukuřice*:D* [b]Karlos[/b]: daj se najít zdravý věci, musíš jen hledat a nekupovat chemický sračky, pak se jim to nevyplatí vyrábět*;)* příklad za všechny je margarín s ropou versus čerstvé máslo na týden*:)* [b]Silence[/b]: já si beru vždycky nějaký pití, třeba vodu, ono tam často vyschne v ústech při různých scénách*:D* [b]kocour[/b]: Co nahodit nějakej sníh na MZ logo? šak jsou vánoce*8)*
0 0
reagovat

re: Vincent

Sakra, že já nedržim hubu :D
452772
Sakra, že já nedržim hubu *:D*
re: Vincent
0 0
reagovat
Zavři voči brouku.. ;)
452771
Zavři voči brouku.. ;)
0 0
reagovat
KAždá má své mouchy... ;) Ale ty to víš přece nejlíp, Vinci... :D
452770
KAždá má své mouchy... ;) Ale ty to víš přece nejlíp, Vinci... :D
0 0
reagovat
Sam je právoplatnej gambler, právě to na sebe prásknul. :D
452769
Sam je právoplatnej gambler, právě to na sebe prásknul. *:D*
0 0
reagovat

re: elisha

Nojo, Colu :) Myslel jsem k piti, jako k PITI ;) Ja se tam obcas z Dobráka na Vavrenovy stavim vystrizlivet u hracich automatu - poridil jsem si tu jejich uzasnou karticku na kredity ;))
452768
Nojo, Colu :) Myslel jsem k piti, jako k PITI ;) Ja se tam obcas z Dobráka na Vavrenovy stavim vystrizlivet u hracich automatu - poridil jsem si tu jejich uzasnou karticku na kredity ;))
re: elisha
0 0
reagovat
sam - colu tam maj za standardni cenu ;o) obcas tam chodime s kamosema na kulecnik nebo s rodinkou na bowling, sem rada ze to mam takhle blizko :)
452767
sam - colu tam maj za standardni cenu ;o) obcas tam chodime s kamosema na kulecnik nebo s rodinkou na bowling, sem rada ze to mam takhle blizko :)
0 0
reagovat
Já většinou při filmu nic nejím a nepiju, vždyť to má dvě hodiny a to snad vydržím... 8)
452766
Já většinou při filmu nic nejím a nepiju, vždyť to má dvě hodiny a to snad vydržím... *8)*
0 0
reagovat
Tohle vypadá hodně zajímavě. ;)
452765
[link="http://www.aintitcool.com/node/30985"]Tohle[/link] vypadá hodně zajímavě. ;)
0 0
reagovat
Hmm, já si v Multiplexu nedal popcorn ještě nikdy, přijde mi na hlavu dát kilo za lístek, a k tomu další kilo za popcorn s colou. To už radši nějaké bonbóny, medvídky a nebo třebas ten cheesburger :D
452764
Hmm, já si v Multiplexu nedal popcorn ještě nikdy, přijde mi na hlavu dát kilo za lístek, a k tomu další kilo za popcorn s colou. To už radši nějaké bonbóny, medvídky a nebo třebas ten cheesburger *:D*
0 0
reagovat

re: Vincent

Pravda, to tam mame a je docela v pohode :) Za vecer v nem utratis 200na rulete a chlastu tam propijes za 500 ;))
452763
Pravda, to tam mame a je docela v pohode :) Za vecer v nem utratis 200na rulete a chlastu tam propijes za 500 ;))
re: Vincent
0 0
reagovat

re: elisha

To sis tam asi nedavala nic k piti tim padem :) Jinak fajn mi na nem prijde max. to, ze jsou tam o vikendu k videni vsechny kocky z mistniho sidliste :)
452762
To sis tam asi nedavala nic k piti tim padem :) Jinak fajn mi na nem prijde max. to, ze jsou tam o vikendu k videni vsechny kocky z mistniho sidliste :)
re: elisha
0 0
reagovat
Jako třeba v Palace Olympia nemají sladkej. :-
452761
Jako třeba v Palace Olympia nemají sladkej. *:-*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se